Što se sprema za sezonu 20011??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.03.2010
38
4
0
35
Ja sam prošle godine oprašio najbolju ženku koju sam imao (ultrafina domaćica) sa najboljim hermićem,pa pošto volim eksperimentirat ove godine upravo te sjemenke sadim.Danas su mi proklijale (8/8,to je prva runda) i trenutno su u čašicama pod svijetlom,a kroz tjedan dva idu van.Možda i dnevnik otvorim pa da vidite.....
 
26.03.2011
1
0
1
46
Ha ha svaka cast momci! Ja vec imam dve skunk curice koje su pocele da cvetaju :D A za april sam trebao dobiti 10ak white widow semencica i nesto northen lighta ali izgleda nista od toga
 
18.01.2011
35
17
8
43
5 Little Angela (Angel-o-matic) & 5 Little Devila (Devil-o-matic).
Negdje krajem aprila ih planiram staviti na sajt pa ćemo da vidimo (nadam se najboljem).
Btw. ima li tko iskustva s njima možda?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
19 komada domaje je u zemlji... sad samo treba sa strpljenjem čekat da vidimo koliko će komada stvarno uspjeti, pa onda još da vidimo koliko je ženki...
 
04.04.2011
18
1
0
35
10x Special Kush #1 - Royal Queen Seed Feminised
5x Bubblegum - Spliff Seeds *|* Gold line Feminised
1x White Widow - Royal Queen Seed Feminised
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Eh, ja uzela semenke iz paketa kao i prosle sezone i stavila ih na klijanje iiiii ubudjale se! xD Prosle godine sam isto to uradila, samo sto mi tad nisu uopste proklijale...Znam ja da su te smeneke ko zna kakve, ali ono, ne bih da uzimam neke kvalitetnije da se ne bih zajebala. Bolje mi nekako da se treniram na nekoj domaji za pocetak. I sad ne znam ni da l' da pokusavam ponovo ili sta da radim...Nisam pametna!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ne, ne to..Prava dilema je u menkama. Ne znam da li da pokusavam i dalje sa ovakvim menkama ili da nabavim neke bad ass menke pa da radim. A uzmimo u obzir i to da sam ja pocetnik i ne bih onda da za***** kvalitetno seme. A ove iz paketa nece da klijaju.:b_lame:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
pa stavi ih vise i ako nece tako klijati onda i pobacaj 10-ak u casu punu vode i tako ostavi i cekaj 3-4-5 dana vidjet ces bar ce 3-5 sjemenki pustiti klicu ako imalo valjaju
zakljucak je: stavi opet :icon_lol:
 
24.10.2010
14
1
0
34
Ja ti predlažem da narucis barem 1 sjemenku. I ja sam prije uzimao iz bušte i od njih 20, 5-6 mi je proklijalo i od toga 3 ženke =(.
Pa sam narucio paketić semenka i iznenadio sam se brzinom rasta i kvalitetom te kolicinom za razliku od bušte.

Da se vratimo na temu,
5 kom GREENHOUSE SATIVA MIX
5 kom GREENHOUSE SEEDS THE CHRUCH
3 kom ROYAL SEEDS SPECIAL KUSH

Malo vise geneteke sative, da vidimo kako izgleda biti sativa high.
Prošle biljke su bile lemon skunk i bilo mi je previse sjedenja u kaucu, spavanja, pa spavanja, pa umora, pa sjedenja....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Ziplock je napisao(la):
Ja sam prošle godine oprašio najbolju ženku koju sam imao (ultrafina domaćica) sa najboljim hermićem,pa pošto volim eksperimentirat ove godine upravo te sjemenke sadim.Danas su mi proklijale (8/8,to je prva runda) i trenutno su u čašicama pod svijetlom,a kroz tjedan dva idu van.Možda i dnevnik otvorim pa da vidite.....

najveća glupost ikada, to se nikad ne radi... sad su ti mnogo veće šanse da sve ove koje si posadio i same budu hermići... sa njima se nikad ne oprašuje!!!

HighBadger je napisao(la):
Eh, ja uzela semenke iz paketa kao i prosle sezone i stavila ih na klijanje iiiii ubudjale se! xD Prosle godine sam isto to uradila, samo sto mi tad nisu uopste proklijale...Znam ja da su te smeneke ko zna kakve, ali ono, ne bih da uzimam neke kvalitetnije da se ne bih zajebala. Bolje mi nekako da se treniram na nekoj domaji za pocetak. I sad ne znam ni da l' da pokusavam ponovo ili sta da radim...Nisam pametna!

nije to šta se "nahvata" po klici plijesan iliti buđ, to su dlačice koje klica pusti kad raste u zemlji... sve su sjemenke dobre, samo ih stavi u zemlju i gledaj kako rastu!