Bruce Banner#3 Automatik Indika by (Original Seed Company).

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.850
258
44
Timboqtu
I tako ja nakon toliko paznje na moje socne Bruce Banner#3-ice automatik i mnogo provedenih noci bez sna , uzeh sebi za pravo da se sam pocastim malo i moj first@feeling je bio adrenalin kick , verovatno zato sto sam popio tabletu za spavanje a nisam spavao celu noc.Jednostavno sam u stanju i Strain Report da napisem ladno.Kao sto pise 20% THC i 00/1.0%.Jako sam euforican i pun neke energije.Da napomenem da je ovo upravo pre-test grillano na fen 10min .Od 2g mali head ili satelit taj neki sleng koji koriste ispalo 0.5 suhe.Jos neznam za miris bas 100% ali kao da je ukus drveta u dimu , jako fin ukus , bar meni.Menke sam nasao , zahvaljujuci naravno :vutra:forumu i naravno nekih ljudi ovde koji su mi pomogli da se upoznam sto bolje sa forumom.Eto toliko od mene.Bit ce update posta kad to fino osusim i tegliram.U Aprilu na balkonu rolam uz kaficu sa pogledom na more i jutarnje sunce nad Cophagen-om! I da , cestitat cu Srecan 8 mart , vutrasicama.Peace
20200308_114844.jpg
 
07.06.2016
95
111
43
Op op pitanje kolko su ti dugo cvali ja ih imam 4 i og das jedan, kak si ih tretiro ja svoje ne diram pustam ih da rastu svojim tokom rastu mj dana vec cvate fino