CFL 200w, 24/7, Jack Herer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Pretjerao si sa gnojenjem pa se svasta nesto desilo. Ovo na listovima djeluje kao Mg lock. E sad jel ph ili do overferta....ko ce ga znat.
Ili sljedeca 2-3 zaljevanja samo voda pa onda pola doze pa tako u krug ili flush pa korigiraj ph pa sve ispocetka onda :)
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Prerano se počelo sa gnojivom. A i napisao si da ti voda stoji po par dana, a znamo da onda ph ide gore. Kao što Stipe kaže il je ph nutrient lock ili gnojivo. Treba pratiti biljku i vidjeti kad počne jesti svoje prve najdolje listove onda je početi gnojiti, a ne sad smo je prebacili na cvjetanje i idemo joj odmah sipati gnojivo za cvijet, a još nema ni jedan cvijet.
 
25.12.2015
87
173
33
E sad, jbg, kako sam ju slabo hranio mislio sam da treba vise hrane i dao sam joj a sada ispada da je previse. Jucer sam ju zalio samo sa vodom i sljedece ide voda pa cemo vidjeti kako se dalje pokaze. Ako je Mg lock sta to znaci, da joj fali ili da ga nije sposobna uzeti iz zemlje? Kako to rijesiti.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
da joj fali ili da ga nije sposobna uzeti iz zemlje?
Ovo drugo. Ili je ph vode pre visok pa ga ne moze uzet ili si sa previse gnojiva lockao unos Mg.
Vodu ne ostavljaj duze od 2-3h da stoji. Pola sata je dovoljno. Ph ako imas sa cime namjesti na 6.5. Prati nove listove koji se stvaraju/rastu i vidi kako izgledaju. Ako su zdravi, znaci da si rijesio problem.
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.185
5.180
258
somwhere over the rainbow
odlicno da si trenirao u startu biljku, pogotovo jer sa štednima radiš. Kakva ti je situacija "u biljki"? jel može koja slika kroz nju?

Mislim da bi tu lolipop sjeo, al mozda je vec kasno..

nek iskusniji dadnu savjet po tom pitanju
 
25.12.2015
87
173
33
evo kratki report vise tradicije radi :)
Sve je pod kontrolom. Malo vode, malo gnojiva, malo .... ko' bog.
Iskreno, fali mi zatezanje, odtezanje i tih akcija iz vegetacije, ovako je malo dosadno.
Da se smije zasadio bi polje pa onda traktor, oranje, kopanje itd. :).
Uglavnom evo slika pa do sljedece prilike...peace

@smak420 probao sam slikati unutrašnjost ali nista od tog. Nista se ne vidi.

IMGP0990.JPG IMGP0993.JPG IMGP0994.JPG
 
25.12.2015
87
173
33
Bok društvo,
report...Sad vec debeli Jack je svakim danom deblji što gazdu veseli :). Kako su dosli topliji dani dobio je jos jedan pc vent za izlaz i pasivni ulaz. Stize mikroskop kroz 2-3 dana pa da vidimo . Mislim da za dva tjedna to mora biti gotovo ali neka trihomi kazu. Stavio sam mrežu jer tri vrha su baš mrcine pa sam zbog njih morao dosta dizati lampu sto se manjima i nižima nije svidjelo. Gnojivo i dalje crvena plantela podebljana sa plantelom bio vrt koju dajem full dozu uz 2/3 doze crvene. Osobno misljenje je da je taj bio vrt prava stvar, naskodit ne moze a cini mi se da nosi dosta dobrog...Evo koja slika...živi i veseli bili...

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG
 
25.12.2015
87
173
33
Živi bili,
...mission complete :)
za prvi put i vise nego zadovoljan. 300+ g mokrog a koliko ce biti suhog vidjeti cemo. Od trima cak i malo bubble-a slozio. Testirao sam vrhic prije 10-ak dana i super radi pa ne sumnjam da ce biti i bolji kada se osusi.
Ljudi moji svima vama velika hvala na savjetima i podršci ali moram izdvojiti jednog znalca koji mi je na PM besprijekorno rijesavao sve moje nedoumice. Nostromo care, kapa dolje :).

Evo koja slika pa do sljedeceg (vjerovatno tek na jesen) growa...peace

IMGP1010.JPG IMGP1011.JPG IMGP1012.JPG IMGP1014.JPG IMGP1016.JPG IMGP1017.JPG IMGP1018.JPG IMGP1019.JPG
 
25.12.2015
87
173
33
ej ekipa.
zadnji i najsladi report :)
danas skinuo sa susenja i sa veseljem mogu reci da je rezultat odlican. Dobio sam 55g suhog, do 3/4 visine napunjene tri tegle za krastavce/ciklu/papriku/marihuanu :) pa nek se malo kjura. Probao vise puta i "do jaja" stvarno fino puca, onako malo high kako sam i htio a okus....mmmmm...kao da jedes veliku cokoladu sa ljesnacima (ako se netko sjeca reklame od prije 100 godina).

Jos jednom hvala svima na komentarima, podrsci, uputstvima, volji i zelji za pomoci. Strasna ste ekipa.

Sto se mene tice dnevnik moze u zavrsene....uh koliko sam cekao da ovo napisem :)

Dragi moji živi i veseli bili!!!