Chatbox u doba pauza ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz
Znaci moramo mi stari clanovi sa malo postova ( mozda nismo imali sta pametno kazati ili je vec bilo kazano ) sada puno spamati da bi mogli ucestvovati u Chatbox.
Al neko rece zakon je zakon i mora se postovati ( iako nam hobi ilegalan po nekim zakonima ). Po meni se samo mora umret a ostalo je na tebi dal ces uraditi ili ne, dal smatras nesto moralnim ili ne, dobrim ili losim itd...
Tako da ko zeli nek pise postove na njemu je da odluci.
Dali je ostalo 50 postova ili ste povecali?
Ahhh kakav zez pa trebao sam podeliti ovaj post neka sledeci put, jer je tu dozvoljeno ili ne?
Sigurno ce pitanje nekoga iznervirat al bih zamolio za odgovor posto ovih svih godina nemam negativne bodove al zato ni Chatbox.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Matori,ne znam šta bih ti rekao na to. Ispalo je tako sa tom odlukom jer se sigurnost morala dići na viši nivo.
Napiši koji post,uleti u priču. Do chata jedino tako.

Kako stoje stvari,sad ti ni pedeset postova ne bi pomogla,nemamo chat box...samo ovu temicu.

Drago mi je što si još uvek sa nama,puno pozdrava!
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
nema ništa od slike štas sam obečo,, bio u drvima i ništa nije teklo po planu, na obe glupe prikolice defekt :)) na ovoj tuđoj pukla osovina i preteče me kolo :))) a na dugoj i to mojoj duple gume i otišle dve u krasni... e pa nebi napred da se nastaviš.... kad te krene po zlu onda odmah doma i najpametnije
ajmo če da ga palimo :)))
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
pa sigurno to ia kažem, bitno da su žive glave sretno stigle kući a sve drugo je ne upitno :))
aj potoći der de te maksuzije da se preklopim, haha jošte dva dcl pa na presađivanje se bacam,, nesmem preko dana ili sam sumljiv a kada padne mrak onda se več da razgovarat:icon_lol:
ma da naravno :sick:

e sada jedno brzo pitanje: ajde mi kažite kako da potpis u postavama namjestim da nije link nego naslov? mislim na ovo malo (čudo) dije link ispod posta :))
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
U redu gde ti je BOLD,ITALIC itd. imas ikonicu malog globusa,insert link. Pre toga obelezis tekst(zeljeni naslov) i onda kliknes insert link i Ok... ;)
 
15.07.2010
38
2
0
32

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
:cool44::cool44::cool44:

The following errors occurred with your submission
This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 5 seconds.