Što ste danas jeli / slika (mislim na hranu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
bolje da pojedes hidrate iz krompira nego iz leba, ovamo su slozeni a ovamo prosti,
a i plus ne valja za stomak ta kombinacija nego kako oces, ja odavno ne jedem
krompir i hleb zajedno, takodje pirinaci i testeninu sa hlebom sem kad je neko jelo bas specijalno
koje se jede sa hlebom a ima ove sastojke malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Inace bavim se sportom, mma i bb ponekad, ujutro unosim masti i proteine(jaja i slanina) nakon toga shake od zobenih i banana, za rucak crveno meso i riza pa trening, nakon treninga whey protein i pola sata bakon toga piletina i riza ili piletina i tjesteinina, i salata i sa crvenim i sa bijelim mesom.. Navecer jedem voce i orasaste plodove da nadomjestim masti ali u zadnje vrijeme mi se sve poremetilo, nemam toliko vremena jbg radim fizicki poso i onda sta uhvatim... Danas zavrsio ranije i bacio to na talandaru, sjeo za stol i mislim si pa necu se ja najest od ovog krompira daj i kruha hahaha ali slazem se s tobom u vezi tog za krompir i kruh, ma ustvari kruh nikako nije zdrav(kupovni) al sta ces kad nemas vremena nabrze se zasitis s njim
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
nema pirea, samo ovo, sledeci put cu staviti krompir da se skuva zajedno pa ko corbica da bude
a evo slike hleba, stavio sam po jednu kasicicu sode i praska za pecivo pa se to oseca mozda je trebalo
manje ali dobar hlebic. grasak je najbolji kupovni moguci frikom i skuva se za 15 minuta mada sam ga zbog mesa kuvo duze 20190801_155619.jpg
l.jpg