Da li ova zemlja pogoduje za grow?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Postovani prijatelji foruma!
Koliko za 2 dana pocinjem grow WW sa klonovima imam sve spremno medjutim naleteo sma pre par dana na jako povoljnu zemlju koja mi pravi nedoumicu da li je pogodna za uzgoj nama drage nam biljke?!
Poostavljam slike sa specifikacijom dzaka pa Vas najlepse molim da mi kazete Vase cenjeno misljenje.Naravno po pocetku growa pocinjem i dnevnik pa se nadam da cu uz vasu pomoc i paznju izgurati sve do kraja onako kako treba.

Puno pozdrava iz Holandije i hvala!

slike nedelja sada 011.jpg

slike nedelja sada 014.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.473
3.198
Bekaa Valley
ph je nesto nizi a ono oko NPK ne kontam posto ne znam jezik (na sta se odnosi 14:16:18 a na sta 10:4:6) ako si vec kupio jednostavno probaj pa ce ti se brzo kazati (samo kupi i neku drugu da ti bude pri ruci ako bude trebalo presadjivanje ;) ajd sretno sa WW i kad krene dnevnik koristi normalan font, ovo je prilicno necitko (bar meni)
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Hvala Power...Ako bih ti preveo na nas jezik izgledalo bi jako smesno i nelogicno .Iskreno nebih da eksperimentisem nesto mnogo vec da pokusam da kupim zemlju predvidjenu za ono sto mi treba.Vodjen onim sto sma procitao i za sta je sve pogodna zemlja u deklaraciji proizvodjaca pomislio sa da je pogodna i za ovu delatnost zasta meni treba...meni sto je najbitnije je taj odnos NPK azot-fosfor-kalijum pa sam najvise i zbog tog pitao.
Sto se tice fonta izvinjavam se i necu ga koristiti u buduce.Hvala!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.608
2.598
Ma uglavnom na svim vrstama zemlje i pakovanjima piše sve najbolje,a kao što kaže power...ako nisi siguran probaj.Ja ovu zemlju vidim prvi puta.
Sretno sa growom.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ja koristim 'potgrond' ali ne tu vec 'K' isto je odnos 14-16-18(NPK),i mogu reci da sam vrlo,vrlo zadovoljan...
jedino sto je dosta jaka,pa treba biti obazriv sa djubrenjem ....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Druze ako ti u holandiji nemozes kupiti dobru zemlju za nasu biljku onda neznam ko moze ;) ...nezali 10ak evrica ako si vec sve ostalo sredio za grow ....sreno sa ww :)
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Hvala najlepse na svim odgovorimo...app komentraa Creative moram da se nadovezem da iako se zivi u Holandiji ponekad razno-razne situaciji i stvari nam onemogucuju pojedine potrebe :)
Salu na stranu imam priliku da ovu gore prikazanu zemlju imam skoro za dz a u neogranicenim kolicinama pa sam se sa tim i vodio da prikupim par informacija koliko je dobra za uzgoj.Hvala jos jednom svima..uskoro krecem sa dnevnikom!