Blut vs rizla vs bong vs pipe?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2010
7
0
0
37
Sto preferirate za vuvu? Motat u blunt, rizli ili bong odnosno pipe... Ili ima vas i gladnika? hahah
Takoder zanima me postoji li velika razlika izmedu blunta i rizli ?


Ispircavam se ako vec postoji tema ili je potrebam move... Relativno sam nov na forumu, i svaka cast ekipa, no koliko sam ja njemu jos nisam naisao na ovakvu temu
U oba slucaja moze lock ;)
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ja peglam samo na bong.
đoju sam pusio zadnji put prije 3 tjedna, a prije tog nisam 2, 3 mjeseca.
Samo cisto bong
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Nisam probao ni blunt ni bong (nadam se da jednog dana hoću),ali sam nargilu gdje sam naravno cisto i bas sam se smazo i puno bolji osjecaj nego kad s rizlama pusim
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.394
27.962
1.098
Trøndelag
blunt mi se ne svida,brzo gori,imam osjecaj ko da imam kovacki mjeh u ustima koliko se uzari :)
bong mi je ok,jedino nisam probao vaporizator,tako da mi je od svega najbolja rizla,jer ako me na kraju
ne ugrize za grlo imam osjecaj ko da nisam ni pusio :D ali pase sve,zavismno od situacije.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
bong je majka, pogotovo ako je što veći pa kad ga napuniš do vrha i kad je teški dim da te zakašlje (a ti ne daš da izađe) pa kad imaš osjećaj da će ti pluća eksplodirati...

za haš je nargila odlična ali se mora uz haš staviti i duhana za nargilu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Blunt samo za posebne prigode, čistaka unutra naravno :)
Bong je za nabrzaka, kad mi se neda motat :)
Rizla... motanje je ritual :)
Canna maslac ili mlijeko :) to je poseban doživljaj, kao i vape :) Sad me sjeti...sutra bi trebalo nešto skuhat ;)
 
04.01.2010
7
0
0
37
Kanna maslac? Mislimo na istu kannu?
Ako da... Moze recept ili je ista frka kao i sa vutra putterom?
Posto imam prijatelja koji nevoli vutru(ima svoje opravdane razloge) al zagrizen je za prirodne psihoaktivante, tako da roka kannu...
Uskoro mu je rockas..Msm da nemoram dalje pisat =D
 
04.01.2010
7
0
0
37
zlo&naopako je napisao(la):
Canna maslac ili mlijeko :) to je poseban doživljaj, kao i vape :) Sad me sjeti...sutra bi trebalo nešto skuhat ;)

Kanna maslac? Mislimo na istu kannu?
Ako da... Moze recept ili je ista frka kao i sa vutra putterom?
Posto imam prijatelja koji nevoli vutru(ima svoje opravdane razloge) al zagrizen je za prirodne psihoaktivante, tako da roka kannu...
Uskoro mu je rockas..Msm da nemoram dalje pisat :D

Inace preferiram old style rizle... Nisam bio u prilici za nargilu iako mi je bong drama, no nemam svoj trenutno...
Jedino sto bih volio trenutno probat, po pitanju bluntova je blunt s mangom... Tko zna, mozda ima nestu i u tome ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne znam na što ti točno misliš ali mi kao canna-maslac ili canna-butter ili vutra puter smatramo samo jednu stvar, to je maslac ili puter obogaćen THC-om.

više o njegovoj izradi ćeš naći na ovom forumu...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
druže, mani se tih sranja i nemoj ih ni spominjati na ovom forumu, to je kemija i nikako ne može biti dobro za tebe...
 
04.01.2010
7
0
0
37
Kralju... Nisam previse istrazivao to sranje... Sve sto znam o tom daje nerealno jeftina,legalna i navodno jako slicna vutri.. Nisam je probao, al imam zelju... No uvjek cu poslusat savjet dobrog druga ;)
 
15.06.2012
42
15
8
33
najcesce rizla :cool44:,nista lepse nego kada te pukne euforija dok motas ,osecaj skoro kao da si se napusio :D ,jos ako te ispostuje kvalitet posle ...
ko dusa :dada