Da li koristite grinder?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

  • Grinder

    Votes: 382 65,0%
  • Ruke

    Votes: 206 35,0%

  • Total voters
    588

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Ima dana kada me mrzi da manuelno spremim head za upotrebu...Tada koristim grinder/mrvilicu za ganju.Ubacim head,okrenem gornji deo grindera par puta,otvorim grinder i iz njega ispadne fino smrvljena marihuana,spremna za flashiranje.Neki moji ortaci ne mogu bez njega,ja ga koristim tu i tamo jer vishe volim da mi marihuana prolazi kroz ruke,a interesuje me da li Vi i koliko koristite te grindere?
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Gore sam glasao za ne.. Iskreno nikad nisam ni imao grinder. Jednostavno nisam imao potrebu za tim.. Neznam... Možda stvarno ljudi nemogu bez toga ako toliko puše..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
prije sam mrvio sve rukama, dok nisam poceo solo uzgajat.
e tad su se pojavili problemi jer je trava stvarno jako masna iz mog domaceg uzgoja, i onda dok bi ja to sve rukama usitnio, prsti bi mi postali toliko ljepljivi da bi mi uvelike otezavali motanje, a i irtantan mi je osjecaj kad su mi ruke ljepljive.

zato sam se pocastio najjeftinijim grinderom koji sam mogao nac i time donekle rijesio probleme.
sad su mi prsti samo upola ljepljivi a i grinder mi je premali, ispada mi iz ruku :(
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Sarmaister je napisao(la):
Nikad. , meni je gušt motat đox i uživam sve vezano uz njega radit . prosto zato jer mi je onda veci gust zapalit.




istina, istina... ja volim mrvit, motat, pusit, sadit....sve vezano uz vutru.... netreba mi to za mrvljenje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: filip666

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
prije nisam koristio grinder, jer mi je to bilo nekako glupo i bezveze, ruka je ruka, old school i to...onda sam sasvim slučajno dobio od frenda grinder...uh, od tad mi je muka kad ga nemam i kad moram kiduckat 100 godina dok smotam pljugu...sad sam u međuvremenu i nabavio novi neki bijesni, iz Amsterdama...jedina mu je mana što je dosta velik i onda izgubim pojam koliko stavljam, pa na kraju u mojoj pljugi ima za 3 pljuge :D
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Stalno ga koristim.Imam aluminjski i jako lijepo izmrvi sve i nije problem malo proći sa štapićem i izvući ono kaj se zaljepi.
Jedino kaj ga stalno gubim....
Možda da instaliram na njega onaj privjesak kaj fučkaš pa se javi :)
Sve u svemu,korisna stvarčica!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
je, je, rukama je gušt, mo'š mislit... :icon_lol:

rado bih vas vidio kako bi rukama ili škaricama mrvili neki kush. to jednostavno ne ide, ostaju cijeli komadići kao da mrviš stiropor i treba ti 15 minuta da smrviš za jednu pljugu. za to vrijeme smrvim u grinderu, smotam i popušim... :)