Cannabis za rane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Da li neko ima iskustva sa lecenjem otvorenih rana, ujeda insekata, zmijskih ujeda itd? Da li vredi nositi malo ulja u prvoj pomoci za prirodu u medicinske svrhe? I da li se cvet moze koristiti kao melem za ranu?

Random zanimljivost:
Nafta je (iz mog iskustva) izuzetno dobra za infekcije i sve vrste otvorenih rana, zaustavlja krvarenje i dezinfikuje, i ima odlican ucinak kod zarastanja rane tako da rana brze zarasta i oziljak je manji.
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Da nafta... :rofl:

Ali dobro, jeste jako neobicno, dosta ljudi tako reaguje na lecenje cannabisom.

A sto se tice insekata ne bi ni ja trosio za ujede ali zanima me da li ulje pomaze kod takvih problema...
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
video sam na nekom sajtu, ne mogu da se setim koji, prodaju svasta od kanabisa, a ima i pomada i masti. Nisam citao cemu sluze. Ima i ljudi koji su uljem izlecili rak koze, a verovatno moze i da se koristi kao melem za rane, samo da se upotrebi na pravi nacin
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
kovac, kako ja to reagiran na ljecenje kanabison? pa ulje san vidila samo jedanput u zivotu, promatrala ga sa distance sa strahopostovanjem, izgledalo je kao tekuce zlato..kao da vidim boga.. Vecinom se koristi za kronicne bolesti, samo san to tila rec..al na coviku je sta ce s tim..za ujede i slicno postoji mnogo toga, prirodnog naravno, pa nevidim neki smisao.. :) samo to..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Nisam ja na tebe mislio Diva kad sam napisao to za reakciju lecenja cannabis-om :signs051: :D

Sad kad i ja malo bolje procitam svoj post vidim kako si mogla da protumacis.

Ja sam hteo da kazem, da metoda lecenja otvorene rane naftom jeste cudna i moze da izvuce reakciju "Nafta? .. ooo svašta!" pa sam se samo nadovezao kako je neobavestenim ljudima neobicno kad cuju da tamo neka trava leci rak... pa je ispalo kao da tebi kazem da si neobavestena :ludaci_lol:

... to je najveci problem kod ove elektronske komunikacije... :crash:


:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
04.02.2013
21
9
0
38
pa mislin da nebi bilo lose mazati uljem..zapravo ima jos hrpa biljaka koje su dobre za rane,ugrize insekata..jednom liku se skroz koza obnovila,a maza si je kanabisovim uljem opekotine treceg stupnja tako da..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
Sativa Diva je napisao(la):
kovac, kako ja to reagiran na ljecenje kanabison? pa ulje san vidila samo jedanput u zivotu, promatrala ga sa distance sa strahopostovanjem, izgledalo je kao tekuce zlato..kao da vidim boga.. Vecinom se koristi za kronicne bolesti, samo san to tila rec..al na coviku je sta ce s tim..za ujede i slicno postoji mnogo toga, prirodnog naravno, pa nevidim neki smisao.. :) samo to..
sativa diva ( :respect: ),
naravno da ulje nećemo koristiti za gluposti kao što su komarci ali ispravio bih te oko ovoga za kronične bolesti,
liječi ulje sve osim smrti same bilo kronično ili ne a svima nam treba mini doza dnevno da ostanemo zdravi i u snazi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Neznam dali ste gledali film o Ricku Simsonu...on tvrdi da si je izliječio rak kože na licu(nesjećam se baš dali je bio rak ili kakva druga zloćudna bolest,sorry).Namazao je oboljelo mjesto i stavio flaster nakon tri dana bi skinuo i ponovio postupak,nakon par dana nije bilo ničega.Kaže da je ulje od canabisa najbolji lijek za bilo kakve polesti kože uključujući i opekline od sunca ili vatre.
Bio je i u Ljubljani.. http://www.youtube.com/watch?v=jYaiudYipk8