4oo W HPS; LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ovaj top izgleda predobro, mislim da ću ga sanjat noćas...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
sioux5 je napisao(la):
Prvi post ekavica, drugi post ijekavica...Ti ili imaš neki " dr House" poremećaj ličnosti ili nas malo zajebavaš...

E pa za ovo bih ban ili pred ban najmanje dao.

Koliko glupih ljudi ima to je strasno.

Kao sto su ti napisali neobaziri se na idiote i to je blaga rec za nekog takvog ko postuje takav komentar na stranici koja se bavi promocijom nase voljene biljke ( vodite ljubav a ne rat ).

Biljke su predivne malo se listovi uvrnuli ali izgleda da im nesmeta. Lepo su se razvile plodove a tek ce sad da pocnu sa pumpanjem. Pripremi nesto za cega ces ih vezati jer ce poceti da se savijaju od tezine ( da nepukne bilo bi steta ).

Sretno dalje.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dr. House nema poremećaj ličnosti.. dr. House je mizantrop...
 
08.07.2010
34
10
0
31
mnogo fala svima, ima lajkova više nego na fejzbuku :D:thankyou:

@dede
jebeš mi sve al baš si sad kontam nać nešto za 'potporu' zbog težine budova al kao aj prvo idem da vidim jel ima notifikejšna na vutri
što se tiče listova, malo sam bio lijen odvojit minutu i štimat ph mada imam ph tester pa me sjebo odma s prvim gnojenjem...ispravih grešku i eto sad se drže fino, ne jebe ih to u svsakom slučaju :)

a što se hausa tiče prve tri sezone su valjale, do pete je bilo gledljivo...zadnje tri su isključivo za sioux5 i kvizove na fejzbuku :p
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dzevadu prijatelju odlicno ja bi ti dao samo jedan predlog kad vec imas sve tako uredno drugi put nemoj pustati te vrhove toliko visoko ... mislim da imas prostora i da ti verovatno nije jako toplo po vrhovima biljka kad bi bile nize mislim da bi vise materijala bilo .. nije to nikakva greka kakve su sada al ja sam jebiga to primetio bili bi puniji i tvrdji vrhovi sigurno verujmi ja sam primetio da su se izduzile dosta za 400hps mislim da bi mogao da spustis sledeci put posto imas jako puno prostora i toplota odlazi sa strana .. ako sam dobro skontao ti to radis u sobi?

zato ti i biljke padaju jer im je stabiljka tanka tj. malo izduzena.

malo drugacije je u boxu posto je box punomanji i toplo nema gde da ide....

al inace sve pet... ja sam samo onako pedanterija i sam znas da uvek moze bolje...
 
08.07.2010
34
10
0
31
ZOKI je napisao(la):
dzevadu prijatelju odlicno ja bi ti dao samo jedan predlog kad vec imas sve tako uredno drugi put nemoj pustati te vrhove toliko visoko ... mislim da imas prostora i da ti verovatno nije jako toplo po vrhovima biljka kad bi bile nize mislim da bi vise materijala bilo .. nije to nikakva greka kakve su sada al ja sam jebiga to primetio bili bi puniji i tvrdji vrhovi sigurno verujmi ja sam primetio da su se izduzile dosta za 400hps mislim da bi mogao da spustis sledeci put posto imas jako puno prostora i toplota odlazi sa strana .. ako sam dobro skontao ti to radis u sobi?

zato ti i biljke padaju jer im je stabiljka tanka tj. malo izduzena.

malo drugacije je u boxu posto je box punomanji i toplo nema gde da ide....

al inace sve pet... ja sam samo onako pedanterija i sam znas da uvek moze bolje...

Da,da u pravu si. i sam sam bio iznenađen čak na momenat i zbediran kolko su izdužene, pogotovo za 4oo W mada mi je udaljenost od vrhova do lampe vrlo mala jer imam cool tube..definitivno za sledeći put planiram nešto novo malo da se igram tipa toping/fiming/scrog kombinacija..videćemo...

evo i slika neka čisto tako usput kad pišem da i okačim nešto

 
  • Sviđa mi se
Reactions: chifnotech

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
vav odlicno :) cak me i iznenadilo kolko su se popunili bice tu ipak sam se ja prevario jako :)
 
08.07.2010
34
10
0
31
uf zaboravio ja za temu...biće update dns,sutra kad poslikam sve, aplodam etc...:vb_wave:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Kako dobro izgleda,svaka cast stari,kako volim gledat vake stvari,jaoj majko,tjesim se da cu jednom i ja neki in odradit :)
Usporedujem saku,mada je moja malo veca,al nice! daj slike!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Dževad;184876 je napisao(la):
uf zaboravio ja za temu...biće update dns,sutra kad poslikam sve, aplodam etc...:vb_wave:

Pozz

Pa sine brute de zaboravio ;;)))))) da nas obavestis o azdajama.
Vidim osladilo se tebi pa se bacio na plovidbu u lala land.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.