Blue amnesia xxl auto i Bloody skunk auto 150w hps by Lauba

Hesi Mills Nutrients Hempatia

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
Dobar dan i veliki pozdrav svim vutrašicama i vutrašima!:wave::respect::vutra:
Krečemo u nove pobijede a nadam se da ćete poprati ovaj dnevnik sa kojekakvim zahvatima i manevrima:cool:!Pošto se oslobodilo mjesto u malom boxu,a pošto će blue dream i chokolate mint og vegetirat bar još 3 tjedna odlučio sam u malom box odradit auto grow i taman će još bit vremena za odradit vegu nove ture za veliki box!:zvezda::Proklijane sjemenke su stavljene u zemlju i čekamo da provire i da krenemo brojat dane!:)
Samo da napomenem da je :love2: domaći autos mix roadrunnera x roadrunner od dinafema!Nadam se da će bit dosta prostora pošto su joj sestre bile patuljci tako da će zauzet neki čoškić:watch:!Evo i malo tehnikalija o boxu:

Dimenzije:50/50/100
Svijetlo:150w hps
Ventilacija:3 pc venta 12v (1 na upuhu,1 hladi lampu i dobro to radi:D i 1 na ispuhu) i jedan 12 cm na štipaljki koji i nije nešto al odradi svoj dio zadatka
Tegle:domaći auto je u 6l,a blue amnesia u 13l
Zemlja: potgraund h pomiješan sa 15% perlita
Trening:supertoping na blue amnesiji,a možda i na domaćici+ lst

Temperaturu i vlagu ne mjerim,al ću njima pazit na ph-a da se kreće oko 6.2-6.5 a budem im izmjerio i temperaturu koji put:D

Evo i slikica i čekamo da provire!

DSCI0782.JPG
DSCI0783.JPG DSCI0784.JPG

Ostanite naduvani,a svim ženama sretan 8. MART :rolleyes::mario:::let:
Do idućeg javljanja lijep podrav!:wave:

Edit: gnojivo je guanokaloong grow i bloom,al neznam dal ću koristit grow!

Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
1.610
6.110
258
Sretan grow frend, zanima me ta blue amnesia, bila mi je želja za grow, nadam se da će pronać put do mog boxa jednom.. Pratim i respect!! :thumb::rofl:::listomahanje:::rasta::respect::respect::lol:

Sviđa im se: lauba
OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
Dobra večer svima prisutnima!:DHvala svima na podršci,a moram priznat da je dosta drugačije kad to podijelim tu s vama!Od danas počinjemo brojat dane!1. slika je domaći!::volimj:::love2:

DSCI0785.JPG DSCI0786.JPG

@WEEDetix a moram vratit zajednici bar dio ovog nagomilanog znanja:djede::lol:
@Stipe ma ići će i grow sa svakim gnojenjem ali u manjim količinama:banana123:
@Mad Rabbit a ja sam pročito bio post od no joka-a u smoke report brendiranog sjemena i dobio nadahnuće:let:

Hvala na praćenju, kolege agronomi, idu nove slike kad padne super toping!:wave::vutra::respect:

OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
Dobra večer :vutra:!:razvaljen::@Stipe aya:thumb:

Dan 9.
Biljoze napreduju,blue amnesia puno bolje::volimj::,dok se domaćica prenemaže i kilavi al se nadam da će i ona ubrzo krenut kak spada:bocni::!Biljoze su jučer zalivene,domaći 3 dcl,a blue amnesia sa 5 dcl sa čistom vodom ph 6.4:)!Blue amnesia je jučer i super topirana pa ćemo vidjet kako će odreagirat u narednim danima!:makaze:Evo i nekih slikica u nastavku što od jučer što od danas!:gled:

Domaćica
DSCI0707.JPG DSCI0722.JPG DSCI0723.JPG :watch:

Blue amnesia
DSCI0708.JPG DSCI0715.JPG DSCI0724.JPG DSCI0725.JPG

I par zajedničkih
DSCI0706.JPG DSCI0720.JPG DSCI0727.JPG

To je to za sada!Sad čekam da krenu pa da se malo igram sa lst-jem!Ostanite mudri i naduvani.:djede::razvaljen::
:respect::vutra::wave:

OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
DAN 18.
Dobra večer cijenjenim kolegicama i kolegama sa :vutra:
Zamolio bi kao prvo admine da promjene ime dnevnika u "Blue amnesia xxl auto i bloody skunk auto 150w hps by Lauba":objesen:!Došlo je do promjena pošto domaći auto nije išo kao njegove sestre te je izbačen iz boxa na moju veliku žalost pošto je ovo prva odbačena:confused:!Bloody skunk auto stavljen na klijanje prije 2 dana i večeras piknut u zemlju sad čekam da proviri pa da se i on krene računat:gled:.Na blue amnesiji vidim da je taman krenuo kaliks tak da bi ona mogla kroz koji dan mogla krenut sa čarolijom:watch:.Nju ču nastavit pigat da ne bude prevelika razlika do lampe:udarac:!Evo i nekih slikica::sun2:

