2014 Outdoor Grow Unknown seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
Pozdrav svima!
Pratim ovaj forum vec dosta dugo i nakon duugog razmisljanja odlučio sam se da cu otvoriti svoj dnevnik kako bi me savetovali i uputili jer mi je ovo prvi grow :)
Plan:
- Semenke (3 komada, 2 za sada pustile klicu) prebaciti sutra (subota, 15.03) na sajt. Na sajtu su iskopane vec 3 rupe u kojima je zemlja florafin pomesana sa zemljom na sajtu.

- na mesto gde sam ubacio semenku cu staviti preko plastične čaše od 0,5l sa rupama pošto su nocne temperature jos uvek dosta niske

- kada biljke budu dovoljno stare početi gnojiti sa Plantella list a kasnije u cvetanju sa Plantella cvet

- jednu biljku topirati, drugu zavezati, a 3 necemo dirati :D

- u 5mj planiram dodati jos 2-3 nove biljke :)

- na kraju probati napraviti ulje i nesto malo ostavit za popusit :D

- ako se jos čega setim editovati cu plan

Slika semenki trenutno: http://imgur.com/idyIgyx

Svaki savet i sve ostalo je dobrodoslo posto mi je ovo prvi grow :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ti racunas da ce sve 3 bit zenske heheh mogo bi se razocarati tu, stoga ti savjetujem jos 3-4 posaditi pa po nekoj logici 50-50 da pola budu cure

inace, sve 5, i sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Senseii

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
@VenloNL - hvala ti, nesto slično sam i mislio napraviti :) samo jedno pitanje, dali je ovaj pepeo potreban okolo?

Big L je napisao(la):
ti racunas da ce sve 3 bit zenske heheh mogo bi se razocarati tu, stoga ti savjetujem jos 3-4 posaditi pa po nekoj logici 50-50 da pola budu cure

inace, sve 5, i sretno
Ma nisam mislio da ce sve 3 biti zenske vec se nadam da ce barem 1, a napisao sam posle kako cu staviti jos 2-3 biljke u 5mj a mozda i ranije heeh hvala ti :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
nije potreban,no taj puta sam vidio nekoliko puževa na sajtu,pa reko da mi ne pojedu baš istu noć biljčice...inače taj pepel traje do prve kiše
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Senseii

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Sto si tako rano poceo? Trebo si da sacekas jos mesec dana najmanje pa da lupis u punoj snazi...

Al sta je tu je

Samo napred

Sretno :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Senseii

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ma sta se ima vise cekat ako zivi u toplijem kraju, temperature preko noci nisu ispod 10 a sumnjam da ce se zima vracati, to se moze pocet, i ja bi pocimao da sadim regular :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Senseii

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Trebo si ocistit tu travu,malo prestijat ak stojis sa lovom pobacat i terramagme malo,imat ces problema sa bubama,a jos si i uranio sa outdoorom,svakako si trebo hebacki zemlju okopat.Sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Senseii

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ma ništa čistiti,to je ok sve samo pod hitno izbuši 4 rupe sa strane,pri vrhu da ima malo strujanja zraka ispod zaštite...skuvat će ti se biljke ispod plastike !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tiranac