Auto Super Hash-250W HPS by GreenRyder

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
bas bas zanimljiv strain, i ja imam neke automatike u boxu (cosku) pa sam bas hteo da pitam kako reaguju na LSTrening
al ne moram da pitam, vidim da je odlicno :D sve 5 5 5 5 5 i rep!
a inace, pokazivanje pola nakon 10 dana je stvarno cudo, moje imaju 5 dana od izlaska iz zemlje i jos nemaju listove sa 5 'kraka' a bile su prvi i drugi dan pod HPS 150+250w pa sam onda spakovao jednu od 400w a te dve izbacio. uvek cu biti ljubomoran na sve vas sto imate dobar indoor :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Baš dobro izgledaju vrhovi:thumb:
Pukni nam neku sliku za usporedbu sljedeći puta,da vidimo veličinu topova.Ono tipa,neki malecki upaljač i hedina pored njega :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......alo ekipa, stigo ja malo......:) harvest je bio u petak kako je i receno, nazalost fotkica sa harvesta nema jer je sve bilo u zurbi, jedva sam imao vremena za triming i ostale sitnice pa se fotica nisam ni sjetio.......:-(

......biljoze su osusene, do danas se odradivalo dosusivanje (u tegli na par sati, pa van i tako u krug par dana)......sad su u teglama i sljedi luftanje svako tolko........

.....grow je trajao 65 dana i 2 dana mraka, od 5 biljoze je izaslo 90-tak grama.....ja zadovoljan.......:) nije neki prosjek po biljci al kad se skupi sve zajedno za 2 mjeseca growa meni pase......:)

....ovak to sad izgleda.....



.....izgled hedova, fini puni hedovi prekriveni masom trihoma.......

......pred kraj dvije biljke su mirisale na limun, jedna na kombinaciju limuna i mente a dvije totalno candy, nekakvi bomboni, zvake i sl.......

......o dimu nemogu puno rec jer jedva da je suho al onako na prvu okus dima pun, bas se osjeti kad povuces usta puna dima, ne grebe puno i posto je jos svjeze ima i taj neki candy okus......

......s obzirom da pusim pop corn budove potencija je cudna, jedna pljuga zviz druga skoro nista al pljuga je totalna klackalica.......zapalis i pocne nabrijavat, milion misli, zelja, idem tu, idem tam, pricam ko navijen, odjednom zviz, stone samo takav, neda mi se mislit, pricat......livada samo takva i nakon nekog vremena bum opet nabrijavanje.......i tako u krug up and down, up and down, up and down......fuck, daj od*ebi vise........:)

...eto to bi bilo to za ovaj dnevnik, jos se javim za kojih metar dana da napisem pravi smoke report......
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad doktor to radi sve izgleda jednostavno, a to je i sustina, evo rep
mada ni ti ko Power ne mozete na "zelenite tu dole ispod nika :D

ps. A sto ih ne pustis da rastu u visinu malo pa da ih topiras,
sigurno ces dobiti vise, mozda neces da dugo traje grow?

Blade jesam ja smesan :D
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
rep+ za zavrsen grow :D
jel si iskoristio trim za shit? inace sve izgleda perfektno od pocetka do kraja, i uredniji lst nisam video
dao bi ti 2 rep+ al ne moze :p
ajde skorije nesto novo pa da ti opet zveknem rep+ :DD
EDIT: CVRC! :p
You must spread some Reputation around before giving it to GreenRyder again.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@weed4life-posto je automatic u pitanju topiranje nema smisla a nemagu ih pustit duze kad je automaticima zivotni period nekih 10 tjedana.......

@glavonja-naravno da sam lisce spremio, nisam ga bacio......:) imam jos lisce od skunka i NL-a tako da sa ovim od ASH mogao bi ispast neki *eben hash......
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ako si u mogucnosti da dodjes do suvog leda po meni je taj metod za pravljenje shita najbolji, navise se dobije, najbrze i dobijes po meni bas bas jaci shit od recimo bubble hash metode..
ja sam od ovogodisnjeg outa imao pun dzak sabijenih listova i sitnih grana i poneki mali hed i + par punih kesa trima uz to pa sam resio da pola odradim suvim ledom (jer sam uspeo da dodjem do njega) i u buble bags-ovima i dry ice hash je perverzija
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
odlicno... svaka cast ryder :) ovo sta kazes, u 2 mjeseca , 90g dobiveno, ja mislim da nije moglo bolje sa 250w :)
pocnes dnevnik pred mjesec i par dana, vec gotov na drugoj strani :ridinghorse: samo pici!!!
ajmo smoke report a onda neki zanimljiv strain mora past sljedeci grow, neki ungrown and unknown strain najbolje ;)
uzivaj u hedovima ryder i evo ga :respect:

peace out !
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
da da, neki furamo 4 meseca za tu kolicinu, svaka cast rajderu :bale
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.