DSCI0721.JPG DSCI0722.JPG DSCI0724.JPG DSCI0725.JPG DSCI0726.JPG

nadam se da do idućeg javljanja nebu više nikakvih promjena igrača u momčadi!:mario::Samo pomalo!:razvaljen::

OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
Dobra večer svima na :vutra:!
Došlo je do novog problema::ludak::!U zemlji u kojoj je bio domaći autos i u kojoj je trenutno blody skunk gmižu neka sitna stvorenjao_O,skužio sam ih danas kad sam špricko:bocni::!Znam da nisu pauci i fungusi:(!Izgleda da su bili u prošlom growu,a pošto mi je usfalilo zemlje dodao sam litru te iskorištene...:fuck: e sad šta napravit a uskrs je?Mislio sam možda izvadit busen,isprat zemlju sa korijena i presadit u novu kad ju kupim ak preživi:confused:!Pregledo sam amnesiu i kod nje nigdje ničeg:smoke:!Ajd s ovima se još nisam susreo:zvezda::!Neka borba počne,a i googl-anje!:kafa:::poguzi:::udarac:::sex::

OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
25. DAN blue amnesia i 4. DAN bloody skunk

Dobar dan cijenjeni forume:respect::vutra:.Blody skunk spašen,napokon se ispravio i počeo rast normalno:gled:!Neznam koliki će bit na kraju i koliko ga je ovo shebalo al valjda bu bilo za par pljugi:ljubav:!Blue amnesiu nastavljam pigat!Još nije krenula sa pravim cvatom al bude:bocni::!Zalivena sa 1,5L vode ph 6.3 u kaj sam dodao 0.5 ml guano grow i 0.5 ml guano bloom:banana123:.Malo sam je još dotego sa lst-ijem:udarac:.Ako imate kakvih pitanja i sugestija samo pucajte!Evo i par slikica:::listomahanje::

Blue amnesia
DSCI0746.JPG DSCI0747.JPG DSCI0748.JPG

Bloody skunk
DSCI0750.JPG DSCI0751.JPG

Do i dučeg javljanja ostanita zdravi i veseli!:rasta:::lulamira::

OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
A nije da skakuču više gmižu,bijeli su i okruglasti,a veličine malog gnata!.Ispro sam korijen skroz od zemlje i presadio u jogurtovu čašicu sa zemljom i CMOG-a i BD-a i nema ničega trenutno,sad se sam mogu nadat da se ne vrate tokom growa!Ak se vrate bumo vidli.

Sviđa im se: Zelenko63 and Stipe
OP
OP
lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
34.DAN Amnesia i 13.DAN Bloody skunk
Dobra večer i veliki pozdrav :rolleyes:i :vutra:!Došlo je vrijeme za novi update:kafa:!Situacija je sve ukupno super:thumb:.Bloody ide po malo dok mu starija drugarica piči ko blesava i još nije stala sa rastom:gled:!Bloody je danas presađen i zaliven sa nekih 3-4 dcl vode 6.7Ph.Malo mu je ostalo sljepljenih korijenčića za čašicu tak da bu mo vidli kad bu se oporavio tak da mislim da bu ona mini ispala na kraju!:bocni:: Ugl on mi je nekako pre mali za 13.dan al koliko da neka da,ja se nebum bunio!:cool:Amnesiu moram zaljevat svaki drugi dan,pije ko blesava,alkoholičarka stara:banana123:!Prošli put je dobila 2ml guano grow i 1ml guano blum dok će sad bit zalivena sa 2ml growa,2ml blooma i 1ml top maxa.Sad mi je malo žao što ju nisam samu stavio u box,al čovijek uči dok je živ tak da bu idući put sama pa da vidimo šta onda može:djede:!E da njoj sam isto cijelo vrijeme štimo ph od 6.5-6.7!Lijepo se rascvala,sad sam molim boga da stane sa rastom i da krene sa bubanjem na najjačeeyessss:!E da i nikak da stigne još jedan vent na štipaljku onaj crni!:fuck:
Napomena:početnici,obavezno autose stavljajte u finalni pot i pazite sa amneziom jer ispadne čudovište da vam ne pojede djecu tokom spavanja!:djede:smiley9934
Evo i nekih slikica da ne mlatim praznu slamu!::listomahanje::

Bloody skunk
DSCI0799.JPG DSCI0800.JPG DSCI0809.JPG DSCI0810.JPG

Blue amnesia
DSCI0801.JPG DSCI0803.JPG DSCI0804.JPG DSCI0805.JPG DSCI0806.JPG DSCI0808.JPG

Evo i grane(grančice) od kotiledona:D
DSCI0807.JPG bit će i na njoj za neku lajticu::lulamira::

I zajedno u boxu :sun2:
DSCI0811.JPG DSCI0812.JPG
Sugestije,kritike i komentari uvijek dobro došli.
Do idučeg javljanja ostanite zdravi i thc pozitivni!::banjahanje:::rasta:::lulamira::::listomahanje:::wave: