Apple VS Android

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ne vredi, i phone je njesra
placaj sve, no open source, to mi dovoljan razlog, iako ima apple mnogo mana
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.935
1.098
Trøndelag
ios daleko ispred androida,

Korisnički interfejs koji se može naći na Apple iPhone uređaju, popularni iOS, je jedan od najjednostavnijih operativnih sistema koji postoje u mobilnim uređajima. Apple je sve to pojednostavio toliko da dijete od 5 godina (ukoliko zna čitati) ili starije osobe koje nikad nisu dolazile u kontakt sa tehnologijom mogu bez problema naučiti da rade na ovom OS-u. One kompliciranije radnje se rade automatski, dok je Android OS mnogo kompliciraniji. Na Android platformi ništa se ne radi automatski i sve se mora “ručno” podešavati.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
s..nje i jedno i drugo. ako ti nisu zblokirani sleperi na carini ili tankeri snaftom u persijskom zaljevu onda i mob. ti ne treba.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
bestija je napisao(la):
ios daleko ispred androida,

Korisnički interfejs koji se može naći na Apple iPhone uređaju, popularni iOS, je jedan od najjednostavnijih operativnih sistema koji postoje u mobilnim uređajima. Apple je sve to pojednostavio toliko da dijete od 5 godina (ukoliko zna čitati) ili starije osobe koje nikad nisu dolazile u kontakt sa tehnologijom mogu bez problema naučiti da rade na ovom OS-u. One kompliciranije radnje se rade automatski, dok je Android OS mnogo kompliciraniji. Na Android platformi ništa se ne radi automatski i sve se mora “ručno” podešavati.

isto kao sto su pendzeri jednostavniji od linuxa
al srecom nit sam dete nit amerikanac
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.935
1.098
Trøndelag
linux > win isto ko i ios od androida.

znam na sta pucas na open source,ali jbg ponekad neciji trud treba platiti nije sve besplatno.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Vutragenjo je napisao(la):
Android jer pravi muskarci znaju zasto :)

da da ... to to :icon_biggrin: čekam i ja ove nove verzije androida pa da kupim par komada, ili holodeck, što prije dođe :icon_lol:

Open Source > All
Ljudi su ionako zaglupljeni do daske samo im fali još više zaglupljivanja, kada vidim ovaj novi Win8 potjera me na wc ko najbolji laksativ.
Improve & adapt or die - prirodna selekcija ftw
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
bestija je napisao(la):
linux > win isto ko i ios od androida.

znam na sta pucas na open source,ali jbg ponekad neciji trud treba platiti nije sve besplatno.

Nije ni to besplatno, ne brini ;) Lopovluk sa naplatom za svaku sitnicu je pak drugi par rukava :)

He-Man je napisao(la):
Ljudi su ionako zaglupljeni do daske samo im fali još više zaglupljivanja, kada vidim ovaj novi Win8 potjera me na wc ko najbolji laksativ.
Improve & adapt or die - prirodna selekcija ftw


Fakjea :D Kad moj nećak koji mi kuka za svaku sitnicu i žica me da se vozim 50km da mu instaliram igricu može bez problema instalirat Win7, onda je sve jasno xD

On topic:
Nemam pojma, ja još furam 3 god. staru motorolu sa Linux-om ;)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
demotivational-posters-smartphones.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Android+HTC Sense je najbolja moguća kombinacija...

koristio sam iPhone dosta puno ali nikako mi ne leži, nema do androida...