companion plant

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
dali je netko ovdje na forumu probao posaditi koprivu u istu saksiju sa vutricom (companion plant)?
kolko vidim po netu moglo bi bit jako veliko iznenadenje :)

edit:
ovdje mozete vidjet prvi dio, a ima do 6.


edit: uz ova gore 6 videa pogledat i ovaj:

tu pokazuje kako sadi koprivu. prereze korjen. mora se trenirat/topat da ne preraste.
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.014
34.449
2.598
Cak ima neka poveznica izmedju marihuane i Koprive negdje sam to citao..ne samo u tome sto vole iste uvjete vec malo dublje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
nemam nista osim gore navedenih videa jos (dobri su, pogledajte ih).
zainteresiralo me pa sam zato stavio tu da se raspisemo o tome i da vidim dali je neko probao vec.
ocito je to dosta nova-neistrazena stvar.

teorija je, da se posadi vutrica i uz nju kopriva (u istu saksiju) koja hrani kanabis bez dodavanja ikakvih nutrijenata.
e sad kako ce to utjecat na raznorazne vrste ko to zna, al nek i prepolovi potrebene nutrijente ja presretan jer kostaju ko svetog petra.

ovaj lik gore u videu cak tvrdi da je imao i lagani nute burn od koprive...

lp
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.473
3.198
Bekaa Valley
ne znam koliko je stvar nova, ja godinama outdoor sadim u njivi koja je kompletno pod koprivom. ove godine nisam djubrio tokom cvetanja ni jednom. jesam nesto kao planirao al nisam stigao a i ne smeta koliko vidim. ova fotka je prilicno losa, aparat je jedva fokusirao u mrklom mraku, al biljka je prakticno polegla po koprivi koja je visine izmedju 1.5m i 1.8m. slazu se 100%, provereno godinama ;)
DSCF2703.JPG
pokusacu sledeci put po danu napraviti bolju fotku ambijenta
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.014
34.449
2.598
Ustvari i je najbolje imati sajt tamo gdje su koprive.Na tu shemu ga treba i birati ..kazu da kopriva voli tla bogata Dusikom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
U outu ima smisla jer gdje raste kopriva je plodno tlo ali za indoor ne vidim smisla jer imamo kvalitetne zemlje.Ako hoćete pravu simbiozu onda su to gljivice - Mikoriza
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310