:::Božićna Nagradna Igra:::

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ajde,ajde,još 9 dana,valjda su sad svi shvatili kako to funkcionira,nemojte se još posvađati zbog toga...:vb_kez:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Moram li da sednem deda mrazu u krilo ili mogu da dobijem solju na nagradnoj igri???
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Daj RedSh imaj srca i pokazi saosecanje tako sto ces pokloniti meni nesto, al to za mog retardiranog brata. Najbolje lulu posto mnogo bali.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
mari-huan-ko je napisao(la):
Daj RedSh imaj srca i pokazi saosecanje tako sto ces pokloniti meni nesto, al to za mog retardiranog brata. Najbolje lulu posto mnogo bali.

najbolje ti je malom bratu dat rizle sa okusom pa nek zvace :)
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Misliš da se ne bi uvukla vlaga u lulicu?. Možda imas pravo vlaga ume biti stvarno prava napast. Ali eto.... svi navalili na gljive i šoljicu.... a ne bi htela da mali ostane bez jednog tako divnog gesta. Osim toga ne učestvujemo u izvlačenju za šoljicu i gljive...pa ne znam šta još, jedino da se odreknem mejla koji ide uz nagradu, ali ako treba i to ću žrtvovati , eto neka neko drugi dobije naš mail... nama je i kopija dovoljna.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ma ti i tvoj braco sigurno ulazite u bubanj :) samo ja ti to ne odlucujem nego jedna teta sa sjevera...
sretno ti
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
svi sudjeluju za nagradu za koju su se prijavili, nema namjestanja, ne bi bilo fer:sun2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
@Red

Možda ne bi bilo loše da dopuniš pravila, recimo user mora imati najmanje 50 postova da bi sudjelovao u nagradnoj igri. Vidiš i sama da ima masu njih kojima je prvi post prijava na nagradnu igru, a možda su neki i klonirani. TNX for jor atenšn. :icon_mrgreen:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nisam "klon", mislim da zadovoljan te kriterije :) :Icon_lol: ehhehehe
Heej RedSh, mene stavi u "bubanj" za lulu :icon_lol:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Choose your destiny...Nevazno je koliko postova imaju...Uvek postoje sanse da dobijes i postoje sanse da izgubis...
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
"sve da bude fer?" Pa kako misliš da ideš u korak sa današnjim svetom ako napraviš da sve bude regularno? Da nisi možda rešila da menjaš svet,da ideš glavom kroz zid kada hoćeš da sve bude propisno?. I čemu to vodi? Mislim stvarno. Eto na kraju će opet isti broj ljudi dobiti nagrade i kada pogledaš sa te strane sve je regularno. Znači bitna je tačka gledišta.
Svako gleda samo svoje interese,evo torcida na primer sa svoje tačke gledišta smatra da bi se tu U SRED IGRE mogla dodati još neka pravila i to gle čuda u njegovu korist. Nemojte tako ljudi,pravila su postavljena tu da bi se kršila a ne da bi se dopunjavala.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ma šta pričate ljudi tu, pa meni idu sve nagrade, se valjda zna da sam ja tu glavni ne.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
a i ovaj post je napravljen da siri malo dobre volje i topline...
god damint, nije stvar u pravilima i nagradnoj igri...
umisto ogranicavanja ulaska u nagradnu igru mogla se kupit jos 1 sitnica i tako povecat sansu za dobitak..
ma sto je tu je :) i budite happy...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa i ja mislim da je glupo da neko sa jednim postom ulazi u igru jer moze da bude prevara i ljudi koji registruju pet usera...a opet ako su tolika govna od ljudi eto im posrana lula....ne kazem da je neko to uradio ali eto ako pokusa :) da zna da je bezveze :shit:
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Ja mislim sada da je najpoštenije da se za svakog učesnika u bubanj ubaci onoliko papirića koliko postova ima!!! Pa to je predivna ideja, zar ne? Još samo da se RedSh složi! E tada će sve biti pošteno:)


Samo da naglasim da ja i moj retardirani brat učestvujemo preko jedne registracije!I molim... Ako je lula posrana, valjalo bi je očistiti ako zapadne nama jer mi u igrici učestvujemo korektno a na slici sam lepo videla čistu lulicu:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.