Cime nas to prskaju???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
http://www.youtube.com/watch?v=pySfDjfEhHI

Ja ne mogu da ucinim nista,ni MI ne mozemo nista :) sto pre se pomirite sa tim bice vam lakse.
Tehnologija je u svakom pogledu napredovala mnogo vise nego sto mi to zamisljamo i sto na prikazuju (tableti,smartfonovi,wirelessi,blututovi,kamere raznorazne..tralalal) samo sto se ta HI-tech cuva strogo u tajnosti,i njime upravlja zla ruka naravno :) A imaju i cilj..nebi to za badava radili sve sto rade (ne mislim samo na chemtrails).
Pa zamislite sebe na njihovom mestu,ali ne zamisljajte se kao da ste od ovog trenutka na tom mestu,vec oduvek :) Vi bi bili oni,a oni bi mozda bili vi...ali mozda...
Lep pozdrav,i da sto vise nas postane svesno,to je dovoljno,ne moramo nista da radimo po tom pitanju,jer je bitka unapred izgubljena.

:whacky084: otprilike je ovako stanje :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ne znam dal prskaju neki avioni ali da putnicki da prskaju je ludost. Samo razmislite koliko otrova avion mora da ponese da bi isprskao toliku povrsinu.

Tako avion leti iz zapadne Europe na Bliski Istok, a namjera teoretičara zavjere je potrovati stanovnike bivše Jugoslavije, tzv. Jugoslavenskom dijagonalom, tipa Bovec u Sloveniji- Dojran u Makedoniji, otprilike 850 km.

Znači, zavjerenički avion leti sat vremena i za to vrijeme prosipa chemtrailske otrove po nedužnom i napaćenom narodu. Ništa lakše! 3600 sekundi puta 2kg, i eto tričavih 7,2 tona otrova. Ali, ni to nije sve. Potrebno je imati pumpe koje mogu izbaciti litru u sekundi, a prema dostupnim podacima proizvođača, takve pumpe imaju snagu oko 1 kw, i težinu oko 15 kg.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Karlitos je napisao(la):
Ja ne mogu da ucinim nista,ni MI ne mozemo nista :) sto pre se pomirite sa tim bice vam lakse.
...
Lep pozdrav,i da sto vise nas postane svesno,to je dovoljno,ne moramo nista da radimo po tom pitanju,jer je bitka unapred izgubljena.
s takvim stavom i načinom razmišljanja ni ne možemo ništa napraviti ili pokrenuti...tipični balkanski mentalitet,ajmo zabit glavu u pijesak i naguzit se da nas što bolje jebu.
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
ganja_farmer je napisao(la):
s takvim stavom i načinom razmišljanja ni ne možemo ništa napraviti ili pokrenuti...tipični balkanski mentalitet,ajmo zabit glavu u pijesak i naguzit se da nas što bolje jebu.
Farmeru :) sigurno si jednim delom u pravu.
Mada sam ja probao da se zapitam sta bi se desilo kada bi se potegla revolucija,zamislite samo recimo 5% Balkana (revolucija protiv chemtrails-a).
-5% cak ni ne zna za ovo,treba da saznaju,razmisle glavom,poveruju,utvrde sami...sta god (ovo je vec dovoljno tesko),ali oticicu korak dalje.
-recimo da imamo tih 5% koji bi dali zivot ako treba da revolt protiv chemtrailsa uspe,to jest da se podigne tuzba,ispitivanja,dokazi,naravno ne tajno,vec da se debelo plati covek (ili ljudi-naucnici) iz mase koji ce da progovore i koji znaju sta pricaju (covek tipa Edvard Snouden) ---postaje sve teze cak i da zamislite jel da? :)
-recimo da i dokazu da je chemtrails opasan po ljudski i zivotinjski svet...sta onda? :) Drzava,EU,ili ko vec....ce reci.:"Ok,pobedili ste,nije nam bila namera i stvarno ne znamo kako je to dospelo u vazduh" "Javno izvinjenje iz Pentagona,Haga..tralalal"
-Mi cemo odahnuti,a oni ce i dalje prskati...ili sve jedno...ne moraju da prskaju,,,dovoljna im je ova voda sto je "prociscavaju" :) (i jos XY stvari)
-Drugi ishod je....nemamo dokaze krecemo u nasilnu revoluciju,(sumnjam da u tih 5% ima i 1.000 ljudi koji bi nastavili proces revolucije) Ali ajde mastajmo da i dotle dodje,znaci svih 5% atak na drzavu (drzave)
-Ishod revolucije,barem pola mrtvih (istorija to dokazuje).

A drzavnicima to izgleda ovako:"Sta hoce ovi majmuni,ko su oni da teraju pravdu,to ce biti tako kako mi kazemo (mada obicno imaju nekoga iznad,cak ne znaju ni ko je iznad sto je najinteresantnije)" "Oni zahtevaju nesto sto je nemoguce,cak su i u manjini od celokupne populacije drzava u pobuni,ajmo milicijo,zandarmerijo,KFOR itd..na ulice...nekima treba da se pokaze gde im je mesto,i ko je TATA"
Ubiju jednog..svi ce se razbezati,a istorijski dogadjaji koji datiraju ne tako davno..pre mozda 40-50 godina...govore da je u revolucijama za (pravdu) ginulo i po desetine hiljada ljudi,i naravno da nisu dobili ono sto su trazili.Jer jelte,KO SI TI (ili VI) da nama pricate kako se vodi drzava (svet)?!(vi ste svi zivi borite se za zivot,kako morate,dajemo vam pravo da disete,trujemo vas polako.upravljamo vama kao dete igrackom,to sto ogroman deo vas pojma nema,to je jos bolje za nas,kroz par decenija (vekova) bicete nam robovi i cak cete zahvaljivati sto ste robovi)
- Cak ce izgledati kao da nam cine uslugu,mada nam i sada cine,samo ko ce da napregne mozak i shvati nesto...ko? :)

(nisam hteo ovim tekstom bilo koga da uvredim ili iznerviram,samo iznosim neki svoj delic shvatanja,i smatram da je to dozvoljeno na forumu,ako nije,zao mi je :) )
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
PowerSeed je napisao(la):
nemoj samo revolucije na balkanu, joj, joj
Pomenuo je balkanski mentalitet,pa sam morao da pisem u skladu sa tim :) Ali eto i tvoj komentar potvrdjuje moju bajku (pripovetku :p) iz pravog ugla.
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Jebiga ljudi... kako je tako je...ali ne brinite....kako se travka probije kroz asfalt tako ce se i naša majčica zemlja očistiti od govanceta raznoraznih....i da joj treba 1000 godina da se pročisti i rehabilitira....što je to naspram bezvremenosti univerzuma :) 7,5 milijardi govanceta na zemlji je veliki problem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Karlitos
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nema straha ljudi, ....koga treba obojati ili pak POPRSKATI , kome treba promjena u životu, kome su postali dosadni kem trejlovi i sve ostale čudnovate pizdarije i tko traga za nečim novim i svježim, mladim i poletnim tu je novi brend prskanja, ovaj put u duginim bojama...sve ponude ma PP.

Ilustracija onog što mogu da učinim za vas :)



R1VnG2q.jpg