CALUMA 150W LED INDOOR80X80- Amaretto Tarmac,Epsilon F1,King's Juice Kush & Candy Dawg

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2017
61
183
33
34
Pozdrav ekipo ;)

Evo me idemo u moj 3 grow,nove avanture :)

Amaretto Tarmac
Epsilon F1
King's Juice Kush
Candy Dawg




-Led Caluma 150w
-80x80x180 HOMEbox ambient
-Prima klima ec-tc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz
08.05.2017
61
183
33
34
...nastavak od jučer...
Zaboravio spremit,i sve mi nestalo :( idemo ponovo

Seed Stockers
Radi se o automaticima.Ovo je moj 3. Grow.Plan je bio 4 komada,jedan fali :) Ovaj put planiram raditi low stress trening.Ali već u startu mi se ne dopada s 3kom radit,a 4kuta :D ali..treba probati ;P

8.5 su stavljene na 24sata u čašicu s vodom,drugi dan su bile otvorene
9.5 sam ih stavio u vlažnu maramicu i pričekao klicu,par dana ih tako čuvao i održavao vlagu
12.5 sam ih stavio u zemlju,trenutno 1l
(ne preporuča se,jer s automaticima najbolje da odma idu u završni pot,ali kod mene to trenutno nije moguće:D)
14.5 im je prvi dan kad su progledale svjetlo 20/4
Da predstavim ekipu

1000015536.jpg
Amaretto Tarmac Hybrid 23-26 % THC

(Amaretto sour+Apollo Black Cherry)
Okus sočne višnje i kiselkaste jabuke
Amaretto Tarmac Auto je hibrid kanabisa stvoren križanjem poznate sjevernoameričke sorte Amaretto Sour i naše Apollo Black Cherry, povratno križanjem s Apollo Black Cherry Auto kako bi mješavina dobila autocvjetajući karakter. Ovaj soj ima uravnoteženu kombinaciju genetike sativa i indica, ali više naginje strani sative, što rezultira jedinstvenom i aromatičnom biljkom koja hvata bit svojih roditelja u skladnom spoju. S jedne strane nalazimo Amaretto Sour, hibrid kanabisa nastao križanjem poznatih genetika Zkittlez i (Biscotti x Sherb BX). To znači da potječe od dvije danas najnagrađivanije kalifornijske linije (Zkittlez i Cookies family). Amaretto Sour poznat je po ukusnoj kombinaciji okusa sa slatkim i orašastim nijansama koje podsjećaju na Amaretto liker, koji je ukrašen limunskim i zemljanim naglascima. S druge strane, Apollo crna trešnja jedna je od najtraženijih sorti u našoj genetskoj biblioteci, nastala križanjem Apolla 13, Black Cherry Cheesecake i Cherry AK47. Rezultat je moćna sorta koja se lako uzgaja i koja se dobro prilagođava svakoj vrsti okoliša i karakterizirana je svojim neobičnim profilom terpena, s okusom trešnje koji se miješa s cvjetnim i začinskim tonovima. Kada se spoj ove šampionske genetike kombinira s autocvjetnim genima našeg Apollo Black Cherry Auto, rezultat je Amaretto Tarmac Auto. Osim što pruža zajamčen i vrlo zadovoljavajući učinak, ova sorta prikazuje slatki okus crne trešnje naslijeđen od svojih roditelja, stopljen u simfoniju mirisa i okusa od kojih će vam curiti sline od čistog užitka!
1000015506.jpg

