Budimo realni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Delboy onom vezanom za partijanere se u potpunosti slazem jer kad sam bio ono najvise zaglibio,izgubio sam jako puno na tezini,nisam jeo skoro pa nikako, niti spavao aj kako me je to mucilo jednostavno u sedmici mozda sam spavao svega petnestak sati(ako se to moze nazvat spavanje) aj jos neceg sam se sjetio, nisam jeo tri dana i samo se bobo i od toga mi bilo muka i kad sam povratio u zutoj sluzi sam vidio komadic velicine malog dugmeta plave boje(to je bilo plasticno bojilo od mojih exera jer su oni bili plavi tako da mi to zeludac nije mogao preradit aj koji prizor fuj);
Izgledao sam boze sacuvaj imao podocnjake ko sarme,okolo ociju neko crnilo, kostur zivi aj volio bi vam poslat sliku da vidite(mislim preplasite se) mene al zbog jbg znate cega radije ne bih;
I bas si me posjetio da jos nesto kazem u vezi toga jako,jako puno osoba s kojima sam dobar a tada nisam uopste obracao paznju na njih,nedavno su mi rekli kako sam ljetos bio izgubljen kad god su me vidjeli kao bio sam izvan sebe:eek:hno:
Al evo ima dosta vremena kako ih nisam jeo i mogu reci osjecam se super odlicno cak sam se udebljao 4 kile:sun2: