Anime

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
prelisto sam nabrzinu topic i nisam vidio da je neko spomenuo AFRO SAMURAI ??!!

ljudi pa sigurno ste culi za njega ili ga vec i gledali...ima samo 5 nastavaka ali lik prebija.... glas mu daje samuel l. jackson....
btw...lik u crticu ne vadi djoks iz usta.....
jedino ako se ide borit,onda ga posrce i udri....lol zesci
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Hehe, Afro samurai -> :smoke18: Video sam to na par foruma, ali me nije zainteresiralo. Sad cu sigurno da ga pogledam
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Nausicaa of the valley of the wind i Macross Zero su mi daleko najdrazi. Tko je volio Nausicu neka obavezno skine mangu po kojoj je radjena s torrenta i procita. Najbolji ne-glazbeni komad umjetnosti u kojem sam imao priliku uzivati.

Sto se Macross Zeroa tice, evo mali moj uradak:
http://www.youtube.com/watch?v=qkiAbqgTNBY
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
je gledo ko school of bondage? :bananabang:
bizarna ekstremno perverzna hardcore ševa sa natruhama transcendentalnog iskustva
(treći dio)
:icon_cool:
iako meni više ništa nije perverzno s obzirom da sam pogledo
salo or 120days od sodom
 
27.12.2007
13
0
0
36
pa school of bondage nije niš specijalno nastrano. pogotovo ne u usporedbi sa 120 giornate di sodoma gdje aristokrati jedu govna i opće sa maloljetnicima. neznam di si to iskopao uopće. :D
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
da snimljen je po knjizi markiz de sada

inače film sam iskopo surfajući po netu tražeći neki film da pogledam jer tv skoro pa i ne gledam a kad gledam onda je to samo da se napunim mržnjom da mogu srat
gledam samo crtiće jer me previše frustriraju ova mrtva emo wannabe ozbiljna sranja tipa oc i tree hill što su stalno na tvu

salo i eraserhead su moja dva otkrića ovog mjeseca
ereserhed obožavam a salo me fascinira zbog moje mazohističke naravi :D
al mora priznat da je jedini na koji nisam uspio ostat ravnodušan...
još da sam skinuo subtitle :(
sad želim nagovorit frendove da zajedno napušeni gledamo a poslje ponoći da se prošećemo sami kroz šumu u blizini napuštenog dvorca :)

ako nekog zanima radnja:
nekoliko fašistčkih biseksualno sadistički nastrojenih utjecajnih staraca odluče ispuniti svoje maštarije i otmu hrpicu adolescenata i onda im rade sranja metaforički i doslovno u nekom napuštenom dvorcu, film se sastoji od 4kruga ili 5zaboravio sam ali
meni su najupečatljiviji bili krug dreka(jedino što sam u filmu razumio je u tom krugu"nema discipline"što je rekla baba kad je cura plakala kad joj je starac donesao kahlicu sa drekecom koji je trebala pojesti) i krug krvi
u krugu krvi pale nekom klincu genetalije sa svijećom
(a gluma je odlična...mislim izrazi krajnje agonije na njihovim licima)
nekoj curi sise..pa se klinac dok ga drže vezanog za pod smiješka starcu s kojim se žvalio i u kojeg se zaljubio ovaj mu ulovi oko i isčupa ga i onda ovaj plače i koprca se po podu...e da i još jedna upečatljiva i komična scena je kad starac trči za vrijeme jela oko stolova sa polu skinutim hlačama i cereka se...kasnije se sagne i nagovori klinca da ga naguzi i dok ga ovaj guzi u kameri se samo vidi njegova rumena faca drhtavi podvojak psihopatski smiješak na licu i ostala djeca kako mirno jedu
 
27.12.2007
13
0
0
36
TorcidaSpalato je napisao(la):
Ne razumin te šta jedu *****, majke mi ... koliko god 'artistički' to izvodili.

navodno (ozbiljno to kažu) je to delikatesa, samo šta malo ljudi ima m#u#d#a probat. :D

wannabeshaman1 je napisao(la):
hahaha hvala..
sviđa mi se tvoj smisao za humor :icon_mrgreen:


drago mi je da ti se sviđa, preporučam da ga pogledaš napušen kad skineš :)
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
@ thad_newton

nhf ali....
pa sta nisi vidio lice ove sta ga zvace? :vomitwar:
kaj ti lici kao da jede delikatesu? :shit2:

uglavnom...
nebi se slozio s tim navodom....
ni da imas mooda ko lubenice brijem nebi to pojeo...
jer tu nije do mooda nego do zdravog razuma....
a onaj ko jede ono sto drugi posere bas i nije zdravog razuma....

tolko o tome...
 
27.12.2007
13
0
0
36
ona uvijek ima takvo lice ;)

pa dobro, nisam reko da navijam da svi sad počnemo jest guvna, samo kažem da postoje ljudi koji to smatraju specijalitetom. da li su oni poremeceni ili ne, otom potom ;)