Biljka stara 18 dana Automatik-Minibud AFF problemi s visinom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Ovo mi je prvi post pa ne znam dal sam na pravom mjestu posto,molim pomoć!HITNO!!! Ovo mi je 2grow,1vi je bio Do J...,biljka neće nikako u vis,ima 15ak cm a već je takav grm da je takoreć široka ko tegla 3,5l,neznam šta ju koči!
Zemlja: Teramagma pomiješana sa stiroporom i kamenčićima(prokuhanim naravno)
Svijetlo: 150W HPS kit,sa dodatne 2je CFL-Ke 23w 115W za Veg
Box:50-60-120
Ventilacija:12cm vent kompjutorski upuh i ispuh
Temperatura u boxu:27-28





HELP PLEASE!!! Rookie:sadbanana:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ako je tek pocela cvjetat onda ce jos sigurno porast koji centimetar mozda ti je do vode jesimjerio ph vode ili ti je nocna temperatura niska pa biljka stagnira
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
sredi ph i malo manje vode....sad sto je ti je ..mozda da probas lagani lst u jedan cosak kalja i das sporednim vrhovima malo vise svijetla i zraka kad ti vec raste u grm:vb_wave:
 
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Prekjuče sam ju LST-o,danas ju ispravio,a ništa roknut ću ju u suprotnu stranu nego kaj je bila jer vidim da su sporedni provirili nakon LST i bubnut ću joj malo Jungle juicea micro+bloom i Hesija Super-Vit bilo bi vrijeme pa ćemo vidjet,ph vodovoda mi je 7.3,padala je kiša pa ću pobrat kišnicu,dosad sam sa octom jabučnim snizavo ph i limunskom kiselinom i sve je bilo 5,imam dig.ph metar kineski,odradil je prošli grow j.....:dada,neš me zeza ph metar,a nemam buffere da ga kalibriram,neznam,neznam!!! HVALA VAM PUNO SVIMA!!! Prvi put sam se susreo s takvom biljozom,velim seka prošli grow ista sorta joj je bila 63cm,a bogami i budovi jbni prvi auto šta sam growo!

Temp je stalno između 27-29 jer grijem i ja a i HPS 150.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
seka je mozda bila izdrzljivija i imala neke parametre bolje nego ova sada ;)....digitalne ph metre svakako bazdariti povremeno ...tekucina je 10 ak kn... evo pogledaj sliku i reci mi jel vidis nesto zajednicko na njoj i tvojoj biljci ....ova biljka je poljevana od pocetka sa vodom iz pipe koje je oko ph 7.2-7.4 po tome znam da ti nevalja ph....a osim toga ti se bunis pogledaj pustila je pistile 18 dan a vidi je sto je mala :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
naravno da ce da poraste tokom cvetanja, obicno oko 30%, kod nekih vrsta ide i do 50% vise u odnosu na visinu na pocetku cvetanja
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
btw...izgleda mi malo kao jako loša genetika jel da je toliki problem oko ph i drugim stvarima nebi bilo lishche tako zeleno.....

zz
SM
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma tu i genetika igra oooogromnu ulogu.
npr. imamLSD sa slichnim problemom.nizak.nabijen.ohgromni listovi koji pokrivaju po polovicu biljke..
i tebi su ogromni listovi..ono shto duge biljke shibaju u rast stabjljike i visinu...tvoja shiba u te ogromne listove...
ja sam svoje LSD-eve lst-irala maximalno i morala sam malo i prorijediti listove-da postrane grane pochnu dobijati dovoljno svjetla za rast&razvoj.
pokushaj prvo nekako razmicat te listove-da vishe svjetla dobije unutra...pazi da ti se listovi ne vuku po vlazhnoj zemlji-to je dushu dalo za boleshtine.+vlaga se predugo zadrzhava na povrshini zemlje+temperatura-opet savrsheno za boleshtine..

shto se tekuchine za kalibriranje ph metra tiche...potrazhi po shopovima koji se bave akvaristikom..ili naruchi preko neta..

a evo i shto kazhe o mini bud-u kao sorti...
"Small and mighty, minibud grows quickly, reaching an average height of 50 to 60 cm. Ready for harvest in just 8 to 9 weeks. The effect is much like a good old Skunk variety. It gives a mild social high and relaxing body stone. Small and easy to grow, this plant is great for any grower wanting to try out a different autoflowering variety.
With a similar genetic background to our Easy Bud but crossed with Skunk to create a new autoflowering feminized variety. We call this bonsai-like autoflowering variety Minibud."

dakle...nishta zabrinjavajuche...pache...izgleda da je sve u okvirima sorte.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jbg. onda je takva vrsta, "bonsai-like autoflowering variety", ali popravice se tokom cvetanja sigurno, pa sad nece biti 71gr. al bude za dimiti ;) samo growaj dalje... kad bolje pogledam, pa i zove se mini ;) tako da ne moz' ocekivati po metera
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
velim prethodni grow isto sjeme bila je 63cm fckn monster,neznam kaj da velim...sve sam napravio ko i ta prijašnja,a valjda geni!!! Looodim!!!:ludakDobit će LST malo listove pocvakat da dobije više svijetla i MIR!!!
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ili genetika ili ti je sijalica preblizu. zategni je LST na jednu stranu i fan listove koji zaklanjaju svetlo slobodno prerezi na pola.
***ne da kidas cele listove nikad!! napr ako list ima 7 kraka uzmi pocepaj joj 5 i 2 ostavi. tako biljka ima vise svetlosti a ne gubi funkciju tog lista. a takodje mu i dodje kao neki trening :)

i aj neki apdejt jel ima poboljsanja?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
63 cm fck monster?....
25r30wi.gif
 
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
čuj za prvi grow...jbnica...:thankyou:,prethodni mislim...!!!

da,pocepo sm listove jer je već bilo 9 kraka,LST trenutno,vidim poboljšanje al to nije To!!! korijen izbija iz posude dole! Kontam presadit u veću 7l pa bumo vidli...