Foto/Auto Patnje mladog vrtlara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2022
28
152
28
Dalmacija
Pozdrav Vutro :wave:. I ove godine sam se odlucio voditi dnevnik outdoor uzgoja. Pa da krenem od pocetka.
Od sjemenki imamo: auto lemon skunk, auto cherry blossom, auto white widow, auto LSD i jednu fotoperiodicnu: wedding cake. Sve su narucene sa seeds mafie.
Od zemlje za pocetak imam terra brill zutu od prosle godine pomijesana s novom plantella ideal i u to sam dodao cca 10-15% perlita.
Ovu mjesavinu koristit cu samo dok su u malim pitarima (0,5l) prvih 10ak dana, a za kasnije kupit cu neku posteniju zemlju.
Gnojiva sam narucio s hempatie pa cu ih slikati kad dodu. Autosi su bili u plasticnoj kutiji svaka u svom pamuku navlazeni s par dana odstajalom vodom te je izbila klica za 2 dana. Dame ce imati nekakvih 10ak sati direktnog sunca.
Wedding cake je 15.4. izasao iz zemlje i presadio sam ga 26.4. u pot od 30l. Od kad sam ga presadio hranim ga s plantellom list (7ml na 1l vode) svako drugo zaljevanje.
Eto, mislim da sam rekao sve za pocetak. Ostanite mi dobro i cujemo se za par dana.:rasta:
Ide par slika:

Wedding cake
IMG_5911.jpeg
IMG_5913.jpeg
Automati
IMG_5906.jpeg
IMG_5907.jpeg
:rolleyes:
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.371
7.179
258
A bas gledam nalepnice, sve ocekujem ko da ce im stvarno voce izlaziti iz budova na kraju smiley9934
Sry, nezz da li si ti nedavno okacio sliku sastava zemlje sto ima kadmijuma, arsena, aluminijuma i ostalih teskih metala?
Srecno :)
 
30.11.2023
5
4
3
Nalepnice su lude :)
Narucio sam i ja Gorilla Cake sa seeds mafia, i planiram otvoriti svoj prvi dnevnik, a ujedno i prvi grow ikada, pa da uporedimo rezultate;)
Srecno sa growom!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sax99
21.12.2022
28
152
28
Dalmacija
Dobar dan svima

Mali update, autosima je danas 2. dan zivota, zaljevam ih 1-2 puta dnevno , nemam za njih sta puno reci… wedding cake je star 29 dana i danas prvi put toppiran, nadam se da sam to dobro napravio. Zaljevam ga svaka 2 dana sa 1.5-2 litre vode, vise od toga ne trazi. Rezim gnojenja je isti samo malo jaca doza plantelle lista (12ml na litru), ne buni se pa mozda jos povecam dozu, otom potom. Gnojiva s hempatie mi jos nisu dosla pa cu gnojiti s plantellom dok ne dodu. To je to za sad, pisemo se za par dana ::volimj::

Wedding cake

IMG_5937.jpeg IMG_5936.jpeg IMG_5943.jpeg IMG_5947.jpeg

Autosi
IMG_5928.jpeg IMG_5929.jpeg IMG_5930.jpeg IMG_5931.jpeg
:wave:
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.371
7.179
258
Nisi nista pogresio, samo sledeci put malo vislje secni da ostane duzi kraj na biljci. Sada to nije bitno ako/dok budes trenirao te dve grane u sirinu, ali kasnije kada kad malo ostari, hoce da puknu u tom centru, jer grane postanu krte i krhke ;) najbolje im postaviti oslonac kad se pruze :)