Computer Grow -Pitanje uvezi svijetla (neuobičajeno) :P

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2012
32
5
8
42
znaci mislim ukrast znate one reflektore koji stoje ispred zgrada , samo prekinut kabel sa nekim rukavicama gumenim :p da me struja ne drmne i otrgnut taj reflektor sa senzorom , ja mislim da su inace 30w ali mogu ih ukrast par :p bili to moglo radit? sto ako nadem neki od 100w , jel bi mogao growat s time? molim neke odgovore

HVALA
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
frend nebi mogao grow-at s tim reflektorima ne igraj se sa strujom i nemoj krast!!! Nabavi si neke CFL žarulje,imaš za 80 kn u trgovačkim centrima 5kom štednih naravno kineske al u svakom slučaju bolje od tih reflektora cvikanja žica i lopovluka....:thumb:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
to su u najvecem broju slucajeva halogen lampe i nisu za grow, a uz to rizikujes da ti neko prebije kicmu, mani se corava posla za nista vredno
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
34
Temples of Boom
Neko je vec nesto slicno pitao, pa cu isto reci (sto je receno i u prethodna dva posta, tako da mozes zakljucit) : Nemoj krasti, ne treba ti to u zivotu da te neko "taguje" za jebenu sijalicu !! Da ukrades milion $ pa mogu razumjet, ali lampu....Jeftinije bi te izaslo da skupis novce i sklepas boks i uzmes pristojnu sijalicu....
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ne samo to..vec i ako mislish growat..tada bi trebao izbjegavat sve ostale ilegalne aktivnosti...cisto da nema nikakvog razloga da ti policija kuca na vrata tj. ulazi u stan..
vjerojatno si mislio na hps..jer se one koriste za javnu rasvjetu.. i za indoor uzgoj..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
zlavjestica je napisao(la):
... vjerojatno si mislio na hps..jer se one koriste za javnu rasvjetu.. i za indoor uzgoj..

to sto on misli i radi na senzor je ono nakaceno ispred ulaza u zgradu i sl. i to je halogen, hps se moze naci na banderama
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
E kad sam ja bio mulac penjao sam se na bandere i skidao HPSice, nisam imao pojma da za njih trebaju prigušnice, iako sam ih nalazio unutra. Sistem mi je bio zdrmati nogom banderu, svijetlo se ugasi i onda pentranje ko majmun. kao što velim bio sam mlad i glup pa sam jednu donijeo doma i zavrnio je u sobu, haha kakav je to prasak bio i cijela kuća ostala bez struje. Grower999 neznam koliko imaš godina kad tako razmišljaš, al bi ti preporučio da se maneš ćorava posla i vandalizma.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
PowerSeed je napisao(la):
to sto on misli i radi na senzor je ono nakaceno ispred ulaza u zgradu i sl. i to je halogen, hps se moze naci na banderama
ma skuzila sam ja na shto on misli.ali je on pobrkao to dvoje...hebga.uostalom.krasti i demolirati..cccccc...ah ta danashnja mladezh..ni growat ne zhele poshteno :tuzan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ma mislim da smo mu rekli sta imamo, prvo to niie oprema za grow, ja imam takvu halogenku na ulazu u zgradu, pa kada pridjes vratima upali se svetlo da vidis interfon ili da mozes turit kljuc u bravu. a dodatno zgrada ima na ulazu video nadzor, i to nigde ne pise. sad nek izvoli doci ovamo da trga nesto sto je beskorisno za grow i plus da ga snimi kamera, eventualno istrci kucepazitelj i noge mu izlomi... svasta... a za nista :) a za bandere mu je No Jok lepo objasnio, tako da ako je pametan shvatice nasu poruku