1st EVER GHS Kalashnikov- HPS dual spectrum 250w savjeti dobrodosli...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Pozz ekipi!!

sve su izbacile pistile, upravo im zavrsava 23.dan... rastu brze od Arnia iz mladih dana : )))
zaboravih spomenut prebacio sam ih na 18/6 i tako cu do daljnjeg mozda zadnja dva tj prebacim na 12/12
S jedne sam skino LST a na drugoj jos stoji maknut cu ovih dana...
Cjela soba meri na najjache, neznam jel mi filter ne radi kako treba il je to normalno jer izlaze mirisi kroz otvore na boxu?



Pogledajte prilog 2945Pogledajte prilog 2946


planiram bar na jednoj isprobat lolipop... posto sam vidio tzv svadjica vezano o lolipopu kad je najbolje na forumu, ja sam se odlucio za oko 3. tj cvjetanja...
Pa ako ima kakvih linkova i videa o lolipou automatika bio bi vam jako zahvalan...

Lp farmeri
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore and CilI

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Lijepo napreduju! Kak sam ja ovdje skonto lollipop se radi oko 2. tj.cvata, a špage ak hočeš možeš maknut.a i ne moraš! Al pričekaj da ti još ovi iskusniji kažu! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rookieee

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Malo mi izgleda kao da je pregnojena sa dusikom,isflusaj zemlju dobrano,biljka je tip to ljepa sam se ne zezeaj puno sa Adeom ak nisi u potpunosti siguran da ne pregnojis.Samo guraj naprijed.
 

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Pozz svima!

Taman kad sam se poceo veselit budovima ,i nesto ne valja a ja nema pojma sta?.. lisce se pocelo susit i zutit... :(
Hranio sam ih samo jednom sa puno manjom kolicinom od preporucene...
Inache svaki dan je vidljiv napredak...

Pogledajte prilog 2954


Malo sam ih pocupo po dnu gdje ne dopire svjetlost al minimalno po dva popcorna i dva tri lista..

Hvala!
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Reko sam ti da ih flushah.oso ti je ph,neka gnojiva sama u sebi imaju ph konektore a ako jos ti smanjujes ph se ti je jasno.A i izgleda da im fali entilacije kao eki burnovi da imaju.
 

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Bok ljudi!

34.dan

Jucer sam na najmanjoji koja mi je kasnije iz zemlje izasla i bila najmanja napravio flush, vec drugi dan se izjednacila sa ostalima tako da sam i na jos dvije danas napravio isto...
Na slikama sam oznacio jednu na kojoj sam uz pomoc spaga napravio lst a drugu koja je bez ikakvog treninga, mislim da se za sljedeci grow buse sve tegle i obavezno savijanje uz pomoc spage a takodjer i fimanje(o cemu cu u sljedecem javljanju u kojem cu poslikat fimane,)

Pogledajte prilog 2975Pogledajte prilog 2976



Pogledajte prilog 2977Pogledajte prilog 2978

Nadam se da cu se rjesit zutila i do kraja ih drzat zelenima..

Uzivajte, pozz!
 

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Da dobro da nisam cekao, vidio sam snagu flusha i naucio predobru stvar...
Novi nik? di si se sunco? :)

Hvala ti. poz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.