0.42m2, 1m3, 3 kom. 250HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
br 1 mozes skinuti kad si vec listove poskidao.. ove 2 flush i br2 za koji dan isto moze pod noz, a ovu mutiranu ostavit dok joj listovi ne pozute, tako bi ja odradio :D

svidaju mi se :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
hvala tarzane, cekao sam cekao i docekao! kako ti ono kazes omastit cu brk. egzekucija u ranu zoru, s kakvim zadovoljstvom i lakocom cu je mrknut, jel to normalno? jos se i smijem hahaha! :zvezda:::mario:::ajnstajn::banana123:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Monk ® and Tarzan

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
haha dobar si...i ja sam cijeli dan u istoj euforiji,kao sutra ide po nož...i znaš šta se dogodi? Odem je vidjet,nakon jučerašnjeg flusha,nema šta jest,puno listova požutilo...gladna ko' pas...nisam to mogao gledat i upravo je pognojio kvalitetno...i odgodio nož na cca 5 dana...:D

Kako god sutra prošlo,sretno i uživaj!:bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
smells evo sad je 5.25 ujutro, i nije mi vise smijesno, sad ju nebi dirao , sjedimo u kuhinji ona i ja i sutimo, nema razgovora, ne mogu je pogledat u oci, pijem kavu kao da mi je to zadnja, nesto mi nije fina, eto uzmem tablet nadam se da je jos netko preporucio (nemogu ni izgovorit) i vidim tvoju poruku. hm nemogu se odlucit, ma znas kaj, pricekat cu oplu pa kaj mentor kaze, nadam se da ne spava dugo!
OPA-CUPA stvar je delikatna, mala se vraca u box. pa nema lisca skoro nic. trihomi na pistilama bijeli, one dlacice smeđe. na malim list. prozirni. opla si budan?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ako su trihomi prozirni onda nije jos zrela,mozes je ostaviti jos koji dan i ako nema lisca...
normalno je da se lisce susi pred kraj sazrevanja..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
sasa hvala. vratio sam ju pod hps sunce, a s cime ce disat sada kad nema lisca? ma jel i tebi tako bilo prvi put? one iz vrta jesenas, zahvatilo trulenje pa je lako bilo. ova mi iz ruke jede od rodenja, dobro da nisam mesar sva stoka bi od starosti umrla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
sasa hvala. vratio sam ju pod hps sunce, a s cime ce disat sada kad nema lisca? ma jel i tebi tako bilo prvi put? one iz vrta jesenas, zahvatilo trulenje pa je lako bilo. ova mi iz ruke jede od rodenja, dobro da nisam mesar sva stoka bi od starosti umrla.
Šteta što nema niti jednog lista al vjerovatno nekako odradi nešto fotosinteze? Vjerovatno ima pokoji mali listić u budovima...ja otkad sam odgodio škare moram priznat da sam manje pod stresom:D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
:D hvala dečki na razumjevanju i potpori, sretan sam zbog ovako dobrog društva. napravio sam kompromis, caknuh dvije grane i stavio kao ti smells iznad radiatora a curku nazad, sad im je noč i nek razmišlja o ljubavi do jutra a ja vodim dragu na kavu u grad a ona mene na plac (kupila mi je kolica pa više ne nosim) :makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and šaran

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
KATASTROFA

prevarila me kurva :fuck:

ona je on :eek:
prošla je ponoč
Ponovno smo u kuhinji, sami , sada ON i JA(prevareni ljubavnik):mad:. Gledam ga u oči, sada, i vidim :watch: nju , moju br. 1 , pa kad? (pitam je) i zašto? ( pitam sebe )
Šuti ko ....a :( . Zar zbog jedne grane ? ( pitam sebe i nju )
Opet šutnja. Meni pred očima. :fuck: Al dobro, neka, svaka škola se plača! Nisam pazio. Sad vidim ( nevjerovatno sad vidim s metar udaljenosti ) vrhovi su puni sjemenki :kafa:. Nezrele , mekane, hm, lišče požutilo i poljubičastilo po rubovima, te se na kraju osušilo i otpalo ( šlagira lišče :) dobar znak ) kad je pohemila i zašto? premalo fosfora ili previše plantele? Vrhovi lista nisu povijeni ni gore ni dolje. Mali lističi zeleni i zdravo izgledaju. Ni mi jasno.
No sad dolazi ono najgore. Veliki upitnik ? Sebe je oplodila, ok , a što je s druge dvije? Pregledao sam i prepipao br.2 nema menki. Br. 3 mutantica, nju nisam po pistilama dirao (ma vraga nisam, kad sam opipavao jel to tvrdo i mjerio kolki je fi) rekla bi Fata mashala. Panika me lovi, kaj sad, samo čekat i nadat se?
Br. 1 ipak je odzvonilo, kakva drama u manje od 24 sata. Sad čim ovo završim smotat ču tog hemi lišča što šlagira i bukvalno raskomadat ga :makaze: ( da se čim čim prije osuši, doma je nezgodacija ona miriši samo meni) Ako netko ima kakav prijedlog za moje ukučane, njima naime smrdi. Nemreš vjerovat :p
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nevjerujem da ti je zbog jedne grane pohermila,nebi stigla napunit vrhove menkama u tako kratko vrijeme :) I meni je pohermila,al kod mene nema sjemenki...i nije neka tragedija ako ima materijala za šitpu!:rasta:

Sjemenke u jogurt i dobar tek!:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Smells , ma ja sam ti njoj prije 10-ak dana caknuo jednu granu ( opla je odmah rekao da je to riskantno - može pohermit ) k tome zanemario sam ljubičastu boju rubova listova, sad zbroj toga + čupkanje suhog , žuto- ljubičastog lišča što šlagira i eto.
Zajebana i tašta , sve sam joj dao , prokuhanu i prozračenu vodu s reg. ph , Plantelu cvijet , mikroklima podnošljiva i ljubaf. Pa kaj je jedna grana ?
cerak 1000 , hvala kompa , ma jesi vidio ovo , brinu me one dvije , da nisu obeščaščene ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Mislim da nije navedeno koji je strain u pitanju.Ako je "domaćica" onda je vjerovatno sjeme hemija...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
mar10 , da "domačica" je kupljena Albanka . Do sad sam našao dvije naoko zrele sjemenke, ostale su nezrele. Nema beda , učim i ludo se zabavljam !
Nešto bi te pitao nevezano za uzgoj. Vidim zvijezdice koje vjerojatno pokazuju da pratiš neki dnevnik , a ja bi isto tako , kak se to radi?
 
22.02.2015
112
129
43
Scrool skroz na vrh i u desnom cosku nasuprot broja stranice teme imas "tipku" pratiti temu.. Mislis to?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Monk , hvala , a-ha, to ču malo kasnije , sad me jutranjak štopa.
htio bi podjeliti s vama ovu sreču , Br. 1 ona nezahvalnica, razvaljuje , tjera na muving , spiku , zezanciju. Evo fotki

Picture 001.jpg

Picture 003.jpg
Picture 005.jpg
Picture 007.jpg
A evo i prigodna pjesmica

Raskomadana sada ona jest.
I u protvanu njeno tijelo izmrcvareno leži.
Ne , neče u pečnicu , več u tami , na zraku nek bude,
sve dok posljednja kap života ne ispari !

Franjo Tahy Junior

:let::let::lol: :skot:::rasta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.