Balkonsko sadjenje Nov sam skroz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.04.2013
17
1
0
Posadio sam biljke,sjemenka je od neke trave koju pusimo na kvartu,posadjena je u posudu sa skoro 20 litara zemlje.Planiram ju drzat na balkonu na vikendici gdje trenutno boravim(nema susjeda niti drugih ljudi)prva mi je sadnja pa me sve zanima,

Ako uspije kolikoj se gramazi hedova mogu nadati?
Koliko to uopce dugo raste od sadnje do berbe?
Kako i koliko zaljevati?
Dali koristiti tekuce gnojivo koje i koliko?

Ispricavam se na pitanjima al nov sam skroz a ovdje sam pronaso hrpu razlicitih odgovora pa neznam sta da vjerujem,
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Prijatelju pre svega dobro dosao..
Drugo prvo si se trebao edukovati jer na sva ta tvoja pitanja postoje odgovori, samo treba za sve imati strpljenja i malo prolistati forum.
Uglavnom prvo moras reci sta si zasadio da bi ti neko mogao reci koliko da ocekujes od biljke..
Svaka biljka ima svoje faze, gledaj da bude sto duze na suncu i nemoj je sklanjati sa balkona toga (osim ako nije siguran) !
I moj bi ti savet bio posto si rekao da nemas komsije ni nikog u blizini da je posadis bas u zemlju, jer sam ja imao slicnu situaciju koja se nije dobro zavrsila po mojoj curici..
6 meseci, sve zavisi kakvo je vreme, ja sam svoje stavio u martu i sad vec u sumi se druze i uzivaju.. :)
Aj uzivaj!
:smoke18: :smoke18: :smoke18:
 
26.04.2013
17
1
0
Nemam pojma kakvo je sjeme jedino znam da trava lupa dobro,koliki je najmanji moguci urod?Dal se mogu nadat barem 20-30 grama vrhova po stabljici? ps trazio bih odgovore al sam banana sa internetom u ovoj selendari pa se ispricavam.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
moze ocekivati i KILOGRAM suve materije al to je teorija,
mozes dobiti 30 grama a mozes i 300, sve zavisi, kazes posadio si jednu,
posadi jos koju posto ne znas dal ce biti decak ili devojcica i uzmi citaj,
ne vadi se na sporocu interneta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pozdrav...ako je čovjeku stvarno spor internet možda bi mu trebalo onda zakačit koji link....suosjećam s tobom jer se sjećam svog sporog neta pa se iz tog razloga nisam ni upuštao u čitanje po forumima nego sam isto tako otvorio temu :)
jel onda in il out uzgoj bolje out ;) ili nešto između zemlju kupi i čitaj i in i outdoor uzgoj,mada mislim da je to za tebe kao početnika prevelik zalogaj....
kreni ti lagano sa ovim linkovima,onako amaterski ;) : https://www.vutra.org/topic/74-mali-prirucnik-za-outdoor-uzgoj/

https://www.vutra.org/topic/746-zemljiste-outdoor/
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
hehe, ma nisam bas pri sebi :) Al dobro, nemoze da skodi ako i to procita . :read:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.