ŠPAJZ GROW 2x400w HPS (Double Glock & Pure Kush)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
11dan cvetanja



Preskocio sam jednu nedelju dok se malo ne zabeli sto bi rekli :) Juce dobile klopu,kusevi punu dozu plantele cvet,a glockovi pola doze jer ne traze toliko hrane i brzo ih pecne veca doza,saksije suve na 3 dana,srcu lepotice ko lude...

E sad malo photo sessiona :)


Pure Kush 1


Pure Kush 2


Pure Kush 3


Pure Kush 4


Double Glock 1


Double Glock 2


Double Glock 3


Zajednicka
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nekako mi velik internodni razmak na vecini biljaka, al kad se nacickaju cvetovi bice super ;)
merdzovao sam ti dva posta pa su zajednicke fotke ostale u formi linkova, sorry
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
rkj420-slabo sam zavirivao u tvoj dnevnik i evo sada vidim da sam propustio-uredan i odlican grow.Ubuduce pratim:)
Posebno mi se svida sto su na Planteli a jos uvijek zdrave.samo tako nastavi promatraj biljke i oprezno sa Plantelom ...bar 12 do 14 dana razmak izmedu full doze ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
..12 dana minimalno imaju sta uzimati iz full doze Plantele.Stvar je u tome da je cak i na deklaraciji plantele propisano davanje u razmaku od 14 dana..nemam sada Plantelu ali sam siguran da i oni preporucuju takvo doziranje...naravno da se moze davati i cesce ali su zato i cesto spaljene biljke.Nista se nece dobiti ako se pretrpava sa Plantelom pa ni sa nekim drugim gnojivima pa onda hvatanje za glavu ,ispiranje spaljene biljke i sl.problemi.
Ja sam probao Plantelu davati na vise nacina i u razlicitim razmacima 12-14 dana se pokazalo kao najbolja shema za dovesti biljke zdrave do kraja a ne spaljene vec na pola cvjetanja i onda ..prica da to tako mora biti jer je biljka stara. i da su zuti listovi normalna pojava u 3-4 tjednu cvjetanja.
Zato sam i kod Ozrica u dnevniku napisao da je pocetak cvjetanja najosjetljiviji dio u zivotu biljke...vege faza je zahebancija i to moraju proci bez problema a na 12/12 se vidi tko zna a tko nezna sta biljci treba i bas tu se dogadaju predoziranja...uglavnom htjeo sam reci oprezno sa Plantelom ja ju obozavam i ona mi je prva i jedina ali dobra je kao i struja....zahebes se za sekundu.
Pozz kali
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
smak420 je napisao(la):
korijen dobije puno kisika flushanjem
Ova teorija se poteže po vutri već neko vrijeme i nije mi bilo jasno odakle logika da poplavom biljka dobiva više kisika? Sad sam malo prosurfao i čini mi se da je izvor nesporazuma stvoren u nespretnom prijevodu jednog instrukcionog videa GHS-a u kombinaciji sa izvlačenjem iz konteksta. Oni savjetuju flush pa dulje razdoblje suše (normalno) da bi korijen dobio kisik koji je eventualno bio uskraćen ispiranjem.
Flushanjem se samo ispiru nakupine soli/hranjivo iz medija i to je to. Nakon obilnog zalijevanja/ispiranja medij se ostavi nešto duže bez vode da se dobro prosuši (jer smo ga natopili do ibera) i to je period kada korijen ajmo reć dobiva kisik. Dakle ne dobija biljka puno kisika ispiranjem, već sa sušnim periodom koji je poželjan i bez famoznog ispiranja, a do njega se dolazi pravilnim intervalima zalijevanja.

Što se tiče raletovih biljaka, mislim da je sve ok. Creative je sve objasnio na chatu, pa ako mu se bude dalo to napisati i ovdje nek raspali, slažem se u potpunosti sa svime što će napisati. ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Meni je ta nebuloza sa flushanjem totalna glupost.
Filozofiramo oko necega gdje nema filozofiji mjesta.Ja sam svoje potove izbusio sa svih strana to je moja preporuka svim uzgajivacima i stara skola dovodenja kisika do korijena.
ispiranje dolazi u obzir samo ako se zaigramo sa gnojivom a nazalost to se vrlo cesto dogada
Tvrdim i stojim iza toga nitko tko je davao biljci full dozu plantele svako drugo zaljevanje nije doveo zdravu biljku do kraja i tu je kraj price.
Manje gnojiva neznaci slabija berba kao sto vise gnojiva neznaci obilnija berba.
Flushanje je nuzno zlo i treba ga izbjegavati.
Rale ima prekrasne biljke i samo oprezno sa plantelom...steta bi bilo;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
Prelijepe su,svaka ti čast,ljepo se ti brineš za tu šumu...

m36ds.jpg


:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.