0,3 grama marihuane 5.000 kn kazne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.04.2008
39
0
0
34
racci je napisao(la):
django je u pravu pishi zhalbu... ne znam jesi prije kazhnjavan ili sl.... najbolje bi ti bilo da nadjesh nekog frenda odvjetnika da ti to srochi oni znaju shto treba naglasit... obichno pishesh svoje socijalno stanje (loshe), nikad kazhnjavan, student, pushio sam al nisam inhaliro ;DDDD ... sve u svemu mislim da to mozhesh spustit na nekih 2000kn ako se potrudish.... rok za zhalbu ti je 15 dana

Nikad prije nisam bio kažnjavan!
Napisat ću jednu žalbu, a ako neupali odo ja uzatvor!
Jel mogu u zatvor ponit neke svoje stvari kao što su gitara i laptop? Ako mogu neće mi bit teško izdržat 17dana, jer prvih 5 ću spavat
, drugih 5 igrat igrice, a ostalih 7 pisat pisme o nepravdi! Samo mi je problem šta u zatvor idem tek za godinu dana, pa ću tih godinu dana radit na crno, jer ako radim legalno onda kaznu plaćam prislno.:icon_evil:

Druge države imaju mafiju, a naša mafija ima državu!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Greatboy je napisao(la):
Nikad prije nisam bio kažnjavan!
Napisat ću jednu žalbu, a ako neupali odo ja uzatvor!
Jel mogu u zatvor ponit neke svoje stvari kao što su gitara i laptop? Ako mogu neće mi bit teško izdržat 17dana, jer prvih 5 ću spavat
, drugih 5 igrat igrice, a ostalih 7 pisat pisme o nepravdi! Samo mi je problem šta u zatvor idem tek za godinu dana, pa ću tih godinu dana radit na crno, jer ako radim legalno onda kaznu plaćam prislno.:icon_evil:

Druge države imaju mafiju, a naša mafija ima državu!

Plati kaznu i sledeci put budi oprezniji i pametniji.

p.s. Odakle ti samo suluda ideja da ces ti u zatvoru da radis sta ti hoces?I jos bi i gitaru da nosis?Jel se ti to zajebavas ili?
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Greatboy je napisao(la):
Nikad prije nisam bio kažnjavan!
U trenutnoj situaciji to ti nije olaksavajuca okolnost. Na to se gleda prije nego sto te osude/kazne a ne sada
Greatboy je napisao(la):
Jel mogu u zatvor ponit neke svoje stvari kao što su gitara i laptop?

Pa ne ides na godisnji odmor. Mozes ponijet samo sapun, dowe po mogucnosti.

Moj savjet ti je da platis to i zavrsis pricu. Pa odlicno si prosao bez uslovne, samo novcana a ak ne platis zatvor. Zato pozajmi pare i plati, nemoj ici tamo gdje ne moras

Plati rjesi se toga, mogao si i gore proc a za ubuduce pusi na nargilu;)
 
08.06.2008
39
1
0
36
znam da bi se ja prije odlucio na uvjetnu ili u cuzu na 17 dana...jbg puno para al u zatvoru bi koristio tecni sapun za svaki slucaj... :p
good luck anyway
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
p.s. Odakle ti samo suluda ideja da ces ti u zatvoru da radis sta ti hoces?I jos bi i gitaru da nosis?Jel se ti to zajebavas ili?[/quote]

za tako nešto moraš se baviti ili gospodarskim kriminalom ili bit istaknutiji član zločinačke organizacije...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nema padanja sapuna u tusevima
Ali zato ima pikanja, izbijanja zubi, modrica po tijelu
Pogotovo ak neko sazna da ces u buksi bit samo 2-3 tjedna
Onda ce ti dati ljepi tretman
Da ih ne zaboravis :D
 
30.06.2008
30
1
0
37
bruno93 je napisao(la):
Kolko znam smije se uzet neka knjiga ili tako nesto ali ne gitara i laptop.

zavisi gdje, moj frend je ponio neku malu liniju, cimer već ima telku, a mogo bi se i donest komp, samo šta niko neće, tak je u Lipovici, al to je ipak jedan od najboljih zatvora, ograda stoji samo radi formalnosti, može ju svako preskočit, al niko nije lud jel zna da ako ga uhvate u bijegu ide u neki šugavi zatvor
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ignoriraj to, moras dobit poziv na prekrsajni ili kazneni sud, vjerojatno ce ti tek stici poziv za prekrsajni i tamo obavezno otidji. ovo ti je bilo sa kaznenog al tak je i meni slicno bilo samo sto su meni dali 6 mj uvjetno a zena na prekrsajnom snizila maximalu na 300kn kao opomena simo tamo, ovo sa kaznenog 0 bodova prvo se prekrsajni pita cini se......


meni su nasli 0,2g mjesavine duhana i marihuane : ) izlio sam joint al nisam zalizo i ostalo malo kod filtera hehe nasli stakori na travi
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Nebrini se za zatvor idi slobodno odleži tamo ti je zajebancija...ccc
nema pedera i takvih sranja,večina tamo mrzi pedere...imat češ uvijek cigara i hrana je predobra pa možda nabaciš koju kilumčak ima i kolača:) njam njam
ljudi su večinom predobri pa možda nađeš neke dobre veze za ganju i nemoj se čudit ako budeš i tamo pljugo pošto ima i tamo dima...najgora su ti prva dva tri dana
u tom razdoblju češ razmišljat koliko je sloboda dragocjena i da nije sve sjebano koliko misliš nego da si sam bio glup i dopustio si da te uhvate i mislim da če ti bit dobro kasnije i malo češ bit pametniji:)
nemoj se samo bojat
smatraj to plačenim godišnjim
neče te nitko tuć i silovat to su ti sve dedeki neki hehehe