Cvijetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2016
7
0
1
33
Naime nisam toliko iskusan u ovom Indoor grow-u pa sam odlucio da se posavjetujem dok nije kasno s Vama iskusnijima !
Radi se dakle o unutrasnjem uzgoju,sve tip top odradeno po savjetima,do procesa cvjetanja! Nakon 30 dana vegetacije,prebacim na 12/12 ali biljke vec 10 dana nikakav pomak ne pokazuju :whato::
Pitanje glasi jeli to normalno ili ipak nesto ne stima ???
dakle 45 dan je u pitanju,ali biljke imaju po koju da tako kazem dlacicu,na vrhu ispod i ostalo,ali nekako pre presporo se sve odvija,a u spec. za ovo sjeme pise navodno 60 dana do grow-a ??
Sta da cinim ljudi ??? :zvezda::
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Imaš o cvetanju koliko 'oćeš na forumu. To što ti pitaš je osnova koju bi svakako trebalo da znaš ukoliko krećeš sa uzgojem.
Nije bilo potrebno da pokrećeš temu zbog ovakvih pitanja.
Elem, sasvim je normalno to što se dešava.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
procitaj opet pise sigurno 60 dana cvjetanja ili od cvjetanja.
ima par sorti koje mogu od sjemena al to su autosi iz tvog teksta zakljucjem da su fotosi
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Koje sjeme? Koja zemlja? Koja lampa? :whato::
Ekipa će ti odgovoriti kad budeš dao malo više podataka i naravno slike,slike su te koje govore ;)...

prebacim na 12/12 ali biljke vec 10 dana nikakav pomak ne pokazuju

Neke biljke kreću ranije cvijetati neke kasnije,čak ni dvije identične sorte ne moraju u isto vrijeme početi cvjetati...
Samo strpljivo ako je sve po ps-u kako kažeš onda će sve krenuti u svoje vrijeme :thumb:...
 
03.10.2016
7
0
1
33
https://www.barneysfarmshop.com/barneys-farm-seeds/barneys-farm-amnesia-lemon.html
Sa te stranice sjeme uzeto,12 komada,za zemlju vam ne mogu sada reci tacno ime,bacene vrece :/ Ali je bila poprilicno skupa,sa svim nekim mineralima i sve sto IM treba (Bar je tako pisalo,a i preporuceno je )
Lampe su 2x po 600w LED(crvenu svijetlost daju ),iznad biljki 50 cm i to uvijek pratim
Slike cim prije budem mogao ubacujem,a ujedno se izvinjavam za pokrenutu temu,nisam nista konkretno mogao naci!
A upravo sam vidio,a i vi ce te sigurno u specifikaciji o sjemenu tamo stoji flowering 60-70 Days,sto je vjerovatno to to ??
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja imam isto to sjeme.pise ti na stranici Flowering: 60 - 70 days
Barneys Farm - Amnesia Lemon flowers for about 60 - 70 days.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
zemlju vam ne mogu sada reci tacno ime,bacene vrece
Ti posadis 12 biljaka,a neznas u koju zemlju?
bila poprilicno skupa,
Apsolutno nikakve veze ako grower nezna koja je zemlja.
Vidi,znam da bi volio da sve to bude gotovo za dva mjeseca ali nije bas tako.Naoruzaj se strpljenjem i ljubavlju prema biljci i vrijeme nece biti problem.Ali prije svega se dobro informiraj o svemu i imati ces za 90 % manje problema.
Ajd sretno,nemas problema;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
10 dana 5 pistila, 11 dan 55 pistila, otprilike tako ti to ide, sve ti je rečeno, samo polako i sve ce doc na svoje :thumb:
 
03.10.2016
7
0
1
33
Ti posadis 12 biljaka,a neznas u koju zemlju?

Apsolutno nikakve veze ako grower nezna koja je zemlja.
Vidi,znam da bi volio da sve to bude gotovo za dva mjeseca ali nije bas tako.Naoruzaj se strpljenjem i ljubavlju prema biljci i vrijeme nece biti problem.Ali prije svega se dobro informiraj o svemu i imati ces za 90 % manje problema.
Ajd sretno,nemas problema;):thumb:

Naime na vrecama od zemlje pise gold label vjerovatno je neko od Vas cuo za to :)

ja imam isto to sjeme.pise ti na stranici Flowering: 60 - 70 days
Barneys Farm - Amnesia Lemon flowers for about 60 - 70 days.
U svemu sam da kazemo bio zadovoljan druze,zadnjih 5 dana na svim biljkama su mi poceli da zute listovi,lampe odmaknute,nisu zedne,vlaga dobra pH 6,7
Samo me zanima da li trebam neku hranu da im dodam jer su u fazi cvjetanja,do sada samo hy proo A i B nista vise,a zadnji put sam im Davao prije 2 sedmice,nije pregnjojeno hocu da kazem..
sta sad :zvezda:::zvezda::
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ovako preko moba mislim da si je sprzio svijetlom.Za gnojivo koje koristis neznam nista.Koliko ti je udaljeno svijetlo i dsli imas vent koji izvlaci zrak i vent koji puse po vrhu krosnje?
 
03.10.2016
7
0
1
33
Ovako preko moba mislim da si je sprzio svijetlom.Za gnojivo koje koristis neznam nista.Koliko ti je udaljeno svijetlo i dsli imas vent koji izvlaci zrak i vent koji puse po vrhu krosnje?
Imam druze oboje,a lampe su na 50 cm od Biljaka,a gnjojiva sto se tice samo hy proo A i B i to nista u velikom kolicinama do sada mozda 3 puta da sam zaljevao s tim i to je to :/
Da li da podignem jos lampe ili ? Jel ovo usporava cvjetanje naime 37 dan je cvjetanja,a vidis kako izgleda :/