Ženski Raj OutDoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
A ni ne izgleda mnogo loše koliko je neuredno i zmazano sve. Ja sam picajzla što se estetike tiče, pa bih se vjerovatno uhvatio spužvice poslje presadnje i fino oprao te kante. Što se tiče te mješavine zemlje izgleda mi pjeskovito, zaključujem na osnovu sive boje, nadam se da nije previše jer rezultat pjeskovitog tla su patuljaste biljke. Trebao si svaku kantu do samog vrha napuniti, brat bratu 5 litara bi još stalo zemlje. Rekao bih i da si jako malo kupovne zemlje umješao u to, vidi se da se već zbetonirala, nadam se da si bar dosta kamenčića stavio jer odokativno bih rekao da će se korijen jako teško probijati kroz to. I još jedna stvar, vidim rupčagu kraj svake biljke, predpostavljam da si zalivao sa crijevom ili naglo iz boce pa ju je voda izbušila. Nemoj to radit kod tako malih biljaka, u prskalicu vodu pa onda prskaš po zemlji. Ako nemaš prskalicu uzmi bocu od dvije litre i na čepu probuši 5-6 rupica pa onda s tim zaljevaš. Nesmije biti veliki mlaz jer doslovno buši zemlju do korijena pa i dublje.
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Znam ljudi sve mi je to jasno,ali novčeki od prošlih mj dana što sam radio davnih dana izgorili na hranu i režije :/

Dap više ima domaće neg kupovne,ova domaća zemlja,ona kad je vlažna siva je a kad je maltene pa suha onda pocrni(nezz kako ni što)

Kasno sam vidio da nisu do kraja pune kante,a još preko noći sam ostavio tu zemlju nakvašenu da slegne i kasno sam skonto(već presađeno kad sam skonto).

Kamenčiće sam umješao direkt u zemlju(bilo sve na jednom betonu istrešeno i mješano aršovom).

Što je tu je,iduća tura Super Hasha i WW-a će biti u onim 50 ili koliko L su te posude samo s kupovnom zemljom.

Jest neuredno izgleda,nisam se stigao okrenuti,previše posla oko kuće imam.
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Svaka cast na trudu i ambicijama. Ima jedna izreka koja kaze: "Nije neuspjeh visoko postaviti cilj, neuspjeh je odustati prije pocetka" i "Brzopletost je odlika naivnih i glupih, mudar covjek prvo pogleda sve strane zadanog mu cilja a tek onda djeluje"
U ovom dnevniku si sve rekao a zapravo nisi nista rekao. Pitas tu ove iskusnije clanove i onda opet radis po svom. Kad pogledam cijeli dnevnik to mi licu na situaciju kao da ti zoves ljude da ti pomognu kopat rupu i dok oni kopaju to ju zatrpavas. Nema smisla. Dao si toliko informacija o sebi, dobro da nisi jos napisao OIB i JMBG pa da ti svi skupa dodjemo kuci i slikovito objasnimo koliko si tvrdoglav. Ne sumnjam ja da ti imas odredjeno znanje, ali brate sto onda pitas kad opet radis po svom. Ispada to da ti toliko cesto radis update da mislis ako se javis svaki dan, one ce prije bit gotove. Strpi se malo i polako. Zelim ti svi srecu u growu i bas cu pratiti ovaj dnevnik da vidim hoces li nauciti stogod. P.L.U.R. Zivio....
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nema me par dana a vi diplomirali svi na jednom dnevniku, :ajnstajn:
manje pitanja, više čitanja, nema žurbe, panike takođe nesmije biti.
ako neznaš, daš vode i gledaš. Ovaj dnevnik treba suočit s biblijom vatikanskom ako razvučemo još koju stranicu.
Vutra.org rules:gled::bocni:::rasta::smoke::smoke::smoke::vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Evilmage007

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Evo mene nazad,od posla ne stignem biti aktivan,ovak ekipa imam malu dramu,sve poljoprivredne apoteke koje sam obišao nemaju ni slavola ni plantele lista,ja ostao bez plantele lista,treba mi za LSD no imaju Floridor,po vrijednostima je jako blizu planteli listu,dali da ga uzmem ili da tražim još dalje(iako nemam ideje gdje više tražiti slavol i plantelu)?


EDIT
Imaju i Fertina,to mi je više za cvatnju po njegovim vrjednostima.
 

Prilozi

  • Floridor.jpg
    Floridor.jpg
    120,1 KB · Pregleda: 12
  • Fertina.jpg
    Fertina.jpg
    103,5 KB · Pregleda: 11

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
To sam i pretpostavljao,ista cijena kao plantela list,25kn 500ml,pokušat ću no ne mogu ništa obečati.

