CBD Critical Mass – 400W – 1st grow by Moj put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Za početak, evo nekoliko osnovnih informacija o sjemenu, zemlji i opremi:

Sjeme: CBD Critical Mass fem. 4x
Zemlja – Terra Brill + Plagron Batmix
Vaze od 18 l
Box: Pirate Box 100x100x200
Rasvjeta: MH 400W (prigušnica, starter, lampa – T@mara <3)
Reflektor – Mario339
Ventilatori: 1 obični sobni za miješanje zraka, za ispuh Blauberg turbo 125
Set za vlaženje zraka – dvije posude i tetra pelene - ideja by T@mara

Mentor: @CilI

Sjemenke su 28. 01. stavljene u navlažene maramice, 29. 01. su proklijale, 30. 01. prebačene su u posude sa zemljom od oko 1l, 31. 01. u 21h stavljene su pod lampu u box.
Režim: 18/6

Evo nekoliko fotografija:








Ovo je moj prvi grow, namijenjen je za izradu medicinskog ulja. Bez obzira kako će sve ovo završiti, želim se zahvaliti forumu što postoji i što nesebično dijeli informacije. I naravno, special thanks to: mario339, zlavjestica, t@mara, stipe, cill, bandog, pustinjak, peti element... Svi su mi oni na mnoge načine pomogli, a posebno mario339 koji je od samog početka uz nas.

i jedan pjesmuljak meni baš baš drag, za dobre vibre
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Svidja mi se setup :)
Ova turbina je zivotinja...vjerovatno znas da ga mozes prebacit na sporiju brzinu, ako ce trebat :)
Oce ic hps u cvjetanju?

Sretan grow ti zelim ;) Ovo mora bit grow² :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
hvala svima na dobrim željama! :)
@stipe planiram još kupiti lampu za cvjetanje, a što se tiče ovog stroja noćas sam imala priliku vidjeti njegovu pravu snagu. u 2 ujutro probudio me užasno bučan kamion na ulazu, ali kad sam se razbudila, sjetila sam se da imam box, a ne kamion i imala sam što i vidjeti, mrcina je vakumirala moj box :eek:, vlaga 35, temperatura 30 :sun2:
smanjila sam snagu i otvorila prozor, sad je ok
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Prevelike su posude za početak rasta biljki.
Sve što se pikira,sadi za presađivanje ide u puno manje posude (cca 2 dcl) jer je lakše za presaditi kad se biljka ukorijeni u manjoj posudi.
Ovako male biljke moraš zaliti sa duplo više,ili troduplo više vode u ovim posudama.
No,tiskaj dalje i spusti malo taj reflektor.