3 out domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.07.2015
88
73
18
41
A fakat izgledaju koda su dopola prazne :)
Predpostavljam da si ti gotov na samom vrhu tog brda sto znaci da nemas nikakvih podzemnih voda, voda koja i dospije tu padavinama ili zaljevanjem nebitno ode nizbrdo :) strahovito brzo se susi teren. 6l vode je malo za 3 biljke u indoru za vrijeme cvjetanja. Vjeruj mi da bi ti najbolje bilo da otavis tu jednu na tom mjestu a te nove sto kontas zasadit derni na drugu lokaciju. Ja bi ti predlozio pri odabiru lokacije da ganjas gdje rastu vrbe. Posto one hoce vlazno tlo :D Znam da me neces poslusat al isto znam da ces me se sjetit svaki put kad budes teglio vodu :D
 

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
Ne fali ni ovoj nistaa bar sad nece jedina je ostala sad mogu bar njoj 4-6l samoj da nosim, a jest jbg bas je uzbrdo a to za vrbe jbga ne zivim blizuu imam neku rijecicu pored kuce al to mi je sve ofirnoo a istjerat cu ovu jbga bit ce bar dobro zadnjih dana cvjetanja pustit je nek izvuce maximum iz zemlje ima da bude ubica skoro sam potrosio plantellu list ima za jos nekih 10ak zalijevanjaa pa ne znam hoce li mi trebati jos jedna ili da kupim nesto za cvjetanje posto nisam mogao nigdje naci crveni plantellu al vidjet cu opet sta bi bilo dobro drugo za cvjetanje ako crvenu ne nadjem?