ak 47 unutarnje uzgajanje,uvjeti,oprema

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.09.2013
2
0
0
Bok ekipa! Novi sam u uzgajanju,tj nikad nisam posadil nista.Za prvi put bi uzel ak 47 jer cujem da je nizeg rasta kaj mi jako pase jer nemam bas ni prevec mijesta a kaj se tice ucinkovitosti to znam :) Molil bi inf. o opremi koju trebam,koji savjet..ma ugl kaj znate to mi velite, thx :spliff:
P.S. ak 47 sam samo navel ko primjer,bilo koji lowrider dolazu u obzir,htel bi neku s kojom je manje zezanja posto znam malo o uzgoju
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ne samo da nije automatic..sto ti kazes-lowryder..nego je sativa-sta ( kako u kojo varijanti )..a sative ti nikako nisu za niske prostore.
a ti trazis da ti netko objasni sve .od opreme do berbe??
ako je tako..odi u dio foruma "mentorski kutak" ( mislim da se tako zove )..pogledaj kako svaki mentor odgovara..odluci se koji tei najvishe pashe..i onda ga lijepo pitaj dali bi se uhvatio toga - tj. tebi objasnio sve od jajeta.
sretno..
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Najjaci su mi ovi sa 2 posta i vec se teme otvaraju i pisu gluposti, pa grom ga ebo PRAVILNIK PROCITAJ, onda ukucaj na search ono sto te zanimna i citaj, onda odaberi svog mentora jer si pocetnik i onda kreni sa citanjem i edukovanjem, i kad mislis da si spreman nabavaljaj sve sto treba i kad sve resis onda kreces u akciju, a ne ti ces biti jedini pametan i sve odjednom hoces, pa druze i ja sam citao i dan danas citam kad nema nikog na forumu do pola 6 - 6 ujutru, jer nikad nije dosta sa citanjem, a ne postavljati pitanja glupava, i indoru sam odredjujes visinu sa svetlosti i kad ce da ti udje u cvetanje i da izadje iz vege i ne znam sto pitas gluposti, jos jednom CITANJE CITANJE I SAMO CITANJE. :read:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@zlavjestica kakve veze ima sto je sativa kad sam sve reguliras,, a postoje i kojekakvi treninzi da prilagodimo biljku svojim uslovima...

a ti prijatelju citaj i ne odustaj od citanja pa neces znat malo o uzgoju ;)

@mijo95 i meni su isto "najjaci" takvi al kao sad ce trebati 10 postova za otv. tema, pohvalno ..ali ja bi stavio malo vise od 10 hehehhe :vb_devil:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
malo su te dećki naribali,a ti doskoći ovoj kritki i potraži mentora e da možeš probat i Ak48,poz.!!!! :google2:.......
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
tarzane-rekao je da ima problem sa visinom prostora..spomenuo je lowrydere..pocetnik je...i zar ti mislis da bi njemu bilo pametno sa sativom se hrvati..prvi grow u izarzito nismo prostoru..
+i sam kaze da bi zelio neku oko koje nema puno petljanja ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.