Cvijetanje,maksimalni prirast!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.07.2012
6
0
0
54
Pozdrav ekipi!Imam pitanje u vezi maksimalnog rasta hedova,naime moje biljke su u fazi cvijetanja nekoliko tjedana i ja bih sada želio izvući maksimun iz njih.Može li netko iskusniji podjelit samnom neko svoje znanje koje je kod njega funkcijoniralo.Za sad zaljevam svaki treci dan s tekucim gnjojivom NPK(4,5,6).ZAHVALJUJEM...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Možda da napraviš LST ako je moguće u ovoj fazi,a i cuo sam o nekom rezanju vrhova,ali za to je vec kasno neka ti netko iskusniji isprica o tome
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Za maximalan prirast se treba pobrinuti prije samog cvjetanja,ranijom sadnjom te treniranjem biljke nekom od metoda.Sada jedino što možeš je,redovito zalijevanje,gnojidba sa nekim od gnojiva koja se koriste u toj fazi.Mada možeš i otkinuti manje doljnje hedove pa da se pumpaju vrhovi,i koliko bude bude.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
tochno tako..sada mozhesh-shto kazhe venloNl-poskidati te dolnje malene vrhiche da ti ne uzimaju hranu i energiju biljki.ta energija&hrana che odlaziti u veche vrhove..
+ ima nekih gnojiva/boostera/aditiva bla bla.koji mogu.recimo to tako...produzhiti cvjetanje..i na taj nachin povechati prinos..ali, ne znam o tome dovoljno..znam da postoji,ali nisam probala i ne znam koliko je uchinkovito.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Ja ne bi skidao nista. Zaljevao bi kako sada zaljevas i gledao ju kako ide. Ubuduce prouci malo situaciju prije nego dodjes do faze u kojoj si sada...