Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.469
3.198
Bekaa Valley
pa kaze ti covek mali update al na dijalektu
skuvao je buhaca 100gr. cvetova u 5l vode. prokuvao vodu, ubacio buhac, promesao, ugasio, poklopio, ostavio. ovo danas je izvadio malo ranije, a treba stajati 24h. procediti i razrediti vodom 1:5
spricao je sve oko biljke i same biljke
idemo napred, sutra je novi dan

jasno sve ko dan :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ukoliko postoji pravilo i obaveza da se piše latiničnim pismom kako bi svi mogli da čitaju, onda bi se morali izbjegavati i dijalekti ;) Ja ove Dalmatinske spike ništa ne razumijem.... osim Sativu Divu i Jones_Davy-a!! Mislim ljudi normLno govore, ovo je Bog zna šta... najdalmatinskije selo Dalmacije :) Kada bih ja u repertoar uvrstio fraze i izraze sa moga sela, niko me razumio nebi... osim policije toga kraja, pošto se takvi izrazi furaju jedino tamo na cilome Balkanu:) Tako braćo Dalmatinci, manje dijalekta a više čistog, starog dobrog i svima razumljivog Srpsko-Hrvatskog jezika ;) Ovo oko dana mladosti .... TITO
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pozdrav ekipa !
Držim se plana od svakih 7 dana update evo informacija :
Danas suncem obasjana ,raste netaknuta ,zdrava ,bez ikakve potrebe za zalijevanjem svo ovo vrijeme,dosta je vlage tako da se nadam da korjen ide duboko i široko,čini se da Buhac radi kako sam i pretpostavio.
Sunca ima puno i prozračno je .
U narednih par dana mislim topirat ,želin Široku biljku ima mista.mozda griješim,
Ovo je ionako prvi put da sam se odlučio na 1 biljku u ovoliko puno zemlje
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

P?S?
Onaj Text na dijalektu nije ima nista drugo nego zabavit okupljene ,nasmijat i prokomentirat dalmatinskog šašavca, ali javio se grintavac(na dijalektu),(jako sjeme ce prevest):p

Svako vam dobro i svima puno sreće u sadnji dragih nam biljki :)
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
odlicno ti ovo napreduje :)
shappy_thumb-up_100-102.gif


@Pantagan ima naravno, http://en.seedfinder.eu/strain-info/Moby_Dick_Nr2/Dinafem/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pitanje - Moby Dick 2 ? Ima nešto na netu o tome, jel to to, ili...:confused:

Nerazumin pitanje ali evo :
Characteristics of Moby Dick#2 cannabis seeds
  • Suitable for indoors and outdoors
  • Sex: feminized
  • Genotype: 55% Sativa / 45% Indica
  • Cross: JYD Haze x Northern Lights
  • Indoor flowering period: 60-70 days
  • Outdoor harvest time: mid/late October
  • Indoor yield: 475 g/m2
  • Outdoor yield: 1000 g/plant
  • Outdoor height: 3.5 m (approximately)
  • THC: high (16-20%)
  • CBD: low
Moby Dick#2 cannabis seeds by Dinafem Seeds belong to a feminized, Sativa-dominant cannabis strain that results from the cross between a JYD Haze and a Northern Lights. It is a marijuana plant that remains faithful to its successful predecessor.
Moby Dick#2, the 2nd version of Moby Dick, carries over its main traits. It is a beautiful, fast-flowering, easy-to-grow, big marijuana plant that grows very vigorously and produces large, dense buds brimming with resin. Its Northern Lights genetics contributes to a great yield.
Outdoors it responds best to temperate/Mediterranean climates
The flavour and aroma of Moby Dick#2 are pronounced, with hints of lemon, sandalwood, spices and incense. The effect is powerful, more cerebral than physical and long-lasting. It is the perfect cannabis strain to unwind after a hard day.


Neće me valjda sad kaznit ili ????
Imao sam prilike uzivat Moby -ja ,super gust (ajme lipo),bio je i VELIK prinos
I vise volin da me diže onako uvik veselo i za akciju .
Kupljena je na sajmu u Prag - cannafest (super ,idem opet), predložena kao
Upgrade Moby dick --- drugim ricima jos bolja ,ja se nadam .
Bit ce valjda i smoking Report ali to je .... Dalekooooo....
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Malo informacija :
Moran ovu informaciju podijelit s vama,sad dok je pun misec lovci love i ubili su divlju svinju 130 kg :objesen:300 met. Od mista pucalo se i Sa drugih pozicija okolo ali ne tako blizu ...super,bar jedna manje :oops:,ali ima ih jos sigurno ih je i vise poginulo jer su lovci u akciji već 5-6 dana. Toliko o prascima.
Moby je TOPIRAN i pazi sad ,šteta mi bilo bacit i sjetim se Marija 339 , tu sa foruma, koji radi napitke od svježeg cannabisa pa sam pojeo vrh :gled:,s velikim gustom Vutri u čast.vidi se veliki napredak vlažna je zemlja nema potrebe zalivat ,poprskana je sa buhaćom i okolno bilje.
toliko za danas za par dana slike
:respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Kako napreduje?:)
Evo stigo i meni "Moby Dick 2" ide u box posli OG Kush-a pa možda padne usporedba indoor - outdoor.
Samo napred.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pazi ti da tebe neko ne ošine :whato::
I sledeći put kad se javiš reci šta je grintavac :D Srećno u daljem radu :sun2:
Pazi se pazi, hvala,
A ovo grintavi nije nista loše ,u konkretnom (našem)slučaju sve je trebala ispast zajebancija :lol:i onda se tvoja intervencija ustvari u mom kraju naziva grintanje.
Ima to i druga značenja ,kao neko ko ima uvik neisto za rec, i uvik mu nesto smeta,ako si gleda muppet show ona 2 stara u lozi su grintavci.:djede:
U svakom slučaju pozitivno, ja na grintavce gledan O.K. jer se uvik preispitujes jeli ili nije ispravno sta radiš ,a to zna i umorit koji put.
Eto naučili smo jos nesto.
Ne se ljutiš !:respect:
U toku dana ce bit update radujem se ,u međuvremenu je pala i kiša
I Svima veliki :respect:
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Veliki pozdrav svima !
Krasan dan ,24 sata nakon male kiše,sunce danas 30,lipo,idealno ,lipo se pružila, zdrava,znate ono kad dodjete na misto i odma vidite da se uduplala
Lipi je to osjećaj ! evo malo slikica (21.4.iznikla ,8.5 presađena)
image.jpg
Prskalica s buhacem
image.jpg
Svaki kvadratic je 10 cm.,malo fali do metra.
image.jpg
image.jpg
Zadnji put kad sam je posjetio je topirana ima 3 dana (jamy)

Sad ce podivljat,jaka,mlada ,rasna ,mljac :gled:
image.jpg

Lipa je ovako odozgo Jeli tako ?
Onda nakon divljenja ,poprskana sa buhaćem
image.jpg

Ma sve je O.K. Poprskana i okolno bilje isto idemo dalje ,skupa u nove dimne pobjede !!!!!
Meni je dobra kako vama izgleda ?

P.S. Sporo mi uploudalo slike 2 ure trajalo ,uh !
E da ,pantagan, nista ode ni spam ,ti mene Kapiš. Valjda