Afgan Kush Ryder HPS 150w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.433
28.252
1.098
Trøndelag








vise o boxu ovdje: https://forums.vutra.org/projektiranje-prostora-za-uzgoj/11792-box-bestija.html?highlight=

ove godine sam se prvi put susreo sa growanjem,pa reko da se okusam i u unutrasnjem uzgajanju nakon outdoora. setup je mali nista extra,hps 150w,
zemlja je terra magma,sjemenke su afgan kush ryder feminizirane x3. gnojivo koje cu koristiti u cvjetanju je od hesija bloom i plus vjerojatno u kombinaciji.
svakoj posudi sa dodao oko 2L perlita i smjesao sa zemljom,ovo na vrhu mozda malo fali,ali vise nemam,nije mi bas blizu trgovina,a sad radit 100+km samo radi 2l zemlje mi se ne da.
svjetlo je namjesteno na 18/6 mada oni preporucavaju 20/4 ja sam stavio ovako posto me kolicina i maksimalna iskoristivost uopce ne zanima,bitno je samo da raste :)
sto se tice treninga na biljkama raditi cu lst,ali imam i mrezu u pripremi pa cu se jos odluciti.



 
23.02.2008
1.048
1.455
188
fino to izgleda druze, imas Che-ov dnevnik gde je "krotio" kush rajderku pa mozes da vidis,
ajde sad lagano i srecno :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
TOOO se čeka, ja sam trenutno u onoj fazi, naručiti ili ne, naručiti ili ne... Čitao sam masu dnevnika za Afghan Kush Rydera po stranim forumima i stvarno mogu reć da sam oduševljen pročitanim...

Ekipa ga je završavala u roku mjesec i pol, par dana više, znači from seed to harvest.... Brutalan strain, još uz to i 100% indica....

Pratim ovo ko nikad do sad...

:thumb:
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.433
28.252
1.098
Trøndelag
evo nisam niti krenuo a vec sitni problemcici,tocnije sa temperaturom,ali uspio sam je rijesiti. danas je isla do 35 maksimalno,mislim da znam gdje sam napravio gresku
stavio sam sa iste strane i ispuh i upuh pa mozda to ne sljaka kako treba,uglavnom stavio sam staklo ispod lampe i sad je sve ok,temperatura je 27 jedino je vlaga dosta niska
maksimalno dode do 35% stavio sam posudu sa vodom pa se mozda malo podigne.






@weedić hvala ti,pogledao sam jos prije :)

@big L da da,tako sam i ja dosta citao i vagao hocu necu i na kraju narucio,nadam se da ce biti ok :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sretno ti bilo. Nadam se da neces imati jos neke probleme zato sto su ti i upuh i ispuh na istoj strani. Mozda ce biti nedovljno cirkuliranja zraka. Moja preporuka je da to popravis. Znam da je sad zajebancija s tim...
Jos jednom, sretno! :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ili mozda da nebi sad pilao i bušio, da probaš sa još jednim ventom unutra, po mogućnosti da preko biljaka puše prema ovome za van...

:)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.433
28.252
1.098
Trøndelag
Big L je napisao(la):
Ili mozda da nebi sad pilao i bušio, da probaš sa još jednim ventom unutra, po mogućnosti da preko biljaka puše prema ovome za van...

:)

budem izrezao drugu sutra,nije problem posto su gips ploce pa se mogu rezat skalpelom