4 strain 4 brain grow (85w CFL vege, 600w HPS flower)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Vidi se ogromna razlika budova izmedju njega i druge dvije. Vise je prozracan bud ali i dalje cvrst i lijep. Mirisna nota je neopisiva ali o njoj cu nakon curinga.


Trebalo mi je par dana da dodjem sebi i poslikam :D























Nije jos sve suho pa cu ukupnu tezinu objaviti kada bude sve gotovo. Prezadovoljan sam kako je ispalo. Skunk i Flav za cijelodnevno napusavanje i Querkle za miran san. Hvala svima na lijepim rijecima i savjetima.


:smoke18:
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Nisam htjeo editirati jer je ovo moj predzadnji post u temi. Slijedi jos samo smoke report kada sve produ curing fazu.


The Flav je dao 141,5 gr suhoga. Mislim da nije lose.


Tako da sam ukupno dobio


Pineapple Skunk: 133gr + Querkle 118,6gr + The Flav 141,5gr = 393,1 gr ukupno sto je oko 0,655 gr/W. Za prvi put dovoljno


Edit:

Vortex + The Flav : 42 sjemenke
Vortex + Querkle : 17 sjemenki
Vortex + Pineapple Skunk: 21 sjemenka

----

ukupno 80 kvalitetnih sjemenki, isto nije za baciti :smoke18:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nestignem u zadnje vrijeme biti na forumu ,a ovdje se puno toga desilo ;)


tip: vidim da si stavio u one vrecice na zip....te crvene su jeftine ,ako se dobro sjecam oko 10-15 kn pakovanje...ali imaju jednu veliku manu , taj zip i nije najbolji i brzo potrga vrecicu pokraj zatvaraca ..pazi da ti se to ne desi jer ces pusiti slamu .

TOPPITS zipper je oko 30 kn 10 vrecica ali isprobano vrijede svaku lipu ;)
evo ti i slika prije nego me pitas koje su to ;)



bravo crunkisi lijepo prezentiran dnevnik ...nisi srljo i vidi se trud :)))))
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
E hvala puno, vec mi malo teze rade ti mehanizmi, uzeti cu te toppitse pa premjestiti sutra odmah. A i u Kauflandu imaju snizenje neko na tegle... mozda i u njih odmah stavim...

U svakom slucaju ce biti rijeseno :)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
The Flav

Ocjena definitivnih :smoke18: :smoke18: :smoke18: :smoke18: :smoke18: / 5

5/5 na samom udisanju ostavlja predobar sladak šmek u ustima. Toliko dobro, da ju zelite pusiti i kada ste vec napuseni tj ja ne mogu stati, a kesim se cijelo vrijeme :D dok tipkam ovo i lebdim iznad sebe. Djeluje maksimalno na glavu i high je neopisiva sreca i lakoca. Miris je jednostavno neopisiv, kao da sam nos zabio u vrecu ustajalog brasna. Da se razumijemo, ne znam kako ustajalo brasno mirise ali pretpostavljam da bi tako nekako. Nije lose, ali cudno. Koji kontrast, cudan miris a predobar okus.


negativno suha usta ali nije strasno


Sve sam ocjene davao i pisao pod utjecajem te odredene sorte. Pisao tako da maksimalno docara dojam pod kojim sam bio. Vjerojatno nema nikakve razlike ali to sam htjeo i to sam napravio hehe

Moram opet zapaliti fali mi šmek :D


Kada bi strainove morao posloziti na tablicu, koji je najbolji, ne bi znao jer su sve odlicne u svom segmentu - namjeni.

P.Skunk je odlican za svaku priliku, mix body/head uz euforiju lijepo radi a funkcioniras normalno. Super za pusenje u drustvu.
Querkle je savrsena medicina za bol, a uz to jos i jako dobrog okusa i predobrog mirisa
The Flav je kao da vam netko lupi prekidac za srecu i euforiju sa ON/OFF na TURBO tipku. Vjerujem da se s ovim moze jako dobro izbiti iz cipela. Party droga :D


I ovo moze u zavrsene dnevnike! Pozdrav Creative-u ovom slikom :D





:smoke18: No stems, no seeds. Peace



http://www.youtube.com/watch?v=F70WpojUJDA
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kazi mi da se salis Power :D sigurno je hteo reci negativno - suva usta :D

svaka cast Krunk i Redmen bi ti pozavideo na ovakvom dimu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Power :D

Neka neka, dobro sam ja to i natipkao kakav sam bio. U svakom slucaju mi je bilo drago podijeliti ovaj dnevnik s vama, zahvaljujem jos jednom. Ovo sigurno nije bio moj zadnji dnevnik, ali s obzirom da ne znam kada ce mi opet zatrebati, za sada se prebacujem na citanje i uzivanje.

:smoke18:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Malo kasnin ali jos uvik te stignen pofaliti .. :) svaka cast crunki, odlicno izgleda dimac, a tako i puca ;) the flav pogađa drito u potiljak!! hahaha :vb_kez: sami vrh..

Sretno u daljnem radu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Sad ste me natjerali da procitam cijeli grow od pocetka... i odmah bi se bacio na novu rundu :vb_kez:


Na zalost moram se strpiti do 2-3 mjeseca ali sva sreca imam cime ubiti tugu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.