1,2,3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.05.2014
30
10
8
S obzirom da si novi, vjerovatno na forumu ima nesto o tome sto si posijao, tako da prelistaj jos malo i dok ne nabavis neki bolje mob. pokusaj tako, jer od ovoga nemas neke koristi, s obzirom da ima milion vrsta i kako god da opises bez slike je nista ! :eek:hno:
 
11.06.2014
6
0
0
Ja mislim da sam naša problem, a to je šugava zemlja za palme mali pitar i zalivanje svaka 3-4 dana listovi spaljeni na dnu biljke,otkinia sam ih jer sam tako ode procita.. Zemlju sam prominija prije 4 dana prvi put mi je i uz to da sam pocea baš,baš,baš pratit forum kad su se pojavili problemi sto nikako nije dobro!! meni su one u toj zemlji misec ipo dana stajale :( al i dalje šibaju visoke su 35cm,33cm 42cm na balkonu su mi,prže se 8,9h na suncu! Skratija sam vrhove da bi napravija od njih grmiče i smanjia visinu, to sam isto procita ode i uspilo mi je! Prepila sam jbga moram nekom reci ko zna, a vi znate možda sam falia i misto za pisati o svemu ovome kriv je mobitel ovaj! Pa jel moguce da je zemlja za palme i zalivanje krivo za to il moze biti nesto drugo?
 
11.06.2014
6
0
0
Evo može jos samo da pitam
imam doma gnojivo zove se flora line tekuce za palme i vrtne biljke!! NPK 6-6-6 mogu s tim zaliti???