Ženski Raj OutDoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.07.2015
68
87
18
36
au tebra sta naprica :D za nedelju dana ... 50 mica ma daj liche :D

a eo kako ribu da smiris laki koraci offtopic al moro sam :D

naduvas je:
pod uslovom da izgovoris sve ono "ako mi verujes , meni za ljubav, to je ql stvar mor'a probas i slicno"

-e kad ona pristane :
verovatno hoce jbg ako se bas volite onda ne postoje granice koja ljubav ne moze da prebrooodi ,a i pusac je voli lep dim... tu nastupas ti sa kvalitetnom buxnom!

Motanje sprave:
Ceo od vadjenja iz pvc-a do finalnog proizvoda sve to radis lagano uz edukaciju .. nikako brzina matori , znas kako se kaze ? "sto je brzo to je i formula" .. muzika moooze ali samo ako ona pusta (mozes da zajebes stvar lako sa nekom repcugom ili ne daj boze dub stepom)
i dok motas i pricas (najbolje kod onog dela kad lizes zlujku) dajes joj naznake da ce posle sprave popusiti jos nesto ...

Sprava gori:
Cim dodas ,cim dodas ... forsiras! nek' izvuce vise na brzinu treba ti naduvana! (mnogi se od prve sprave ne naduvaju ja sam primer ... strah ne znam sta je) negde na sredini buxne obratis paznju dal je sljaka .. budes siguran da je naduvana ne preduvana !

Naduvani:
Sok iz steka .. koca , fanta sve ide, ali bez alkohola trebace ti ujutru ... prelazis na nju , mozda ce pokusati sa fintama ... zna vec kojim ... budi spreman ako pokusa sa "necu sad kad sam naduvana hihihihi " lupi je po celu i reci "curko i treba da si naduvana" tvrdo tucas vise puta , moze film u medjuvremenu koji tebe ne zanima generalno jer te pusta trava a verovatno i nju, motas jos imas boli te .i. ... zanci jos duvate i jos se jebete ...

Jutro:
14:00 ti se budis ona kunta... ide kafa , mogu i kolaci sto je ona umesila pa donela tvojoj kevi satro pocela da kuva i to , uglavnom slatko nesto vraca energiju ... budis je uz poljubce vedar i cio ,ne pominjes travu od sinoc.. ni sex , nista ! Gledas svoja posla, posetis forum ,pustis svoju ziku , dignes noge na sto ... prdnes opusteno...

Rastanak: (pracenje kuci)
Tu je taj deo jbg ili te ostavlja ili hoce opet da proba al na pecanje kad je budes vodio, ili za 1,maj sa ekipom ... ili mozda opet sledeceg cetvrtka , ili jednostavno zbog obima posla na plantazi neces imati vremena za nju pa ce sve jedno da te sutne...

sad moze alkohol

toeto
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Odavno bolju stvar nisam pročitao, isprike na upadu u dnevnik :lol::lol::lol::D
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Gotovo oplakah na "rano" jutro hahahaha :D
CC je u kući fino stoji na "monitoru"(studijski zvučnik),nekako kao da sad već ima nekakav gudić miris ali ja sebi kontam da malo haliram.


EDIT
Dan 10ti.

EDIT2
Evo,malo sam se drugačije izorganizirao tako da je sljedeća žbidelj u cilju:
LSD x5
Tutankamon x1
AK47 x3
Auto Super Hash X5
Auto Fast Bud X1
Auto Black Cream X1
Auto White Widow X3

Pošto sam malo razmislio jutros i rekao pa to je malo previše automatika,nazvao kolegu on kupio ostatak sjemena i sad naručio AK47
Znači 10 automatika i 9 standard.fem.
 

Prilozi

  • 10ti dan.jpg
    10ti dan.jpg
    119,4 KB · Pregleda: 30
Poslednja izmena:

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
lijepa biljčica,al i ja mislim 19 biljci..malo previše al ti si šef svog vrta ja sam samo dao mišljenje haha a i ja se izurlo Marconebre hahaha:lol::clap:::rasta:
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
#bordo420 gle automatici malo daju ali su brzi i zato ih je puno,ali će biti svakako odvojeni od standard.fem.
2 sajta u svakom pogledu,samo što će standard bit blizu nove kuće a automatici na drugom mjestu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brdo420

