Chatbox u doba pauza ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
O chatu dodjiiiii .... Pratim uru
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Neznam dal to mogu.Al u nedostatku čata da se poslužimo nekim drugim.
BezzeSA je napravio neki portal za nas koji igramo Weed City.Pa došo na ideju da se može iskoristiti naš čat za razbibrigu dok čekamo Vutogenja da nam složi novi čat.Pa evo linka http://www.bhgrow.org/ba/index.php?option=com_jpfchat&Itemid=69
Jedino šta če te se morat regat al to nije neki problem.
Ako nekom od nadležnih ovo smeta neka briše.Ali u nadi da pomognem očajnicima koji nemogu bez čata nudim alternativu.
A da forum ima neku drugu dimenziju bez čata,ima sigurno!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
dao sam mu negativinih za vrjeđanje članova
to nije ignorisanje
sori

genjo instaliraj drugi čat,bit če ti jednostavnije,samo nađi zadnju verziju da se poklapa sa zadnjim updeitom foruma
 

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
57
mr.dr.Smok je napisao(la):
dao sam mu negativinih za vrjeđanje članova
to nije ignorisanje
sori

genjo instaliraj drugi čat,bit če ti jednostavnije,samo nađi zadnju verziju da se poklapa sa zadnjim updeitom foruma

sad kad ste mi svi moderatori redom dali te negativne poene, sad mozemo lagano, vidim mocni ste nema što heheheheheh. Ubuduce nadam se o vutri malo vise price, i kad neko postavi malcice gluplje pitanje - bez skakanja i vristanja, bez packi odma hehehehh. Vi ste moderatori na primjer, sigurno članovi još nekih foruma na svijet. Ja ću se izvinut svakome kome sam od moderatora majku pominja, ko se zakune da je na te druge forume pročita pravila foruma bez kad mora!!! Heheheheh, prema tome, pošto mene boli ***** da čitam pravilnik, vi moderatori sluzite ođe da budete saobraćajci a ne specijalci. Specijalac sam ja koji vutru sadi na mjesto od kojega bi se većini smučilo od visine, ili od nedavnog zalivanja đe poskok neće żiv da siđe s marice, po ure sam ga ćera :). Ali manje znam o samoj tehnici sadnje, nijesam ođe da ikoga nešto učim, no da naučim. Eto, baš nekome ko ovijeh dana počinje sadnju, ja imam 2 mjeseca više iskustva pa takvome mogu nešto reć možebit... Za to što ste saobraćajci a ne specijalci da ovuda narod prepadate, primate vjerovatno i neku simboličnu platu, y vidu 20eura godišnje ili u vidu 2 sjemenke iz SENSIJA ili T.H.SEEDS (hehehhe) ili u vidu neke slave i moći da ođe narod koji o vutri misli i sanja kažnjavate. To mi je presmiješno. Kralj mi daje infraction za reklamiranje nedozvoljeno pomenutog seedbanka, a ja u post velim kako mi nijedna nije proklijala!! Hahahahahahah, daje mi infraction za reklamu, presmijesno. Stvarno sam ih izreklamira vrhunski :). Presmijesno.... Za gluposti ok, za OCIGLEDNO ponavljanje tema, za razne ludosti. Ja za uzvrat necu psovat, pominjat majke moderatorima, a sto je najgore majke nijesu nista krive (domacice, ali vrh , i to lokalne, ne iz holandije), pa cak ni svi moderatori nijesu galamdzije, a ludilo je, sto su cak i ovi moderatori sto lijepe infractione ka markice( a nikako da mi skupe do 100) - sigurno fini momci. Ali, dragi nasi moderatori, lijepo je kad lijepo odgovorite, takve postove stvarno volim da citam. Alo loma, lakopo, kod mene negativa izaziva samo NEGATIVU. Najgore je što me śekiraju na mjesto đe dolazim da se opuštim. daj ne serite vise no ako ćete lijepo sa ovim narodom ođe.

Puno lijepija želja
 

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
57
Tarki je napisao(la):
Al to kaj jebe ljudima moderatorsku majku to nema veze, pomognimo im!