Epsilon F1 1000015537.jpg
(Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina)
Zahvaljujući odvažnim aromatskim profilima svojih roditeljskih sojeva, Epsilon F1 ima bogatu aromu koja kombinira naznake svježeg bilja i citrusa s punim zemljanim notama i naznakama borovnice i lavande. Epsilon F1 je soj srednje jačine koji konstantno proizvodi solidne razine THC-a i terpenski profil kojim dominiraju mircen, farnezen, ocimen i limonen. Ovi terpeni ne samo da utječu na ukusnu aromu Epsilona F1, već i na njegove učinke, dajući mu dugotrajan, fizički opuštajući kamen koji smiruje cijelo tijelo (prvenstveno zahvaljujući mircenu, linaloolu i farnesenu), pomiješan s ohrabrujućim, motivirajućim udarcem (od limuna).
1000015507.jpg
King's Juice x King's Kush auto
10% sativa-80% indica-10%ruderalis
THC: 22,10% CBD:0,70% CBN:0,07%
King’s Juice. Prekrasna mješavina King’s Kusha koju Arjan toliko voli s mimozom, ovo je nevjerojatna sorta koja unosi malo voćnosti u kiselost i zemljastost King’s Kusha. Kako bismo stvorili ovu automatsku verziju, ukrstili smo naš King’s Juice s našim King’s Kush Auto-om kako bismo unijeli značajke autocvjetanja. Automatska verzija zadržava prekrasnu strukturu King’s Kusha dok iskorištava snagu i veličinu pupoljaka Mimoze.Učinci su glatki i opuštajući, nije veliki problem za kauč, ali je savršen za cjelodnevno pušenje.

I taj četvrti koji je još na čekanju

Candy Dawg
(Candy Kush x Chem Dawg x OG Kush
Genetika koja stoji iza Candy Dawg Autoflower stvorena je križanjem snažnog i visokoprinosnog hibrida Candy Kush / Chem Dawg s iznimnim OG Kushom i selektivnim korištenjem potomaka s najvećim sadržajem THC-a. No, samo one koje su zadržale slatki okus OG bombona i jaku glazuru.
1000015517.jpg
Nakon kad završim s HulkBerry i Gorillom,oni osvajaju u tom boxu na sušenju,a mele idu u 50x50x170
Kad se veliki box oslobodi,prebacujem ih za završne 15l potove
 
08.05.2017
61
183
33
34
Pozdrav ekipo ✌️

UPDATE
21.5
Epsilon F1 (8.dan) -stariji buraz je to :)
1000016131.jpg
Sestra je došla 3dana kasnije
Epsilon F1 (5.dan)
1000016130.jpg
King’s Juice Kush (8.dan)
1000016132.jpg
Amaretto Tarmac (8.dan)
1000016133.jpg
Mali ispravak od prošlog Update:nisam ih stavio na 20/4!
Od 14.5 do 20.5 su radile 24sata,te sam ih 20.5 stavio na 20/4!
Temperatura: dan 25-26
noc 21-22
Vlaga: 55%
Plan ih je u-vegetaciji imat na 20/4
-cvatnja 18/6
Prva dva tjedna ću ih imat u tim malim 1l teglama.Uz vodu Ph 6.20-6.30 dobiju i Voodoo Juice.
1000016127.jpg
To bi bilo to od njih ;)

Evo danas sam baš uzeo Gorillu van iz sušenja (15.5 je pala pod nož)nekak mi je to prebrzo...moram savladat to jer hoću bar 22dana minimalno da bude na sušenju!Stavio na curing u staklenke.
REZULTAT:90G
Još dan-dva bude i Hulk išao van pa onda napravim update za obojicu

Lijepo pozdrav Vutro ;)
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.125
15.940
358
Baš me zanimao ovaj Caluma force panel. Neče gamad reči koje su diode i to mi nije jasno. Ionako večina valja,nije više nova tehnologija!
Sretno:thumb:
Ja se pardoniram,ima seuolove diode,to je ok....imaš odlično svjetlo 3,4 godine,ako buš ga čuvao. Neki pc ventilator da pirka po njemu i između growova obrišep diode,čistim penzlom za farbanje. Čisto da skine kiff i prašinu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.bull89
08.05.2017
61
183
33
34
@0Marac0 a gle..dok sam kupovao,otišao sam u mali shop,šef mi je to preporučio i rekao da s tim mogu radit do 80x80-vel on meni Puno daje,Malo troši :D ...možda bi išlo i na veći,al opet...amater sam :D dosta mi već ljudi pohvalilo Calumu.I ima po mojem puno kvalitetniji spektar od Mars Hydro koja je još oko 100€ skuplja i više troši energije. Provjerio sam stanje struje od 1-4mj radila je na 20/4,(malo više plaćam nego trošim,pa kraju godine dobim nešto van) I u 5mj mi javili da nisam prekoračilo tarifu..ok vidi se to na kraju godine al ono tek za info...
Sad s ta dva automatika ja reko ak 100 dobim ja zadovoljan..kad ono bit će tu više od stoje
Hvala ti,također ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0