AK-47, AutoDurban Poison, gerilke-hajlenderke..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
413
63
43
Hvala ljudi! Ja je jutros skinuo. Mogla je jos dve nedelje, ali zbog ovih kisa krenula budj po malcice na svakoj grani, pa mi je bolje da ne rizikujem iako najavljuju bolje vreme. Pistila ima i belih a trihomi su uglavnom mlecni, tek poneki amber a ima ponegde i prozirnih. Sta je tu je. Otprilike gde su gusenice bile tu je krenulo. Ispalo oko 250g otrimanih sveze. Bice 50-tak g suvog nadam se. Inace prosli put sam semplovao jedan hed koji je krenuo da hvata budj, rad je.. Pa, jedva sam ostao na nogama hehe. Kreativan, i motivacioni. Ubilo se za muziciranje, crtanje, seks, ma sve!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
413
63
43
Evo i mene posle manjih peripetija. Prvo, hvala svima na pohvalama! Ispalo je oko 57 g suvo, od toga 6 g sa primesama micelijuma botritisa. Šta se da naučiti iz ovog uzgoja? Valja zemlju temeljno pripremiti, što sam ja propustio kod durbana auto. Konjsko radi posao za gerilu. Ako je potrebno poboljšati zemlju a plac je daleko, lakše je nositi suvo konjsko koje je lako poput perlita nego trtiti brand name supstratić na sajt. Malčiranje je isto obavezno. Hidrogel je jeftin a vrlo koristan tamo gde je vlaga misaona imenica tokom vrelih meseci. Imam utisak da ne bi bilo ni mrve plesni da nije bilo tih gusenica koje su gricnule cvet tu i tamo, odakle je sve krenulo, mada draže mi je ovako kad znam da je naprašena samo dok je bila mala i da nema neopitroida ni u tragovima na cvetovima. Kamenjari imaju svoju prednost a to su: manje vlage u kišnim mesecima, manje insekata i puževa. Mada sam preventivno bacao pužomor nije bilo niti jednog mekušca da je krepao. Drugo, kamenjar je mesto gde se ne očekuje sadnja pa ste i manje sumnjivi. Bože zdravlja pa dogodine će ovaj plac da ugosti nekog white russian-a ili black dominu ili hindu kush ili ... P1350732.JPG P1360736.JPG
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
413
63
43
Hvala na čestitkama! Bandažer držao papir koji želeo da se srola nazad u tubu.. Ma posle nekoliko dana pljuganja AK47 se i ne čini više tako jak.. Probaću sledeći put možda sa white russianom, priča se da u njemu ima više originalne kalaš genetike.
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
413
63
43
Da slažem se, ali bilo je uličarki koje su odvaljivale od euforije i delovale baš, baš anksiolitički. Naravno i to je bilo brend seme, e, to ću da nadjem što ima takav rad. E sad, priča se da tradicionalne sorte imaju suptilniji rad od duch power sorti. Zato bi jedan hindu kush kushao hehe. Ma tek sam na početku cele priče, pitanje je koliko sam u pravu. Matori kaže da je najviše voleo čiste sative, i to što je on sadio kad se vratio iz Roterdama gde je bio nekoliko godina su bila prava drveta. Sad on više ne pali, čuka, ovo ono, tako da njegovo mišljenje više ne uzimam kao previše relevantno.