Eto, to je dobar duh u cilju prevazilazenja problema ;)

P.s. Najači mi je tarki, koji mi je dao infraction sa razlogom "eto tako", da ne bude zabune odakle rima. A ti lucide, obrati mi se jos jednom, kunem ti se naću te :). Ili cu te bar napusavat kite i kad me banujes opet cu se registrovat samo zbog tebe, mili moj. Prema tome, budite cool, zapalite nesto iz tih arsenala najboljih biljki juzno od Olande a sjeverno od kabula. Peace ;)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
E tatin kad si se tako lipo ispriča evo da ti ja nešto lipo rečen.
Ko prvo ja kad sam počima na ovom i drugim forumima nisam se rega i odmah krdo pitanja postavlja.Kažeš da nisi tu da čitaš pravilnik!
Ali si tu da učiš ako sam dobro shvatio?
Pa stari moj ako si tu da učiš onda moraš da čitaš!Gotova je to stvar!Jer ni u školi nisi učija ako nisi čita.
Na ovom našem forumu sve lipo piše i to ne na jednom postu nego na njih hiljadu..Znači ako si tu da učiš onda češ ljepo listat forum i čitat šta te zanima.Pa kad sve lipo proučiš onda lipo otvoriš svoj dnevnik i dokumentiraš groow.Pa kad zapne če specijalci da ti odgovore.I da ti odam jednu tajnu!Najviše češ naučit od gotovih dnevnika uzgoja.
E sad ti meni reci kako bi izgleda ovaj forum da svako od novih krene odmah sa sto pitanja koju mu nisu jasna?
Jel bi bila hrpa nepotrebnih informacija koja bi stvarala samo veču gužvu i nesnalaženje na forumu.I samim time mi bi trebali svaki dan pisat isto_Ovako nastojimo održat neku urednost i preglednost foruma.Zato nemoj biti ljen da malo čitaš i učiš.Isto vrjedi i za pravilnik.Jer di got da dođeš moraš da znaš šta smiješ a šta nesmiješ.Zato služi pravilnik!I naravno da se izbjegne ovakva situacija.
I sad za kraj nemoj prizivat 100 negativnih bodova jer mi je i ovako malo falilo da ti ih ne zabiberim.Jer smatram da ko prvo kad neko dođe na neki forum upozna se sa istim.Za to vrjeme dok se upoznava sa forumom u večini slučajeva dođe sam do željenog odgovora.
A ko drugo ljepo se i upoznat malo sa ekipom i prestavi forumu u djelu foruma namjenjenog za to.
A treče,nemogu da podnesem kad neko sa 34 posta pominje majku nekom sa 1324 posta!!!!!
Zato malo smiri doživljaje i budi sretan da si tu još sa nama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
57
Smok, dosta mi je lucida i ostalih, vidim sad si ti malo krenuo ovo ono :) ne seri zivotati. Ja rekoh dajte mi te 100 pa cu se opet registrovat samo da ***** majku nekome. Svaki mi je post na mjesto, nidje ludost nijesam pita, poneđe search ne pomogne i ne seri bez majke. Sve se slazem sto si napisa ostalo. Citam i ucim i ponesto pitam. Aooooo, valja ponekad odmorit od vutre a to ođe nekima treba. Predstavljat se tako mi boga necu :) mogu licno jedino. Sto bi? Da napisem neku romansiranu biografiju??? :) ao, vidji zivotati je li neko posla topic o polu ili zasto se muska ne pusi pa mu daj infraction, posla sigurno imas ;) mene puštite na mir, a kad nešto pitam, lijepo odgovorite ka fini momci, ipak mora da se vidi da je vutra zasluzila legalizaciju. Da ne bude poslije u parlamentima po balkanu da poslanici govore: ma ta vutra izaziva ludilo, necemo je nikad legalizovat, vidite li kako su od nje nervozni moderatori na vutra.org!!!!! Peace Moderatore, bura ti je tamo pa se lijepo spava, laku noc polako put aljina lagano!!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ako neko treba da se skulira ovdje to si ti tatine.I ako več ne kužiš na ljepo onda evo ti na ružno.
Prestani srat više gluposti i kreni na čitanje ako nešto očeš da naučiš!I ljepo sam ti reko ako očeš pomoč oko svog groowa otvori dnevnik dokumentiraj i pitaj šta te zanima.A šta se prestavljanja tiče nisam mislio da se doslovno prestaviš tipa ja sam Seljo Seljič i dolazim iz najgore zabiti.A sad ti ja kažem ko miran član ovog foruma NEČU TOLERIRAT VIŠE TVOJE PSOVKE !!!
Zadnja opomena!!

EDIT:ipak ima njih i manje tolerantnijih od mene ;)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
tatin je napisao(la):
Eto, to je dobar duh u cilju prevazilazenja problema ;)
A ti lucide, obrati mi se jos jednom, kunem ti se naću te :). Ili cu te bar napusavat kite i kad me banujes opet cu se registrovat samo zbog tebe, mili moj. Prema tome, budite cool, zapalite nesto iz tih arsenala najboljih biljki juzno od Olande a sjeverno od kabula. Peace ;)

Najlepše je kad te nasmeju uz prvi dim buxne. Ah,priroda...