2x Wembley 250w hps 1. grow ikad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2013
42
45
0
i evo ga mali update

Bilje sam 15.6. prebacio na 12/12 vec su 20.6. pocele cvijetat
moram priznat da sam se i malo zajebao sto sam ih pustio da rastu umjesto da sam se odmah pozabavio sa LST-om jer imam onako 2 grma u boxu i postaje im sve tjesnije i sve manje svijetla donjim listovima
veceras sam se pozabavio sa rezanjem donjih listova koi su poceli zutit i grana koje su pocele nicat ili se gube ispod velikih listova

16.6. sam zalio sa plantelom list tek toliko
te je u međuvremenu bilo zalijevanje citom vodom i next zalijevanje dodajem plantelu cvijet
poslije toga nastavljam sa Sensi Bloom AiB

Dal da kombiniram jedno sa plantelom drugo zalijevanje sa sensi ili ako prebacim na sensi da nastavim samo s njim ili mi neko jos ima sta za preporucit...?

sa neta je vec narucen microscom 60-100x tako da sam spreman i za to
temperatura je izmedu 25 i 28C
vlaga nepoznata al sam izvadio teglicu sa vodom jos davno tako da je vjerovatno niska

evo i koja slika

Bilja 1


Bilja 2


i njih dvije skupa da se snadete u prostoru tj koliko im je tijesno :p


Nisam neki vrsni fotograf,uslikao sam po osjecaju pa ce valjda biti OK i ove
 
21.11.2013
42
45
0
jos bolje onda cu ostat na planteli da ne bacam pare bzvz ako vec obavljaju istu funkciju
brijao sam jednom sa plantelom jer je imam doma pa si kupit Sensi posto je na popustu 50% i nastavit al eto sad ipak necu kupovat
 
21.11.2013
42
45
0
evo ih bebe 13. dan cvijetanja


svaki drugi put zalijem plantelom cvijet
izmedu cistom vodom i nicim vise
temp 27C
visina biljki je oko 75 cm
bilo je previse grana i lisca ispod koje je bilo bez svijetla pa sam ih malo i podrezao ostavio samo glavne grane
premalen mi box za sve :p

no ovo je bilo usput
mene zanima nes drugo
a to je ovo...


da nije to neko mudo :D
nasao sam 2 komada tako svijetlija
mislim jel moguce da nastane ako sam zenke zasadio
ili sam ja zabrijao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
21.11.2013
42
45
0
Yo yo ekipa
evo javljam se nakon nekog vremena i molio bi da se dnevnik ugasi stavi u nedovrsene posto sam otputovao u Portugal da potrazim srecu i posao negdje drugdje posto je Hrvatska postala nemoguca
Zbog cijele strke spremanja i prireme nisam bio u mogucnosti pisat i javit ranije

Curice su doma,nastavit ce rasti no bez mene ): al ce me docekat u zamrzivacu jednog dana kad se vratim dodem za vikend ili slicno pa da imam sta za pusiti :p
da nebi bilo kome si ih ostavio odmah da kazem da ce neko od ukucana dovrsit tako da nije bedara neke :)

Naravno,namjeravam i ovdje grow napraviti tako da cu pisati vec tu cim bude

Zemlja je pre zakon,opustena,previse su spori al cool ljudi i susretljivi
svi puse...pusi se na svakom uglu,parku,kuci,ulici ma gdje god pozelite
shit ovaj ili onaj,skunk svasta se moze osjetiti :p
setate gradom nosite peticu pusite u blizini policije i nitko te ne gleda :)
koi gušt :p

Do iduceg slušanja
A ja cu naravno nastavit pratiti vas i vaše radove :)