Navečer mrknem tu par slika da vidite trenutno stanje,na jednom WW-u mi nešto papa lišće,kaže stara da ima neka buba koja leti s tigrastim krilima i da jede i lišče i ljude grize,moram vidjeti kako ću se nje rješiti.

Cream caramel u 11tom danu cvatnje,mališa napreduje kao veliki :D


EDIT
Evo slika.

Cream Caramel je na 48 Danu i 11 danu cvatnje.

Autosi na današnji dan broje 10 dana.
LSD je 15tak dana.
Anesthesia je cca 10 dana.

Malo kasnije ću skoknut prohrlit zemlju,takva je kakva je što je tu je jbg.
 

Prilozi

  • Anesthesia.jpg
    Anesthesia.jpg
    471,7 KB · Pregleda: 92
  • Cream Caramel (1).jpg
    Cream Caramel (1).jpg
    346,1 KB · Pregleda: 99
  • Cream Caramel (2).jpg
    Cream Caramel (2).jpg
    362 KB · Pregleda: 95
  • Cream Caramel (3).jpg
    Cream Caramel (3).jpg
    337,9 KB · Pregleda: 98
  • Fast Bud & Super Hash.jpg
    Fast Bud & Super Hash.jpg
    350,6 KB · Pregleda: 93
  • Fast Bud.jpg
    Fast Bud.jpg
    341,9 KB · Pregleda: 86
  • LSD (1).jpg
    LSD (1).jpg
    449,7 KB · Pregleda: 94
  • LSD (2).jpg
    LSD (2).jpg
    455,4 KB · Pregleda: 88
  • LSD (3).jpg
    LSD (3).jpg
    467,9 KB · Pregleda: 89
  • LSD (4).jpg
    LSD (4).jpg
    479,9 KB · Pregleda: 89
  • Super Hash.jpg
    Super Hash.jpg
    348,4 KB · Pregleda: 88
  • WW (1).jpg
    WW (1).jpg
    313 KB · Pregleda: 88
  • WW (2).jpg
    WW (2).jpg
    366,2 KB · Pregleda: 90
Poslednja izmena:

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Istina! haha :D

Ekipa ima tko ideju što da stavim po biljozama ili kako već da ih to neko govno ne jede,vidim jedan list mi je i na CC-u počelo grickat,a kad dođem tog govneta nema pa ne mogu ni vidjeti o čem se radi :/
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Ekipa napravio sam si prirodan insekticid,od koprive,nabro koprive i 12 sati ostavio u vodi,dalje tu smjesu razrjedio u 1 litri vode i pošpricao sve biljoze i više ih ništa ne gricka(za sada).
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Ekipa pitanje,dal ja smijem pošišat lišća malo? Da dobiju vrhovi više svjetlosti.
Trenutno CC kako izgleda.
 

Prilozi

  • Cream Caramel (1).jpg
    Cream Caramel (1).jpg
    332,5 KB · Pregleda: 80
  • Cream Caramel (2).jpg
    Cream Caramel (2).jpg
    355,9 KB · Pregleda: 78
  • Cream Caramel (3).jpg
    Cream Caramel (3).jpg
    334,9 KB · Pregleda: 69
  • Cream Caramel (4).jpg
    Cream Caramel (4).jpg
    338,1 KB · Pregleda: 72

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ekipa pitanje,dal ja smijem pošišat lišća malo? Da dobiju vrhovi više svjetlosti.

Ti si baš čudak, kad izvališ nešta onda je to vrhunska glupost koja bi te mogla koštati biljke, ali baš svaki put. De se više uhvati čitanja, ne razumjem da je pročitati par tema toliki problem.
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Kad vidim na YT tip koji je isti takav CC uzgajao da je rezao listove a ako se dobro sječam nije napisao razlog rezanja!
I to zdrave listove je rezo!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Mješat indor i outdoor je isto kao mješati kruške i jabuke. Fotosinteza se odvija preko lista a ne preko cvijeta. Znači nema lista neće biti ni heda, pa sad ti razmisli jel ti list zaklanja išta. YT, pa nema kakve budale tamo ne objavljuju video, nemoraš biti mnogo pametan da bi to uradio.
 

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
U tom betonu ti nece nista rasti, tako sam i ja probao prvi put pa sam se obskrbio za tjedan dana fumanja... Presaduj ih u neku dobru zemlju cim prije, ionako nemaju korijen razvijen puno pa okopaj 10-15cm oko njih i toliko duboko i rokaj u dobru zemlju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LegalDrugUser1994
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.