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Znam ali treba moj kapacitet namirit ;)
Šta da ti kažem kad 200komada pukne za manje od mjesec dana,prevelik kapacitet imam i bez bonga skoro i nepomišljam zapalit ;)
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Oooooo da vjeruj mi da jesam,nekadašnji frend koji je pao prije 2g s indoorom automaticima je uvijek imao s imenom i prezimenom vutru,od AK47 do super skunka po pitanju automatika ;) pušim 10g vutru i vjeruj mi probo sam svakakvu vutru od obične domaje koje treba cca komad da te pukne do vutre koje ti je 0.1 dosta ;)


EDIT
Evo slika privremenog indoora,pošto nitko od društva ne dolazi kod mene(nepuštam nikog u svoju sobu) mogu držati tako.
Nadam se da će ubrzo se vrijeme proljepšat.
 

Prilozi

  • 9748107037c3c8ae4aa7ccbaf51b2d2cb9e8f64a735acf906cfbc6020cfdd10a_full.jpg
    9748107037c3c8ae4aa7ccbaf51b2d2cb9e8f64a735acf906cfbc6020cfdd10a_full.jpg
    74,6 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Neću polemisati o biljozama, ali da kažem nešto za tu curu. Ja sam imao curu sa kojom sam bio 7 godina u vezi i koja bi radije umrla nego probala vutru. Strašno se protivila tome i ja nisam krio da pušim, ali sam krio koliko pušim. Bilo je tu i ucjena tipa da batalim to ili nećemo biti zajedno. Nisam se hvatao na te ucjene iako je bilo komentara da ako mi je ona važnija od vutre da batalim to. Da njoj za ljubav to ostavim i bla bla bla... Šta više volim nju ili ganju, bla bla bla.. Ja sam odgovorio da isto tako više volim janjetinu od bureka, ali se neću odreći jesti burek.:D Sve u svemu kad sam skontao da ću cijelog života duvati i da ću uvijek imati problema oko toga sa takvom osobom bilo je najbolje to bataliti (mislim na vezu sa takvom curom). Ako me ne može prihvatiti ovakvog kakav jesam onda ona traži nešto što ja nisam tj. nekoga drugog. Znači da me ne voli jer želi da voli nekoga drugačijeg, ali ipak po nekim osobinama sličnog meni. Možda će jednog dana shvatiti da neće baš naći sve ono što želi, ali meni je već sada to svejedno. Ukratko, ne gubi vrijeme sa takvom osobom. Oduzeće ti mnogo vremena u životu, a i ti njoj. Tada nećeš moći vratiti vrijeme kad se to završi, a hoće. To vrijeme si mogao pokloniti nekome ko te razumije. Što prije razgovaraj sa njom i riješi stvar ili ćeš čitav život pred njom izigravati nekog lika koji nisi ti, petljati joj gdje si bio sinoć (duvao) i sebe dovoditi u neke sumnjive situacije gdje ona pomišlja da je varaš jer nešto kriješ. Uradi što misliš da trebaš, ali ovaj te put nikamo ne vodi. Ili da prestaneš duvati ili da cijelog života živiš dvoličan život u laži i da imaš bezpotrebnih problema.;)
I trenutno joj growanje ni ne spominji, jer su neke osobe u stanju da ti skoče u stomak tako da te pokušaju spasiti od "droge" na totalno pogrešan način...:murija:
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Nije me bilo na forumu cca 2 dana pa reko da okinem koju sliku,CC ušao u 12ti dan.Samo čekam da se malo povise temperature,jutra su pre hladna(4-8C),pa da ga mogu vratit na outdoor.


EDIT
S malim zakašnjenjem happy 420 :D nadam se da ste proslavili jučerašnji dan u stilu :D
 

Prilozi

  • 12ti dan.jpg
    12ti dan.jpg
    166,8 KB · Pregleda: 48
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: kuvarpera

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Kako obožavam prebrze zaključke ;)
BTW
Evo vani je opet sunca danas ima na pretek.
 

Prilozi

  • Out 12 dan.jpg
    Out 12 dan.jpg
    131,2 KB · Pregleda: 38

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
da i nije mi jasno kako o_O al ima miris,sam jaaaako slabi miris al osjetim,možda zato što nisam par dana već zapp. :D
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
e sad da se hoće još vrijeme proljepšat jer koliko vidim fali joj svjetlosti a van se ne usudim ju staviti jer je pre hladno,kišovito i odvratno vrijeme
 

Prilozi

  • 16dan.jpg
    16dan.jpg
    110,8 KB · Pregleda: 42
  • Sviđa mi se
Reactions: kuvarpera
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.