Zvakanje vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2008
37
0
0
41
nisam naletio nigdje na forumu, a ni na netu nigdje opsirnije nesto o zvakanju vutre.
znaci kao i duhan...
kako sam dosao na ideu ovog posta, idem pogledat box i sad nesto vrtim i odlomim slucajno jedan poveci onko socno zeleni list, i kazem idem provati, zvacem ga par sec i progutam, nakon par minuta, sad tocno nebi zna koliko, vidim ja malo bolje volje a bez razloga, pogleda mu zrcalo oci kad malo malo crvenkasste, nista puno al samo male naznake da je bilo djelovanja :) :thumb:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
The Punisher je napisao(la):
nisam naletio nigdje na forumu, a ni na netu nigdje opsirnije nesto o zvakanju vutre.
znaci kao i duhan...
kako sam dosao na ideu ovog posta, idem pogledat box i sad nesto vrtim i odlomim slucajno jedan poveci onko socno zeleni list, i kazem idem provati, zvacem ga par sec i progutam, nakon par minuta, sad tocno nebi zna koliko, vidim ja malo bolje volje a bez razloga, pogleda mu zrcalo oci kad malo malo crvenkasste, nista puno al samo male naznake da je bilo djelovanja :) :thumb:

:kackepieksen:kumme nisi dobro čito forum ima o konzumaciji ali je**enih masnih vrhova pred ili nakon branja al je zaključak bio da je neisplativo u najmanju ruku glupo!!!!!!
...a i veruj mi na reč nedavno sam bio priveden od strane "plavih gica" zbog drugih razloga a umene bilo 2-3g na koje zaboravih al da ih ne bacim uspješno iz bukse prebacim u usta(misleći dam vam k***c čito ja da udara i vako) i sa smješkom zadovoljno cuclam da se skupi slina (jerbo vode naja) i popapam kad tuxon....osim šo mi je celu noč u muriji "sviro" želudac aujutro "golubovi,grlice šo kenjaju nasred ulice".....!!!!! tako BOJS neznam kaku to ubojicu sadiš,papaš pogotovo liščobu al:punch::violent018:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ma dobro je popapat hed-dva-tri :D
ja volim dok je onako svjeza.. tek ubrana njam njam
onaj miris svjeze vuve... hubabuba :D
nemos spavat ak pojedes jedno 4-5 g mokre
a i mozak radi 700 na sat
jos si skuris koji komad uz to... i da vidis filinga heheh

lisce nisam probo... al ono, sumnjam da bi pucalo ak ne bi pojeo prosjecni obrok jedne koze :D
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
slabo je to... neekonomicno.
ja sam stracio 10ak grama u armiji...nisam mogao skontat prva 2-3 dana mesto i ekipu za pusenje, pa sam pojo shtek.
slabo to radi ako se ne pripremi.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
Tarki je napisao(la):
ma dobro je popapat hed-dva-tri :D
ja volim dok je onako svjeza.. tek ubrana njam njam
onaj miris svjeze vuve... hubabuba :D
nemos spavat ak pojedes jedno 4-5 g mokre
a i mozak radi 700 na sat
jos si skuris koji komad uz to... i da vidis filinga heheh

lisce nisam probo... al ono, sumnjam da bi pucalo ak ne bi pojeo prosjecni obrok jedne koze :D



BRUS jel ti za*ebavaš:bananabang: il si smrtno ozbiljan...!??ptam ZAŠTO?ZATO šo harvast je uskoro a ok je onda maznut i 5,6,7,9,9gr. jer kad se osuši ostane 1gr. eventualno tako da dok kamče sušenje hašem hedove i sulju;):violent018::ludaci_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
mali.medo je napisao(la):
ptam ZAŠTO?ZATO šo harvast je uskoro a ok je onda maznut i 5,6,7,9,9gr. jer kad se osuši ostane 1gr. eventualno tako da dok kamče sušenje hašem hedove i sulju;):violent018::ludaci_lol:

a zasto... iz zaebancije
i fina mi je moram priznat.. onako intenzivan je okus, bas te strese
pa zasto ne pojesti malo :D
ko ce cekati da se to osushi hehehee

isto sto i ti stavljas u rakiju
nije da ce te opaliti taj hed
nego zeka peka

jel djeluje kao placebo
nije bitno
ali ZNAM da ne mogu spavati ako to izjedem :D
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Meni se više sviđa suva. Ono smrviš hedić-2-3, u usta, zaliješ čašom vode da se spere niz grlo...
Odvališ 1 malu frulu (ili veću ako si u društvu :hehe: ). Za jedno sat, još jednu...
Pa nakon pola sata, sat još jednu. Četvrta...teško da će skoro doć na red...

Odlično je, :goldmaryjane: sporije je i treba 2-3 puta veća količina nego kad se puši :goldmaryjane: , za isti efekt.
Ali trajeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....:thumb:
Traje li ga, trajeeeee... :hehe::thewave::hehe:
 
02.11.2008
37
0
0
41
nisam reko da me pucalo, nego samo da sam bio bolje volje i da su mi oci bile malo crvenije, narawno da treba veca kolicina :)))
al dobo je sutra sam reko zapalit koi, nema skole vise, pa cu umiru zapalit, a ako me zdrobi onda cu ostatak pojest pa ko prezivi do jutra :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ovisi o metabolizmu i kvalitetu vutre..
ja sam osjetio efekt, a ostim sto puca i izuzetno je zdrava za jako puno stvari.. gljivice, plijesni, ciscenje krvotoka, bubrega, jetre.. svasta (mada je to po meni tracenje pogotovo ako je svjeza i u hedovima)

pa tko voli, a ne pravi hes iz lisca.. zasto ne ubacit pokoji u salaticu ;)
 

Deg

11.12.2008
13
1
0
42
Ja mislio da to ne radi tako ako ne pojedes nesto masno uz taj zeleni sendvic. trebalo bi da trava ne razlaze u vodi ili kiselini...(mozda gresim).

Probao sam 2-3 puta da jedem...Jednom pravio kobasice sa prelivom od trave(razvalio se) a druga 2 puta napravio zelenu cokoladu.