Zuti i braon listovi seedling stage

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2017
6
0
1
37
Odjednom su poceli da se uvijaju i zute listovi a sad su vec i braon.
Nisam koristio prehranu samo vodu. Ima oko nedelju ipo dana.
 

Prilozi

  • bolesna.jpg
    bolesna.jpg
    134,4 KB · Pregleda: 220

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ma da... za cvijece kazes haha i led lampa,a koliko je jaka ta led lampa i daj procitaj sta pise na vreci od te zemlje(kako se zove)
Ustvari ne moras...nije dobra ta zemlja koja god da je ! Al svejedno napisi kako se zove :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak
15.04.2017
166
209
43
Isti tj slican problem sam imao , naime vjerojatno su ti biljke izgorile od prejake zemlje , biljke kad su tako male jako su osjetljive na jacinu supstrata , cekaj i promatraj mozda iz sredine krenu zdravi listovi i pretvore se u monstrume sto je eto bio slucaj kod mene, .....i naravno mozda uopce neces trebat gnojit sve do cvjetanja tj tek nakon 1mj malo i polako sa 1/3 doze
 
02.07.2017
6
0
1
37
Krenuli su normalni zeleni listovi nisu svetli kao sto su bili ih sredine hvala za odg promenio sam bio zemlju i sad su bolje samo sto ovi stari listovi su gotovi bas su suvi da ih ostavim ili da skinem ?
 

Dangerdenso

Aktivan Član
03.06.2018
76
280
53
A sta kad listovi postanu zuckasto smedji i motaju se u sestom tjednu cvjetanja, zemlja je terramagma, prehrana biobizz bloom i top max u pola od preporucene doze.Mislio sam flushati nakon sljedeceg tjedna i neznam sta sad da radim??

I lampa je hps 400w