Ša kažete na ovo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2007
2
0
0
36
Ona parola . . . Smesno . . .To je neki neuspeli pokusaj da nas traumiraju ti ,navodno, protivnici opojnih droga i ostalih cuda , ocekujuci da cemo ostaviti nasu dragu marihuanu. . .Ne pali to kod nas ! Bar ne kod mene , a kod vas ? ? ?


:signs054:
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
to je sveta biljka starija od choveka,stara koliko je sveta i veka!poznata je chinjenica da su arheolozi zajedno sa ostacima prachoveka nalazili i ostatke konoplje koja mu je,sto kazu Misty In Roots,sluzila kao food,clothes&shelter!!!
 
28.03.2007
5
4
0
44
ma ja ipak mislim da utjece na pamcenje, bar je mene sjebalo, neznam vise stam neko pred 2 minuta kaze... al sam jako dugo i puno dosta pretjerivao sa vutrom pa nije ni cudno..

poanta je da se ne pretjeruje sa nicim pa ni sa time
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
ChronicKroner je napisao(la):
ma ja ipak mislim da utjece na pamcenje, bar je mene sjebalo, neznam vise stam neko pred 2 minuta kaze... al sam jako dugo i puno dosta pretjerivao sa vutrom pa nije ni cudno..

poanta je da se ne pretjeruje sa nicim pa ni sa time

Ista stavar...

Zato se u zadnje vrijeme zapali jedna-dvije gice tjedno, pa je bolje. Ali jos uvijek koncentracije i pamcenja nigdje...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mislim da to zavisi od osobe do osobe i zavisi sta se pusilo
ja da kucnem nemam tih problema
cak sta vise za posao mi ne treba komp sve je u glavi i nikada se ne gubi
nego sta sam ono hteo da kazem... :)
sala mala ali dok sam pod dejstvom imam problem sa kratkorocnim pamcenjem
neznam dje sam stavio daljinski i slicno,mada mi se to desi ponekad i strejt
kada vidim staz iza sebe ,vrh vrhova sam
a da sam pretjerivao neko duze vrijeme vjerovatno jesam,uf nemogu da se sjetim :)