zovu me zoka zivim u trstu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.06.2013
0
27
13
nasli su vas moji klinci a i nisu bas vise klinci pre par godina tako da sam jos onda procitao sve sto me interesovalo tako da sam malo eksperimentisao za licne potrebe ovde je dozvoljeno imati u stanu 3 biljke a meni odprilike 1 dobra zadovoljava godisnje potrebe izduvam par komada nedeljno.prvi put sam duvao 1983god.ps.3 biljke mozes da imas ustanu javno do pocetka cvetanja a posle moras da ih uberes i bacic to je cist greh takav zakon mogu samo italijani da smisle.toliko od mene pozdrav svima
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Dobrodosao! ako mozes da uzgajas 3 po zakonu ti uzgoji 3, rece jedna ti je dovoljna za godinu dana
al po proracunu trebace ti vise za par puta nedeljno, ovo je smao ako radis jedan uzgoj godisnje.
a zakon je smesan, ne verujem da bi imao problema ako biljka procveta, taj zakon je pisan dabi se nasla
rupa u istom :D
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Dobrodosao.I ja sam prvo pomalo studirao sajt pa se poslije 10-tak dana uclanio.Raja je extra,spremna pomoci ali i zajebancija je na nivou.
Sto se tice tog zakona-Sta treba? Da ti biljke prave hladovinu dok ne procvjetaju ? Ili da ti koriste kao ukras umjesto cvijeca ? LOL
Msm zakon smijesan.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pozdrav majstore...
ovo sta ekipa kaze.... hahahhahah...
pa cemu da ti sluzi biljka nego da ti pomogne kad proizvede thc cbn i ostalu ekipu kanabinoida :D
ja bi udrio 3 vec kad mogu tri i ko sljivi zakon, i ovako ga vec krsim svakodnevno em sto pusim em sto growam... dobro da nije protuzakonito disat ili hodat po sredini ceste, ne zeim dalje smisljat xD sretno majstore u buducim uzgojima :D

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
:signs046:

Može mali info za nas koji znamo svratiti u Trst? Ima koji dobar grow shop tamo? Ovaj ili drugi tjedan bi trebao put Italije pa da obavim shopping ako ima gdje.