Zujanje u usima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.10.2016
14
3
3
56
Isti problem, a tlak normalan inače sam sportaš. Ali koristim još i antipsihotik u minimalnom obimu pa ako još netko ima sličan slučaj neka se javi.
 
27.11.2018
5
0
1
23
Pozdraav... Poceo sam vutru pusit s 15 sad mi je 18.. uglavnom pusio sam je bas cestoo 4,5g na dan nekad i vise 15,20 s ekipom nebitnoo. Nazad 3,4 mjeseca pusio sam s ekipom zapalili smo 4.5 frula bas topova i igral smo fife.. Odjednom mi je samo dosao neki pritisak u glavi šuštanje u usima i osjecaj da cu past u nesvijest,ustao sam se do wca umio se ladnom vodom bilo je bolje al opet je bio taj pritisak u zatiljku i paranoja sta ako padnem u nesvjest sta ce se desit.. Svi mi govore da je moguce rad niskog tlaka i te gluposti, nikad mi se ovo desilo nije u tih 3 god neg evo sad. Prestao sam ju pusit na manje kolcine i kad bi god uzeo 2,3 jebena dima opet isti osjecaj. Stao sam je pusit evo vec 2 mj i opet mi nekad dodju ti osjecaji al ne bas ko na vutri neg jako manje bas jako rjetko dodju..
Jel se desavalo ikome te stvari dogadjale,kao neka paranoja samo od jednom nakon 3 god..
Bio sam kod dokt rekla mi je da mogu imat halcunacije i mogu “otic s glavom” bla bla psihjatrija i tako doktor ko doktor...
Zelio bih dobit neke savjete jel iko ima scenu slicnu?
Hvala..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jel pusis neku brendiranu vutru il kupujes na ulici. ne znam sta si to pusio ako si cepao 4~5 grama na dan :zvezda:: i cemu toliko sem ako je neki trash pa da te dotakne :) ako je vutra sa ulice mozda si naleteo na nesto kavalitetnije pa te malo resetovalo, smanji malo, nema druge. a mozda imas problema sa pritiskom, mimo vutre. jel to kontrolisao lekar. jos si tinejdzer i razne promene se desavaju u organizmu
 
27.11.2018
5
0
1
23
Zderala te paranoja... misli pozitivno i prođe... a i cudno da imas paranoju kad vec tak dugo pusis.... mozda si preforsirao :)
Nisam stvarno doso sam u njemacku i pusio normalno... zapalio 3,4 topa i odjendom samo ta scena curi mi se desilo da je pala unesvijest ista scenaa sad neznam zasto

jel pusis neku brendiranu vutru il kupujes na ulici. ne znam sta si to pusio ako si cepao 4~5 grama na dan :zvezda:: i cemu toliko sem ako je neki trash pa da te dotakne :) ako je vutra sa ulice mozda si naleteo na nesto kavalitetnije pa te malo resetovalo, smanji malo, nema druge. a mozda imas problema sa pritiskom, mimo vutre. jel to kontrolisao lekar. jos si tinejdzer i razne promene se desavaju u organizmu
Pitao sam lekara sta moze da bude reko mi je da mogu imat halcunacije i tako neam pojma stvarno nikad mi se desilo nije a pusio sam za party po 30,40g s drustvom i nikad nista i naletim u njemackoj na neku travu i desi mi se to otksd mi se to desilo stalno budu iste scene

Ne znam sta bi rekao naletio na jacu travu i gotovo skoro pa halcunacije imo
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa to sam i spomenuo, naleteo si na drugu vutru, verovatno jacu od domacinke. ne moz ocekivati da te svaka isto radi. menjaj vutru, halove moz imati jedino ako pusis neku sintetiku. bem ga, valjda u nemackoj moz birati i saznati sta pusis :)
 
27.11.2018
5
0
1
23
A znam sve al sad mi je osjecaj koju god zapalim ostane isti dolazi mi ta ko mala paranoja i pritisak u glavi... Ne mislim na to al samo me baca da mislim
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
to je taj jedini moguci tok :D

a možd je jos i maloljetan čini mi se :D
Više mi po spikama odgovara u 16,g ..pa možete misliti šta su toj djeci uvalili pod travu.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paradoxx
27.11.2018
5
0
1
23
to je taj jedini moguci tok :D

a možd je jos i maloljetan čini mi se :D
Više mi po spikama odgovara u 16,g ..pa možete misliti šta su toj djeci uvalili pod travu.. :D
Djeci? Drug sadim i pusim svoje i doselio u nemacku i dogodi mi se to

Nemogu da ne upitam..dal ti znas koliko je 40g, pa da za jedan party vas 3 to popuši?
Ili ste pušili nekakav čaj..?
Konzumirao jos neato pa se spustao joj tesko ti popusit to...

haha evo jos jedan koji me zahebo danas.prvo onaj sa foto aparatom .Sad ovaj potthead :thumb:sa 5 icom dnevno haha
Al se duva jbt
Kaj pusis ti onda neku domaju? Norm da se pusi ne pusim sam 5icz ja i dva druga