Da li je neko video slično ulje?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
04.05.2020
3
2
3
34
Novi Sad
Pliz help! Molim vas za mišljenje, kako vam ovo izgleda? Uzimala sam ranije iz Slovenije rso ulje za oca, boja je bila drugačija- tamno braon. Thc koristimo u medicinske svrhe, otac se ozbiljno razboleo.. rak levog bubrega i metastaze na oba pluća krila, limfnim čvorovima i gornjem desnom nadbubregu. Nešto mi je kvrcnulo i strah me da ovo zeleno u špricu nije možda neka prevara. Otac opisuje zeleno ulje i kaže da isti miris ima kao i ono iz Slovenije, ista lepljivost, gustina..ukus, međutim boja je drugačija. Dal se neko susretao sa tako nečim do sada?! Vaše mišljenje?

Prilozi

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.138
8.038
258
Ima dosta klorofila zato je zelene boje i tako ulje nemora biti lose ali ima sigurno manje thc-a po 1 ml od onoga i SLO zato bi mu i cijena trebala biti manja ako je ikako moguce...razmisljajuci na glas gledajuci zeleno ulje vjerovatno nije netko tko ima iskustvo jer za napravit neko solidno ulje ne treba biti neznam sta posebno strucnjak dovoljno je slijediti neke osnove i vrlo lako se dodje do zadovoljavajuceg rezultata zato razmislite o nekoj drugoj opciji.

Pozz i sretno sa ocem ;)

OP
OP
T
04.05.2020
3
2
3
34
Novi Sad
Baš naprotiv, zelenom ulju cena je čak veća, ulje iz Slovenije plaćala sam 400 za 10ml, dok sam za zeleno ulje platila 550eur za 10ml. Bila sam primorana uzimati u Srbiji kako su granice trenutno do daljnjeg zatvorene. Čovek od koga sam nabavila ulje navodno se godinama bavi nabavkom i prodajom imunomodulatora (ganoderma l., cordyceps sinensis, artemisinin itd.) i thc uljem. On ne pravi ulje kako kaže, ali hvali da imaju najbolje ulje u Srb i okolini i da je u pitanju rso ulje čisto sa 80% thc.a od Indike, za medicinske svrhe. Uvek se smeškao za tudja thc ulja tvrdeći da svašta prodaju i da su od Sative koja nije za lečenje raka. Ulje je kako kaže pravljeno u njihovoj laboratoriji nije kuvano u običnom kuvalu u nekoj šupi. Naravno, dobar prodavac hvali svoju robu. Ja stvarno ne znam, kad ukucam na netu rso ulje sliku ovakvog zelenog nisam našla, sva su kao ova iz Slovenije, braon smola sa zlatnim odsjajem. Ono mi je držalo oca 9 meseci, pitam vas sve ovde za mišljenje jer brinem.. znate i sami da je loš i lažan lek smrtna presuda za ozbiljno bolesnog čoveka kao što je moj otac.

Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and bubinho

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.624
16.942
398
jeste da si pomalo paranoja trenutno; i otisla dalje sa pricom, ali poslusaj momke koji su ti odgovorili... evo i ja da dodam
ulje ti je zelenkasto zbog previse (rastopljenog) hlorofila u njemu.
nevezano dal' se pravil u laboratoriji ili kucnoj radinosti.

• Sviđa mi se
Reactions: Influence

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.624
16.942
398
znaci ludilo na chatu :D
ok, da dodamo malo (i nacrtamo)

evo ti dva ulja

1588889369768.png DSCF6659.JPG

jedno zuto, drugo zeleno, i oba su prava, radili ih nasi drugari sa foruma (ovo zuto je moje :D
(da ne zalazimo u procese)
e sad, zeleno je slabije procentualno na thc/ml3 od zutog, ali i kolicinski vece, jer sadrzi rastvoreni hlorofil, koga u drugom nema.
jednostavno zar ne?
to sto su ti na drugom mestu rekli da nije ulje, moze biti, ali mi ovde polazimo od pretpostavke da si nabavila odgovarajuce, samo, da kazem, losijeg kvaliteta.

ali sta je nas problem, ne verujemo da nemas uslova za grow, pogotovo materijalno, kada se uzme koliko dugo vec kupujete ulje i koliko to izadje na mesecnom nivou, a kamoli za 9 meseci, a gde je kraj...?

pogledaj ovde, imas finih dnevnika od stapa i kanapa, do zadnjih reci grow tehnike.

ili jos jednostavnije, zasadi negde iza vikendice, kuce na selu, pa cak i u divljini, ne mozes pogresiti.