Buckuris winter grow - auto Anesthesia i tri neuspela autosa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Znam da nikad nisam vidio deblju stabljiku kod auto sorti,imam još jednu menku pa kad prebacim klonove na cvijetnje idu roadrunner X3 od dinafema pa sam mislio stavit i anestesiu al mislim da se nebi dobro uklopila zbog veličine,al će dočekat i ona svoje vrijeme!
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Heh ,krasno a oprema je ispravna ( ne sumnjam ali pitam) ? Mene je zez ph metar..koji je crko i lagao..pa sam dobio krive informacije a zapravo je sve ok bilo :)
Tvoje se cak malo i bune ali nije to niš extra ...btw sr na off jučer sam nabasao na tvoj prvi post tj prvi dnevnik tu na vutri :) Usporedujuci sa ovima danas,je neusporedivo ;)
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Malo izgoreno ili? (ali to tebi i tako ne smeta jer na kraju uvijek vidim panjeve :) ). Full mi je lijepa ova zelena, meni ispadaju dosta bljedunjave prema tvojima :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Kad Sam merio runoff bilo je oko 5,1,. Sada zalivam cesmovacom i nadam se da ce sve doci na svoje. Jednom sam flushao, a rado bih jos jednom, al vremena imam tek da zavirim par puta u box. Takodje sam smetnuo s uma da mi je falilo Florabelle pa sam dodao neku zemlju iz cvecare ciji je ph takodje uzasno nizak. Videcemo, ima tu do kraja...
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Stvari stoje ovako: tri biljke koje su u sličnim mešavinama zemlje, kod kojih sam merio užasno nizak ph i već dva puta flushao, sporije napreduju i ne znam šta će sa njima biti. Dakle, gotovo je sa eksperimentima što se zemlje tiče. ANESTHESIA je tretirana potpuno isto kao i ostale, razlika je samo u tome što je zemlja terra magma sa malo perlita, a biljka izgleda više nego dobro i napredno. Slike govore. :) P1290160_Fotor.jpg P1290163_Fotor.jpg P1290166_Fotor.jpg P1290162_Fotor.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hehe, sta menjas konja koji dobro vuče. Ako ti se jedna zemlja dobro izlaze onda se nje drzis.:)

Druga stvar. Zemlja koja se kupuje, pakovanja, sarza kod nje uvijek varira pH. Piše na ambalaži. Primjer pH 5.5-6.5. Obično je pH niži. 5.5-6 zato ja ne cimam oko phja.
Koristim vodu iz vodovoda, pipe. Ako slučajno naljetim na zemlju koja ima pH 6.5 tada moram pH vode da spuštam, to primjetim na biljki. Ona to pokaže. Nikada ne mjerim vodu koja iztece kod zalijevanja iz posude.:) nemam nikakvih problema.

Da dodam, u smislu sticanja iskustva oko uzgoja biljke, treba što više pokušat, tako vidis na koji nacin tebi najbolje lezi uzgoj i na kraju nabildane zdrave biljke:thumb: jer to iskustvo je najbolje. Tako da samo opušteno.
 
Poslednja izmena:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
jbg..na ove tri biljke sam u nedostatku florabelle dodao neko đubre od zemlje iz lokalne cvećare, što se u kombinaciji sa štelovanjem ph na 6.5 pokazalo kao katastrofalno, iako mi je nekoreigovana česmovača u kombinaciji sa Florabellom odlično radila posao. Već sam pričao o tome. Anesthesia u Terra magmi zalivana česmovačom izgleda fantastično za sada, pa je za ubuduće svakako izbor broj 1 za mene. Mada, petljao sam i eksperimentisao sa zeolitom, coco chipsom, vermikulitom...pa mi je i drugi dnevnik katastrofa... Sada sam vratio sve na staro i odsad osim perlita ništa ne dodajem u zemlju...tako se pokazalo kao najbolje i davalo mi najviše cveća....jbg... šta ću kad volim da petljam. :D
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
ali sam domaćicu letos odradio u mixu dve no name zemlje i humusa, a biljka ispala prva liga. Lutrija, druže, lutrija...to sa neproverenim zemljama. :)
 
Poslednja izmena: