1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.03.2012
3
2
3
31
Zanimaju me par stvari...nemam nekog iskustva sa gajenjem tako da ono.. nemojte mi zameriti ako lupim neku glupost ovde :D tu smo da pomognemo jedni drugima..
Pre 4 dana sam zapoceo neki grow .. da kazemo grow, medjutim smo stavili naj obicniju zemlju u saksiju i stavili smo par semenja unutra.. (3) Nismo isli onim procesom kao semenke u maramicu pa da proklijaju.. nego odma u zemlju, zanima me dal ce to uopste da krene?i dajte mi ukratko recite sta je sve potrebno za solidan grow.. citao sam forum al sam u zbunu nekom :spcartmanmad: ..Znam ljude kojima je uspeo grow u najobicnijoj zemlji pritom je bila show vuja.. a isto tako i sa druge strane poznajem ljude koji mi govore da je vazna zemlja i tako dalje i tako dalje. Vise me privlaci sam grow nego rezultati.. zelim da vidim kako izgleda biljoza, a jos kad bi i uspela.. bio bih najsrecniji covek na zemlji ! :D
Udelite par saveta onako ukratko.. nemojte mi samo reci citaj forum, sigurno vas ne mrzi da u par reci opisete jednostavan grow. Naravno da cu citati forum ako dodje do nekih problema ili naprotiv ako uspe .. da podelim sa vama slidze :D :)
See ya
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.472
3.198
Bekaa Valley
prociraj to sto ti je savetovano i malo pogledaj dnevnike, pa ako se odlucis otvori dnevnik
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.